Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kredyt na samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kredyt na samochód

    Napisane przez nowakips Pokaż wiadomość
    ja brałam w getin bank ale odradzam , strasznie tam wszystko pod górkę
    chyba w każdym banku znajdzie się zawsze coś ,jakiś haczyk ,nigdy nie ma tak łatwo niestety Trzeba by było się dobrze na tym znać :/

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kredyt na samochód

      Oferty banków ciągle się zmieniają lub pojawiają się nowe, także nie łatwo znaleźć najtańszy i zarazem najlepszy kredyt na samochód - wiele też zależy od naszej zdolności kredytowej i ogólnej sytuacji finansowej. Osobiście nie za bardzo się na tym znam, więc korzystałem z porównywarki kredytowej - szybko można znaleźć aktualnie najtańsze i najlepsze oferty na rynku.
      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:48. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kredyt na samochód

        Ja nie lubię kredytów, częściej decyduję się na raty i w przypadku samochodu też tak było. Po raz pierwszy udało się nam rok temu kupić nowy samochód, konkretnie mazdę u xxx, facet nam doradził co do modelu, bo na markę byliśmy zdecydowani. Wbrew powszechnej opinii mazda jest naprawdę dobrym autem, bezawaryjnie jeździmy i tanio, bo mało pali.
        Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:48. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kredyt na samochód

          Najlepiej w J&J GROUP, zdecydowanie. Nie ma na rynku korzystniejszej oferty. Auto jest niby w kredycie, ale takim który Was finansowo kompletnie nie obciąża, bo za oklejenie go reklamą dostajecie 600 zł dotacji przez cały okres trwania zaobowiązania, Oczywiście na wszystko sa umowy, ubezpieczenia itd. Spory wybór komfortowych samochodów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kredyt na samochód

            Pełny obraz kredytów można uzyskać wchodząc xxx i wtedy nie ma człowiek już takiego mętliku w głowie, bo każdy kredyt jest tam opisany i jasno przedstawiony. Co ważne, dla potencjalnego, klienta banków są to obiektywne dane. A taki kredyt na samochód to warto przemyśleć.
            Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:50. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kredyt na samochód

              Będę musiała sobie te kredyty sprawdzić

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kredyt na samochód

                Rok temu wzięliśmy kredyt na samochód. Od razu ubezpieczyliśmy samochód, bo jak piszą na: xxx za brak ubezpieczenia można zapłacić mandat w wysokości nawet 3000 zł. Jeździ się dobrze, auto dobrze się sprawuje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kredyt na samochód

                  Niekoniecznie musi być to kredyt. Czasami lepszym rozwiazaniem jest leasing. Sama prowadzę firmę, jestem vatowcem i wybrałam właśnie leasing. Dzięki temu mogłam sobie odliczyć sporo kasy od podatków. Udało mi się zaoszczędzić.
                  Na stronie obecnie znajduje się całkiem dobry artykuł na temat tego co jest lepsze.Leasing czy kredyt. Możecie sobie przeczytać.

                  Jeśli jednak nie prowadzicie firmy to lepiej jest wybrać kredyt. Jest wpradzie coś takiego jak leasing konsumencki ale nie jest zbyt korzystny....
                  Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:43. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kredyt na samochód

                    Osobiście zaciągnęłam niedawno kredyt na samochód w mBanku, jako, że mieli najniższe RRSO (niecałe 5%) i bardzo niską prowizję (tylko 1,5%) . Ogólnie jestem zadowolona, choć chyba niepotrzebnie kupiłam nowe auto, zamiast używanego - różnica w stanie rocznego auta jest niewielka, ale różnica w cenie już znacząca.
                    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:44. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kredyt na samochód

                      Kredyt? Nie cierpię kredytów. Już lepiej wziąć samochód w leasing, Ja specjalistką nie jestem, ale używam rozsądku i widzę, że oferta jest bardzo korzystna.
                      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:44. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Kredyt na samochód

                        Nikt ich nie lubi, ale czasami trzeba się poratować jakąś większą gotówką i tak naprawdę nic z tym nie zrobisz. Z drugiej strony czy to tak trudno wpisać w google najtańszy kredyt wyskoczy jakaś dobra porównywarka i sobie znajdziecie najtańszą ofertę? Ja w ten sposób znalazłem Terve i na całym kredycie na samochód oszczęziłem jakieś 800 zł w ciągu 2 lat. Całkiem sporo przy kwocie 10 tys.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Kredyt na samochód

                          Zazwyczaj tam gdzie się posiada konto osobiste najłatwiej dostać kredyt!
                          A co powiecie o koncie w bank smart?
                          Słyszałam, że mają jakieś haczyki?
                          Czy coś o tym słyszeliście?
                          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:45. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Kredyt na samochód

                            Moim zdaniem sensowną ofertę ma BGŻ. Tu można sobie na nią zerknąć:xxx. Znajomi korzystali i są bardzo zadowoleni. Warto sobie zerknąć w szczegóły na tej stronie, którą zamieściłam.
                            Last edited by disne; 08-07-2020, 18:59. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Kredyt na samochód

                              A zastanawiałaś się nad ofertą leasingu konsumenckiego? Wydaje mi się ze to nie ejst zły pomysł no i nie trzeba mieć firmy by z tego skorzystać i cieszyc się z samochodu czasami to lepsze rozwiązanie niz kredyt bankowy.
                              Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:46. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Kredyt na samochód

                                Moi znajomi wzięli sobie ostatnio kredyt i już po kilku miesiącach mieli stłuczkę. Nie było to nic przyjemnego, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.
                                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:47. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X