Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone przed 2015 rokiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Październikowe Mamy

    mam na imie kamila.termin mam na 25 pazdziernika jest to moje pierwsze dziecko.musze powiedziec ze nie mam i nie mialam zadnych dolegliwosci zwiazanych z ciaza tj wymiotow itp...chyba jestem szczesciara tak slyszalamzapraszam przyszle mamy na forum bo chetnie porozmawiam pozdrawiam przyszle mamuski

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Dzidziuś - termin na grudzień 2013

      Witam wszystkie grudniowe mamy 2013 r. Mój termin planowany jest albo na 27 listopada, ewentualnie na 2 grudnia. Jestem po okołopołówkowym usg i lekarz wspominał, że to może być dziewczynka. Ale czekam na kolejne badanie, które może będzie bardziej pewne. Dodam jeszcze, że to moje pierwsze dziecię, więc wszystko podczas tej ciąży przeżywam po raz pierwszy i wszystko jest dla mnie nowe. Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę Wam zdrowia i radości.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Sierpniowe Mamusie 2013

        I ja się melduję,choć widzę,że tu puściutko.Termin na 17.08,druga ciąża,tym razem córeczka.Pozdrawiam sierpnióweczki.
        Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

        Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

        Skomentuj


          #64
          Mamy maluszków z lipca 2013

          Witam mamusie maluszków z lipca 2013r. jak rozwijają się Wasze pociechy? Co już potrafią?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Mamy maluszków z lipca 2013

            Wiem, że to miejsce gdzie raczej piszą kobiety, które zostaną dopiero mamusiami ale w dziale dziecko- podział na roczniki i miesiące nie ma jeszcze lipca, więc postanowiłam odezwać się tutaj. Przecież chyba są już mamy maluszków z lipca tego roku. Zachęcam do aktywności na forum i pozdrawiam opiszcie jak czujecie się w nowej roli i czy macierzyństwo jest dla Was trudne czy wręcz przeciwnie

            Skomentuj


              #66
              Odp: majóweczki

              Ja miałam na 13 maja, a Oliwka urodziła się 15 :-)
              http://www.me-and-baby.blogspot.com

              Skomentuj


                #67
                Badanie mające na celu poprawę komfortu rodzenia

                Witam,

                Jestem studentką piątego roku psychologii. Szukam przyszłych mam chętnych do wzięcia udziału w badaniu do mojej pracy magisterskiej. Na jego podstawie staram się zidentyfikować czynniki, które mogą w negatywny sposób wpłynąć na doświadczenie porodu. Jest to jedno z pierwszych badań tego typu na całym świecie. Zdecydowałam się na ten temat ponieważ wydaje mi się, iż zagadnienia związane z porodem, a przede wszystkim sprawdzonymi merytorycznie metodami podniesienia komfortu rodzenia, są spychane na margines i wymagają poświęcenia im większej uwagi. Być może dzięki wynikom, które uda mi się uzyskać możliwe będzie zapobiegnięcie ewentualnym przykrym zdarzeniom podczas porodu oraz zapewnienie, że moment ten będzie najszczęśliwszą chwila w życiu. Dlatego też proszę o poświęcenie odrobiny swojego czasu na wypełnienie kilku ankiet. Zajmują one od 30 do góra 60 minut. Nie jest to tak dużo czasu zważając na możliwe korzyści jakie mogą z niego wypłynąć. Poniżej zamieszczam link do strony, na której umieszczone są ankiety wraz ze szczegółowym opisem badania.

                http://neko41.wix.com/badanie-


                Dziękuję i pozdrawiam ciepło przyszłe mamy ,
                Karolina Geronałowicz

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Dzidziuś - termin na grudzień 2013

                  ja mam w brzuszku maluszka który już się spieszy żeby przyjść na świat


                  __________________________________________________ ______________________
                  Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-04-2014, 11:13.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: majóweczki

                    mój synek urodził się 9 maja

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Mamy maluszków z lipca 2013

                      Witam,
                      Razem z moim synkiem bierzemy udział w konkursie Bobovity na Zdjęcie Miesiąca. Proszę o głosy. Zostało już tylko kilka dni do końca. Z góry dziękuję https://www.bobovita.pl/home/klub/galeria/42763

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Sierpniowe Mamusie 2013

                        Witam,
                        Razem z moim synkiem bierzemy udział w konkursie Bobovity na Zdjęcie Miesiąca. Proszę o głosy. Zostało już tylko kilka dni do końca. Z góry dziękuję https://www.bobovita.pl/home/klub/galeria/42763

                        Skomentuj


                          #72
                          synek nie chce spac

                          Witam od jakiegoś miesiąca mamy problem,mianowicie synek,Filip,dziecko idealne jeśli chodzi o przespane noce (od 2ego miesiąca przesypia 12 godzin po kąpieli) ok. godziny 20-tej jest kąpany,zjada porcję mleka i zasypia,budzi sie ok. godziny 22:00,biorę go na ręce,momentalnie zasypia a problem zaczyna się ok. 2 w nocy,budzi się z płaczem,na rękach momentalnie zasypia,kiedy tylko odłoży się go do łóżeczka od razu budzi się i płacze,czasem ja lub mąż siedzimy z nim na rękach i czekamy aż wyjdzie w fazę głębszego snu,ale to i tak nie zdaje rezultatu,wtedy jedynym wyjściem jest zabranie go do naszego łóżka,gdzie śpi jak suseł,już nie wiem co robić,bo nie wygodnie się śpi z maluchem tym bardziej,że nigdy tego nie praktykowaliśmy.Synek ma swój pokój,nie wiem czy to może objaw lęku separacyjnego,bo już nawet próbowaliśmy wstawić jego łóżeczko do naszego pokoju,ale rezultat żaden-krzyk i płacz ;/ może wiecie co można zrobić?Czy uzbroić się w cierpliwość i czekać,aż znowu wróci do swojego rytmu?Dodam,że nie jest przeziębiony ani nic mu nie dolega,ewentualnie zęby,ale chyba gdyby ból mu dokuczał to nie zasypiałby bez problemu wraz z nami.
                          Pozdrawiam.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: synek nie chce spac

                            może boli go brzuszek, mój miał problem z kolką, zawsze po karmieniu kładłam go na siebie i wtedy było OK - zasypiał, gdy tego nie robiłam płakał, lepiej mu było gdy obolałym brzuszkiem stykał się ze mną, najlepiej będzie gdy skontaktujecie się z waszym lekarzem rodzinnym - możliwe że trzeba będzie rozważyć zmianę pokarmu, trzymajcie się ciepło

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: synek nie chce spac

                              Spróbujcie może żeby łóżko jego było blisko was?
                              Moja strona gdzie można znaleźć literki dekoracyjne

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Mamy maluszków z lipca 2013

                                http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=13745961 może coś się wam przyda
                                PATRYŚ 10-09-2008


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X