Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: marzec 2013

    U mnie tez sie pierze... a od sprzatania coz... m poodkurzał
    mdłosci tez mnie mecza i jak tylko moge to leze... jutro jade na krew...
    dzisiaj bylam u dr bo wydawało mi sie ze cos mi sie na lewej brodawce zrobilo ale dr powiedziala ze jest ok, troche przewrazliwiona jestem... nawet baaardziej niz troche
    Antek sie ladnie bawi... jaka ja jestem mu wdzieczna...
    pozdrawiam
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: marzec 2013

      dziekuje za Mile przyjecie

      jak narazie ciagle mnie mdli a fujjj
      -Sewerynek Marek

      Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

      i 2 Córeczki:

      3250/53-SN-g:17:28



      i 3240/55-SN-g:11:14


      MiB-05.2010-[*]

      Skomentuj


        #18
        Odp: marzec 2013

        ale pustki tu widzeeee
        -Sewerynek Marek

        Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

        i 2 Córeczki:

        3250/53-SN-g:17:28



        i 3240/55-SN-g:11:14


        MiB-05.2010-[*]

        Skomentuj


          #19
          Odp: marzec 2013

          witam

          pustki, pustki... zgadzam się..

          Jestem już po wizycie. Z dzidzią wszystko ok. Pan dr zrobił USG i był zadowolony. Antoś był obecny przy USG. Dzidzia machała rączką więc Antek też jej pomachał. Słodziak. Dostał zdjęcie i był bardzo zadowolony. A jak wasze dzieciaczki zareagowały na wieść o nowej dzidzi? Czy wiedzą w ogóle?

          Wczoraj byliśmy na rowerze. Mój synek uczy się jeździć. Rower ma od dawna ale nie był zainteresowany. Mówił, że on jest za mały a rower za duży . Wczoraj jeździł pierwszy raz ładnie kręcił i nawet dobrze mu szło. Przejechał spory kawał.

          Dzisiaj zostaliśmy w domu. Zaspaliśmy do żłobka. Strasznie chciało mi się spać.

          Mdłości mi już trochę przeszły. Czasami mnie najdzie ale już o wiele rzadziej. Do luteiny przyzwyczaiłam się już. Najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy. Przyznam się, że trochę jestem ciekawa płci. Nie nastawiam się jestem po prostu ciekawa.
          Czuję się już o tyle dobrze, że mogę trochę ogarnąć dom, wyjść z Antkiem na spacer. A jeszcze 1,5 tyg temu i wcześniej było ciężko

          A wy jak się czujecie? Co porabiacie?
          Pozdrawiam...
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            #20
            Odp: marzec 2013

            Napisane przez pamka Pokaż wiadomość
            witam

            wasze dzieciaczki zareagowały na wieść o nowej dzidzi? Czy wiedzą w ogóle?

            Dzisiaj zostaliśmy w domu. Zaspaliśmy do żłobka. Strasznie chciało mi się spać.

            fff dobrze ze juz te upaly ustaly....za to siedzimy w domku bo Leosiek ma goraczke;( ciekawe czy cos z tego bedzie juz sie boje...
            do tego ten wiatr...paskudny...

            ja sie czuje dobrze z rana mdlosci mnie tylko dopadaja...i dzis w nocy maialam mega skurcz prawej łydki..ajccc.
            to dzielnego Synka masz

            U mnie Mdlosci nadal sa...ale juz troszke wieciej sil tez mam

            co do Dzieci to starsza Korni wie ze bedzie Dzidzius masuje brzus czasem mi opowiadamy ze jak bedzie Snieg i jeszcze troszke i bedzie DZIDZIA

            a Mlodsza to wydaje mi sie ze jeszcze nie KUMA o co chodzi...
            -Sewerynek Marek

            Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

            i 2 Córeczki:

            3250/53-SN-g:17:28



            i 3240/55-SN-g:11:14


            MiB-05.2010-[*]

            Skomentuj


              #21
              Odp: marzec 2013

              hej dziewczyny
              ja nie miałam neta więc nie miałam skąd pisać
              Pamka cieszę się że wszytsko oki u ciebie i dzidzi , ja mam wizytę w środę więc się okaże co i jak

              Cyprianowi coś tam przebąkuję ale jest jeszcze za wcześnie żeby mu powiedzieć, ja dalej czuję się fatalnie, dosyć mam tych mdłości i nie mam ochoty na nic





              Skomentuj


                #22
                Odp: marzec 2013

                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                hej dziewczyny
                ja nie miałam neta więc nie miałam skąd pisać
                Pamka cieszę się że wszytsko oki u ciebie i dzidzi , ja mam wizytę w środę więc się okaże co i jak

                Cyprianowi coś tam przebąkuję ale jest jeszcze za wcześnie żeby mu powiedzieć, ja dalej czuję się fatalnie, dosyć mam tych mdłości i nie mam ochoty na nic

                te mdlosci a Fujj wspoczuje...

                a twoj Syncio ma 4 latka powinen zrozumiec juz...
                -Sewerynek Marek

                Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

                i 2 Córeczki:

