Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odszkodowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: odszkodowanie

    Mogę śmiało Ci polecić tą firmę xxx. Sama odsprzedałam im swoje zaniżone ubezpieczenie i w bardzo krótkim czasie dopłacili mi do niego tyle ile chciałam. Oni to odkupili ode mnie w całości więc ja już mam spokój, nie muszę chodzić po sądach itp. temat mam zamknięty i kasa się zgadza
    Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:11. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: odszkodowanie

      Napisane przez kryska87 Pokaż wiadomość
      Nie ma co od razu się straszyć, ze te ubezpieczalnie takie złe i tragiczne. Ja mam ubezpieczenie auta wykupione w PZU i nie mogę narzekać na ich obsługę.
      Tu nie chodzi, że ubezpieczenie złe, tylko, że jak przychodzi co do czego obiecują złote góry, a finalnie kwoty wypłacane czasami nie pokrywają tego co ubezpieczony zapłacił. Są to jawne nadużycia z którymi trzeba walczyć więc raz jeszcze mówię skontaktujcie się z Solace pomagają dochodzić praw bardzo skutecznie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: odszkodowanie

        Obecnie coraz trudniej uzyskać odpowiednie odszkodowanie - zaniżanie odszkodowań to właściwie norma. Można się odwołać, ale i tak nic to nie daje. Czasami prawnik potrafi coś wskórać, ale zazwyczaj trzeba udać się do sądu. Jeśli kwota jest wyższa, to można przekazać odzyskanie odszkodowanie odpowiedniej firmie - zajmie się wszystkim w zamian za odpowiedni %. Dobre opinie mają m.in. Pomocni.org.pl, ich strona xxx
        Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:11. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: odszkodowanie

          Jeśli chodzi o takie sytuacje to likwidacja szkody z oc sprawcy xxx jest ułatwiona w przypadku posiadania systemu bls w swoim ubezpieczeniu. Warto o tym poczytać i zorientować się wcześniej, co i jak, zanim spotka nas tak nieprzyjemna sytuacja.
          Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:11. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: odszkodowanie

            Naprawdę radzę sobie sprawdzić ofertę EuCO. Mają ciekawe rozwiązania w kwestii odzyskiwania odszkodowań, ale nie tylko.

            Skomentuj


              #21
              Odp: odszkodowanie

              Czasem sprawy związane z odszkodowaniami wcale nie są takie proste i wówczas warto skorzystać z pomocy prawnika. W Warszawie godną polecenia jest JST Kancelaria. Pracują w niej pani Iwona Sztubecka i pan Tomasz Tomaszczyk - doświadczeni, empatyczni i bardzo konkretni ludzie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: odszkodowanie

                Moja sprawa o odszkodowanie okazała się bardzo skomplikowana. Gdyby nie prawnik pewnie nic bym nie dostała. O pomoc zwróciłam się do Pana Tomasza Tomaszczyk z kancelarii JST i całe szczęście bo okazał się bardzo godny zaufanie, doświadczony i pomocny!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: odszkodowanie

                  Cześć. Jakiś czas temu miałam wypadek samochodowy w wyniku którego moje dziecko trafiło do szpitala i wymagało późniejszej rehabilitacji. Odszkodowanie, które udało nam się uzyskać niestety nawet nie zapewniło pełnego zwrotu kosztów za prywatną rehabilitację. Jak myślicie czy mam możliwość ubiegać się o większe odszkodowanie? Czy powinnam się zwrócić z tą sprawą do prawnika? Może byliście w podobnej sytuacji, poradźcie coś proszę.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: odszkodowanie

                    Niestety nie pomogę, żeby wygrać taki proces trzeba by naprawdę dużo zachodu, nie jest to proste. Ja mam ubezpieczenie auta w concordii, także ubezpieczenie na zycie u tego ubezpieczyciela, warunki mam niezłe i dodatkową kasę wypłacaja jeśli podczas wypadku ma się zapięte pasy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: odszkodowanie

                      Napisane przez miss1993 Pokaż wiadomość
                      Cześć. Jakiś czas temu miałam wypadek samochodowy w wyniku którego moje dziecko trafiło do szpitala i wymagało późniejszej rehabilitacji. Odszkodowanie, które udało nam się uzyskać niestety nawet nie zapewniło pełnego zwrotu kosztów za prywatną rehabilitację. Jak myślicie czy mam możliwość ubiegać się o większe odszkodowanie? Czy powinnam się zwrócić z tą sprawą do prawnika? Może byliście w podobnej sytuacji, poradźcie coś proszę.
                      Ostatnio słyszałam, że warto skorzystać z pomocy xxx
                      Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:12. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: odszkodowanie

                        Ja na szczęście nie miałam żadnego wypadku ale zdarzyła mi się przykra sprawa z liniami lotniczymi, z którymi często latam. W skrócie - mój bagaż poleciał w zupełnie innym kierunku niż ja. Bagaż był ubezpieczony ale linie lotnicze próbuja wymigac się z płacenia. Raczej nie pozostawię tak tej sprawy i zamierzam zwrócic się po pomoc do prawnika. Znalazłam kancelarię Solace xxx, która zajmuje się pomocą w sprawach odszkodowań. Jak myślicie, warto iśc do sądu?
                        Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:12. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: odszkodowanie

                          Jak dla mnie to EuCO świetnie się sprawdza. Firma jest naprawdę ok.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: odszkodowanie

                            Odszkodowania to ciężki temat, w pojedynkę czasami trudno dojść do porozumienia i odzyskać swoje pieniądze, uważam, że warto skorzystać wtedy z usług specjalistów w tej dziedzinie, tu macie agencje, która się zajmuje tymi sprawami xxx mają spore doświadczenie i wiedzę.
                            Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:05. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: odszkodowanie

                              EuCO jest ok. Sprawdziła się. Moim zdaniem firma działa na najwyższym poziomie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: odszkodowanie

                                Poczytaj ten artykuł jest tam trochę ciekawych informacji odnośnie odszkodować z OC, jeśli masz wątpliowści możesz zadzwonić do tej firmy na pewno pomogą.
                                Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:06. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X