Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kredyt na samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kredyt na samochód

    Od kredytu bardziej korzystny jest leasing, także jeśli planujecie kupno samochodu to warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem. Ja mam w leasingu Opla Insignia (w salonie Opla w Warszawie mają teraz wyprzedaż tego modelu) i jak najbardziej jestem zadowolona z tej opcji.
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:37. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kredyt na samochód

      Też skusiłabym się na leasing i jak chcesz konkretny namiar, to zobacz tę stronę Raiffeisen naprawdę ma niegłupią tę ofertę.
      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:38. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kredyt na samochód

        Powiem szczerze, że chyba nie kupiłabym samochód na kredyt. Za bardzo traci na wartości już po pierwszym roku. Wolałabym coś tańszego, mniejszego do kwoty na która nas stać. Kredyty są drogie. Ewentualnie szukałabym pożyczki u rodziców i po trochę spłacała.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kredyt na samochód

          Rzeczywiście lepiej wziąć pożyczkę na samochód od rodziców, ale niestety nie każdy ma taką możliwość - reszcie pozostaje kredyt. Ja wzięłam na kredyt nowego Opla Corsa w stolicy jest wyprzedaż rocznika 2015) i uważam, że lepiej kupić nowy, zamiast używanego, jako, że jest bezawaryjny (co najmniej przez kilka lat), a z używanym nigdy nic nie wiadomo.
          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:39. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kredyt na samochód

            Ja przeglądałam ostatnio ofertę w xxx Z opinii które udało mi się przeczytać, uważam, że kredyt jest całkiem spoko, zawsze warto także skorzystać z rankingów kredytowych, które przedstawiają najlepsze oferty kredytowe.
            Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:39. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kredyt na samochód

              Zanim będziecie się starać o jakikolwiek kredyt, warto sprawdzić, czy nie ma was w Krajowym Rejestrze Długów. Czasem zdarzy się zapomnieć o jakiejś opłacie i potem pojawia się problem. A to nic trudnego, na stronie jest instrukcja, jak to zrobić.
              Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:40. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kredyt na samochód

                Chcielibyście wziąć kredyt na samochód ponieważ stary się psuje ? Jeśli szukacie bardzo dobrego mechanika w niezłych cenach to osobiście mogę wam polecić autoryzowany serwis honda niesamowitych fachowców posiadają, naprawią każde auto !
                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:41. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kredyt na samochód

                  Kredyt na samochód to dla mnie wybitne utopienie pieniędzy. Zanim spłacę takowy kredyt to samochód zdąży stracić na wartości dwa razy. Pożyczyć można, ale najlepiej od rodziny. Ps. żadne aso nigdy nie będzie najtaniej...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kredyt na samochód

                    Chcę kupić samochód jeszcze w przyszłym miesiącu, a najlepiej jeśli uda mi się go kupić w połowie miesiąca, bo jak najszybciej chcę zwrócić pożyczony samochód swojej koleżance. Musiałam go pożyczyć, bo w moim obecnym samochodzie zepsuł się silnik i nie opłaca się go remontować. Niestety nie mam wystarczającej ilości pieniędzy na kupno go za swoje oszczędności, a zdecydowałam się na kupienie Lexusa z napędem hybrydowym, bo przekonał mnie do tego znajomy, a także informacje z tej stronyxx . W jakim banku polecalibyście mi wziąc na niego kredyt?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kredyt na samochód

                      Szukacie bardzo dobrej jakości samochodów, najlepiej używanych które możecie kupić w niezłych pieniądzach ? Jeśli tak to zaglądnijcie na ofertę samochody używane sprzedaż warszawa niesamowita oferta z bardzo dobrymi samochodami, dają na każdy gwarancję !
                      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:42. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kredyt na samochód

                        Ja na samochód chyba bym nie brała.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kredyt na samochód

                          Moim zdaniem nie jest to rzecz bez której nie da się żyć a na takie się nie powinno brać kredytu, przynajmniej ja bym nie brał ale to każdego osobista sprawa.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kredyt na samochód

                            Osobiście bym nie wziął kredytu na samochód. Wolę dużej odkładac i kupić coś tańszego niż brać kredyt na auto

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kredyt na samochód

                              tym bardziej jak ma się działalność

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kredyt na samochód

                                Jak ma się działalność to leasing jest super. A jak się nie ma to leasing konsumencki też nie jest taki zły. Kilku znajomych tak wzięło samochody w Raiffeisen Leasing (jasne, nie najdroższe modele ale jednak) i są zadowoleni zarówno z miesięcznej raty jak i wszystkich warunków

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X