Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kredyt na samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Kredyt na samochód

    Kredyt jest sporym zobowiązaniem i wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Alternatywą dla niego jest zawsze auto używane leasing. Z reguły wiąże się z niższymi opłatami, wymaga dużo mniej formalności, a sam samochód możemy wliczyć w koszta działalności gospodarczej i zaoszczędzić na podatkach.
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:20. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Kredyt na samochód

      Bądźcie uważni przy poborze takich świadczeń. Trzeba uważać na wszystkie kruczki.
      na żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Kredyt na samochód

        Jeśli chodzi o kredyty to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest oddać się w ręce fachowców. Zdecydowanie jednym z nich jest Pan Albert który współpracuje z większością banków.
        Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:20. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Kredyt na samochód

          Ja uważam, że kredyt na samochód nie jest dobrą decyzją. Podczas gdy my spłacamy wciąż kredyt za auto to jego wartość z każdym rokiem maleje, a my płacimy odsetki.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Kredyt na samochód

            No tak, ale czy naprawdę dobrą alternatywą jest zakup tańszego, czyli zwykle starszego auta? Wtedy pakujesz bardzo dużo w naprawy.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Kredyt na samochód

              Witaj.
              Poczytaj sobie przed wzięciem kredytu blogi specjalistów kredytowych. Ja śmiało mogę Ci polecić z takich rzetelniejszych bloga doradców kredytowych z Habza Finanse. Sam ostatnio szukałem informacji o kredycie w rachunku osobistym i znalazłem u nich- wszystkiego co potrzebowałem się dowiedziałem.
              Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:14. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Kredyt na samochód

                Nie będzie pisać o tym, jaki kredyt wziąć i gdzie szukać, bo to nie ma sensu, wolę jednak zaznaczyć, na co zwracać uwagę, gdy się takiego kredytu szuka, to pozwoli na lepsze rozeznanie się w temacie i będzie się wiedziało, co jest istotne przy przeglądaniu ofert kredytowych.
                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:13. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Kredyt na samochód

                  Jeśli chodzi o pożyczkę na samochód, to tylko z zaufanych źródeł.
                  Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:13. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Kredyt na samochód

                    Dosłownie miesiąc temu szukaliśmy kredytu na zakup samochodu i po przejrzeniu różnych ofert zrezygnowaliśmy z typowego kredytu samochodowego na rzecz kredyt gotówkowego. Za pożyczoną gotówkę kupiliśmy samochód na giełdzie bez żadnego zastawu. Jeśli ktoś, tak jak ja, zastanawia się nad wzięciem kredytu samochodu, to przeczytajcie sobie na xxx o plusach i minusach takiego wyboru, bo moim zdaniem lepić wziąć kredyt gotówkowy i kupić dowolny samochód i nie mieć na nim zastawu.
                    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:12. Powód: link
                    get money pozyczki

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Kredyt na samochód

                      a może nie warto się zadłużać na nowy samochód? Ja znalazłam niedawno ofertę samochodów używanych z gwarancją https://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony/ Mają w ofercie głównie fordy i hondy. Wszystkie posiadane przez nich samochody pochodzą z krajowej sieci dealerskiej lub są przez nich importowane, i bardzo dokładnie sprawdzone pod kątem ich przeszłości.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X