Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Viburcol - czopki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Viburcol - czopki

    Kto używał czopki viburcol? W ogóle polecacie i stosujecie homeopatię u małych dzieci?
  •    
       

    #2
    Te czopki są OK i zupełnie bezpieczne dla dziecka. Lekarka mi powiedziała, że homeopatia jest bezpieczna i często tak leczy dzieci. Mi już kilka razy zdarzyło się stosować takie leki i pomagały.

    Skomentuj


      #3
      Ja u mojej córki użyłam tylko raz, jak miała parę tygodni, ale mój pediatra zawsze mówi,że leki podawać (zwłaszcza małemu dziecku)tylko w ostateczności. Lek to lek, zawsze mogą wystąpić skutki uboczne.

      Skomentuj


        #4


        Ja podawalam moim synom i bylam zadowolona
        D

        Skomentuj


          #5
          Nam pediatra przepisała te czopki bo musiałam
          jechać z synem do poradni audiologicznej drugi raz,
          bo za pierwszym nie mozna mu było zbadać słuchu i
          cały czas płakał. Podałam mu ten czopek przed wizytą
          i nie było różnicy w zachowaniu między pierwszą a drugą
          wizytą. Chociaż wiem, że na tego typu sytuacje ciężko
          znaleźć cokolwiek.
          Mój syn miał kolki do 3 miesiąca i na nie też nie pomógł
          czopek.
          Więc mu więcej już ich nie aplikowałam.

          Skomentuj


            #6
            A ja sama czasem stosuję homeopatię i pewnie mojemu dziecku też będę podawała. Kiedyś brałam coś Heela (chyba Angin Heel) na gardło i szybko mi pomogło.

            Skomentuj


              #7
              ja stosowałam viburcol i nam pomógł, w homeopatii ważne jest to aby stosować lek regularnie przez dany okres czasu i tak przy tych czopkach widoczny i utrzymujący się efekt po 14 dniach stosowania (wg producenta)

              pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moim zdaniem te czopki wcale nie pomagały. Jak moje córeczki były chore, albo niespokojne, lek ten nie sprawdzał się wcale. Minusem jest też, że nie jest on taki tani. A tak poza tym kto będzie podawał dziecku viburcol przez 14 dni? No proszę was dziewczyny, to totalna bzdura, bo przy jakiś dłuższych infekcjach czy innych kłopotach zdrowotnych maluszka, nie podaje się takich leków. Lekarz przepisuje skuteczne środki a nie homeopatyczne.

                Skomentuj


                  #9
                  Ja stosowałam te czopki u swojej córeczki i nam niestety nic nie pomagały

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja w końcu kupiłam i kilka razy użyłam. Miałam wrażenie, że mała jakaś taka spokojniejsza była. Ale nie stosowałam tego aż 14 dni. Raczej sporadycznie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      U nas nie podziałały . Na pewno nie nalezy ich uzywac zbyt czesto.

                      Skomentuj


                        #12
                        U nas rowniez dzialaly,zwlaszcza przy ząbkowaniu i nietylko

                        Skomentuj


                          #13
                          Jula tez miala kolki i wzdecia od 2 tygodnia zycia. polozna przepisala jej viburcol ale jakos za bardzo nie dzialaly. teraz zabkuje i zamierzam podawac jej czopeczki. mam nadzieje ze w tym pomoga
                          Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                          http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                          http://perlasta.blogerki.pl/

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez Niki Pokaż wiadomość
                            Ja stosowałam te czopki u swojej córeczki i nam niestety nic nie pomagały
                            U mnie dokładnie to samo


                            Skomentuj


                              #15
                              te czopki bardzo słabo działaja.. też je mam w domu,czasem małej dam...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X