Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

płatki drożdżowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    płatki drożdżowe

    Czy dziecku, które ukończyło roczek, można podawać płatki drożdżowe? Jeśli tak -jak często, w jakich ilościach (należy stosować jakieś ograniczenia)?
  •    
       

    #2
    Odp: płatki drożdżowe

    ehejej

    Skomentuj


      #3
      Odp: płatki drożdżowe

      jezu ale mnie wzieło na placek drożdżowy, chyba w sobotę upiekę :d

      Skomentuj


        #4
        Odp: płatki drożdżowe

        Myślę, że dziecku, które ukończy rok bez problemu można dawać już takiego rodzaju płatki. W moim przypadku córeczka właśnie w tym wieku jadła już takie http://melvit.pl/p_platki-owsiane-go...apier-500-g_39 płatki owsiane górskie, więc drożdżowe też na spokojnie możesz dać dziecku Jeśli chodzi o ilość to wszystko zależy od zapotrzebowania dziecka, ale w moim przypadku kilka razy w tygodniu płatki górskie na śniadanie muszą się pojawiać

        Skomentuj


          #5
          Odp: płatki drożdżowe

          Pewnie można... tylko po co? Płatki drożdżowe są fajnym zamiennikiem sera dla wegan i w sumie inne zastosowanie nie przychodzi mi do głowy. Podziel się z nami tą informacją
          Zdrowa żywność fitness-food.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: płatki drożdżowe

            Pierwsze słysze o płatkach drożdżowych. ja tylko kupuję drożdże w kostce.

            Skomentuj


              #7
              Odp: płatki drożdżowe

              Też nie znam, czemu chcesz je podawać dziecku?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: płatki drożdżowe

                In April, he was condemned to three years in prison for requesting Thailand's Export-Import Bank to make a Thai Lottery last Paper credit to Myanmar which was utilized to pay a satellite correspondences organization at that point constrained by him and his family.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: płatki drożdżowe

                  Napisane przez PassivE91 Pokaż wiadomość
                  Pierwsze słysze o płatkach drożdżowych. ja tylko kupuję drożdże w kostce.
                  Ja również pierwsze słyszę.... drożdże mają sporo witamin z grupy B więc na pewno są dobre... jednak nie wiem jak płatki.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X