Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak dlugo jeszcze:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak dlugo jeszcze:(

    czesc jetsem tu nowa ale ciesze sie ze tu trafilam bo moge spotkac tu ludzi ktorzy maja podobne problemy i moze ktos mnie pocieszy albo doradzi z mezem staramy sie od dwoch lat o dziecko bez rezultatu po badaniach okazalo sie ze mam za wysoka prolaktyne teraz jestem na terapi hormonalnej biore bromocorn czy ktoras z was to przechodzila i jak dlugo trzeba brac te tabletki aby sie udalo zajsc w ciaze czekam na wasze odpowiedzi
  •    
       

    #2
    Jak zaczełaś kurację hormonalną to jest nadzieja. Trzymaj się - będzie dobrze
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Trzymam kciuki dziewczyny i głowa do góry,pozytywne myślenie tez pomaga

      Skomentuj


        #4
        my staralismy sie 9 miesiecy i udalo sie-nie bralam zadnych lekow,ale pomoglo ze odpuscilismy sobie.tak bardzo chcielismy miec dzidzie ze o niczym innym nie myslelismy,czytalam ze trzeba odpuscic bo psychika blokuje,ale to takie trudne.wkoncu pomyslalam ze pojde do lekarza,dostane tabletki i sie uda.przestalam myslec ze ciagle sie nie udaje.zajelismy sie nowym domkiem i myslalam o tym ze napewno bede miala dzidzie,tylko troszke pozniej-i w nastepnym miesiacu mielismy fasolke. zycze powodzenia-napewno sie uda

        Skomentuj


          #5
          wiem ze trzeba sobie odpuscic ale to takie trudne jest nie myslec czy dostane okres czy moze nie a jeszcze duzo moich kolezanek ma dzieci wiec jest czasami trudno choc ostatnio staram sie nie myslec zajac sie czyms innym tlumacze sobie ze to moze jeszcze nie czas ale zastanawiam sie jak dlugo jeszcze mam brac bromocorn za dwa tygodnie ide do lekarza i na badania zobaczyc czy prolaktyna spadla i tak sie boje tych badan

          Skomentuj


            #6
            dziekuje wam dziewczyny za odpowiedzi dodaja mi otuchy i nadzieji

            Skomentuj


              #7
              ja mam swój mały cud po 15 miesiącach starań i HSG, powodzenia


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mam nadzieję, że kuracja hormonalna pomoże Wam w zajściu w ciąży. Bądźcie dzielni

                Skomentuj


                  #9
                  ja od dzisiaj zaczynam brać DUPHASTON w celu wyregulowania okresu i ew. poczęcia..

                  także trzymajcie kciuki dziewczyny!bo trace już nadzieje..

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                    ja od dzisiaj zaczynam brać DUPHASTON w celu wyregulowania okresu i ew. poczęcia..

                    także trzymajcie kciuki dziewczyny!bo trace już nadzieje..

                    Trzymak Kciuki, trzeba myślec pozytywnie a zobaczysz że dzidziuś sie szybciutko pojawi i przede wszystkim się nie zamartwiać.
                    Pozdrawiam
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                      Trzymak Kciuki, trzeba myślec pozytywnie a zobaczysz że dzidziuś sie szybciutko pojawi i przede wszystkim się nie zamartwiać.
                      Pozdrawiam
                      Dzięki kalka23 podniosłaś mnie troszkę na duchu.. zobaczymy..:/ to już prawie 2 lata jak się staramy o drugiego szkraba.. a z każdym testem już naprawdę tracę nadziejępozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja mam na obecna chwilkę jednego szkraba 11.5 miesiaca ale długo czekaliśmy, bo 1.5 roku nie traciłam nadziei i sie udało
                        Nie martw się, za troszkę napiszesz nam tu na forum że dzidziuś za 9 m-cy będzie z wami
                        Trzymaj się cieplutko
                        Wojtuś 28.11.2007

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                          Ja mam na obecna chwilkę jednego szkraba 11.5 miesiaca ale długo czekaliśmy, bo 1.5 roku nie traciłam nadziei i sie udało
                          Nie martw się, za troszkę napiszesz nam tu na forum że dzidziuś za 9 m-cy będzie z wami
                          Trzymaj się cieplutko
                          hyyh.. dzięki naprawdę w takim razie raczej nie powinnam tracić nadzieji!
                          tylko chyba rzeczywiście muszę przestać myśleć tylko o dziecku..
                          Trzymaj kciuki i ucałuj dzidzie
                          Pozdrawiam
                          iza

                          Skomentuj


                            #14
                            dokładnie tak jest, im więcej się myśli to ciężko jest, ale musisz wierzyć że sie uda bo na pewno tak będzie.
                            Oczywiście ucałuję
                            Miłego dnia
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                              dokładnie tak jest, im więcej się myśli to ciężko jest, ale musisz wierzyć że sie uda bo na pewno tak będzie.
                              Oczywiście ucałuję
                              Miłego dnia
                              Wzajemnie no i pozostaje mi czekać
                              Pozdrawiam!:*

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X