                3250/53-SN-g:17:28



                i 3240/55-SN-g:11:14


                MiB-05.2010-[*]

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: marzec 2013

                  Zrozumieć to on zrozumie już duży rozwinięty chłopiec jest z niego tylko po co mam mu mówić jak ciąża jest tak wczesna i jeszcze nic nie jest pewne.

                  u nas dzisiaj słoneczko w końcu wyszło mam nadzieję że upałów nie będzie bo źle je znoszę





                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: marzec 2013

                    w sumie ja też miałam nie mówić Antkowi ale zważając na poprzednią ciąże wolałam dmuchać na zimne. chciałam żeby w zabawie był ostrożniejszy (mój syn jest bardzo rozbrykany ) no i jest duży, dużo waży i buntował się jak nie chciałam go brać na ręce ale jak usłyszał o dzidzi od razu zrozumiał. wiedział też dlaczego nie mogłam się z nim bawić jak walczyłam z mdłościami.
                    u mnie już spokój. czasami sporadycznie mnie mdłości dopadną ale rzadko chyba wczoraj ostatnio ale czuje się całkiem dobrze...
                    mogę już więcej zjeść (jeszcze niedawno było mi niedobrze na sam zapach).

                    u nas dzisiaj słoneczko i nie za gorąco. zrobiłam pranko a teraz relaks. byłam dzisiaj na zakupach (w sobotę idę na wesele)

                    już niedługo rozpoczęcie roku przedszkolnego dla mojego szkraba. ponieważ Tonik jest z listopada zostawiłam go jako trzylatka w żłobku. Teraz już jako "duży" chłopak idzie do przedszkola. ciekawe jak to będzie... hmmm

                    pozdrawiam
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: marzec 2013

                      Napisane przez pamka Pokaż wiadomość

                      już niedługo rozpoczęcie roku przedszkolnego dla mojego szkraba. ponieważ Tonik jest z listopada zostawiłam go jako trzylatka w żłobku. Teraz już jako "duży" chłopak idzie do przedszkola. ciekawe jak to będzie... hmmm

                      pozdrawiam
                      da rade chlopak duzy jest

                      moja Korni tez idzie do przedszkola...ciekawe jak czesto bedzie chorowala
                      -Sewerynek Marek

                      Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

                      i 2 Córeczki:

                      3250/53-SN-g:17:28



                      i 3240/55-SN-g:11:14


                      MiB-05.2010-[*]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: marzec 2013

                        a chodziła wcześniej do żłobka??
                        z Antkiem było ciężko... tydzień w żłobku 3 tygodnie w domu... masakra...
                        nie chce być wścibska ale jak mają na imię twoje córki... na suwaczkach to skróty... tak??

                        pozdrawiam
                        aaa..
                        myślałyście już o imionach...??
                        Last edited by pamka; 28-08-2012, 21:08.
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: marzec 2013

                          Hej z rana ja walcze z mdlosciami bo o 10mam busa i wizyta u gina zapowiada się dzisiaj chłodniej to może jakoś przeżyje , zaopatrzyłam się w owocowe mentosy i zbożowe ciastka.
                          Pamka zazdroszczę ci dobrego samopoczucia mi chyba tak szybko nie przejdzie

                          ile macie lat dziewczyny? ja mam 25. kurcze boicie się porodu ? ?bo ja masakrycznie gorzej niż pierwszego

                          dla dziewczynki podobają mi się imiona Kalina, Amelia a dla chłopca żadne :-P





                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: marzec 2013

                            Witam też spodziewam się pierwszego dziecka

                            Przewidywalny termin porodu to marzec

                            Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamy

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: marzec 2013

                              witam...

                              witamy nową - przyszła mamusię..
                              na którego marca masz termin...??
                              myślałaś już o imionach??
                              jak się czujesz??

                              kruszyna
                              ja też mam 25 lat

                              dzisiaj spokojnie
                              zrobiłam pranko jedno, drugie... Tonio umiarkowanie grzeczny
                              mdłości brak (jak na razie, oby tak dalej)...
                              wybrałam się na spacer dzisiaj i trochę się przeliczyłam chyba... ciągnęłam się do domu jak klucha...
                              chyba się troszkę zdrzemnę

                              ja z m myśleliśmy, że jak będzie chłopiec to będzie Wojtek
                              a dziewczynka Julia.

                              pozdrawiam
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: marzec 2013

                                A co tu taka cisza? ? u nas leje a ja dzisiaj w końcu mam ta wizytę u lekarza mam nadzieję że wszystko ok będzie.

                                wczoraj dostałam tel ze szkoły że zwolniło się miejsce i młody od poniedziałku do przedszkola wędruje oj będzie ciężko ha ha

                                nie lubie tak wszystko na ostatnią chwilę i nic nie mam kupione nie wiem co musi mieć itd wiem tyle tylko że jakieś książki będę musiała za kupić dla niego i że ma być ubrany tak żeby wyjść na dwór bo dużo czasu będą na dworze spędzać. w poniedziałek się wszystkiego dowiem

                                a co tam u was mamusie?





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X