Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zakupy

    U mnie króluje allegro, pod warunkiem, że sprzedawca ma komentarze pozytywne a nie negatywne, bo się już nie raz przejechałam, dając szansę takiemu z czerwonymi komentarzami

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zakupy

      Ja mam podobne zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych,jest to bardzo dobra i zarazem wygodna forma,szczególnie teraz przed świętami gdzie mamy niższe ceny i możemy uniknąć długich kolejek

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zakupy

        Ja niestety nie mam czasu na zakupy, chodzenie po sklepach zmęczona po pracy z dziećmi jest trochę uciążliwe. Siostra mi poleciła stronkę ************* i od tamtej pory wszelkie zakupy robię tam.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zakupy

          Ja ogólnie też zamawiam wiecej przez internet, no a jak jest maż w domu to wtedy śmigam po sklepach raz dwa w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zakupy

            Ja w zdecydowanej większości robię zakupy w sklepach internetowych z racji niższej ceny i szerokiego asortymentu,tym bardziej teraz podczas zimy kiedy faktycznie mamy szereg ciekawych promocji.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zakupy

              Najczęściej chodzę do nich: http://intermarche.pl/ Duży asortyment, fajne promocje, dobre ceny. Często trafiają się dobre rabaty.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zakupy

                Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
                Najczęściej chodzę do nich: http://intermarche.pl/ Duży asortyment, fajne promocje, dobre ceny. Często trafiają się dobre rabaty.
                Czasem warto bo okazje są ale to jak w każdym innym markecie jedne droższe inne tańsze W intermarche podoba mi się jeszcze że takie niespotykane produkty czasem można dostać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zakupy

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Czasem warto bo okazje są ale to jak w każdym innym markecie jedne droższe inne tańsze W intermarche podoba mi się jeszcze że takie niespotykane produkty czasem można dostać
                  Kiedyś Lidl był z takimi niespotykanymi produktami a teraz to już wszystko na jedno kopyto a już tym bardziej promocje. Jak w Lidli tańsze są serki to wiadomo że zaraz będzie przecena w Biedronce, jak w Carrefurze rzucą torebki to w następnym tygodniu pojawią się w Real :/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zakupy

                    A ja wiele rzeczy zamawiam onlinowo ostatnio nawet kurtkę Softshell ponieważ uwielbiam górskie wycieczki. W ogóle wtym sklepie napieszo.pl można zamawiać wiele rzeczy: ciuchy, obuwie oraz akcesoria do trekkingu

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zakupy

                      Napisane przez dyt Pokaż wiadomość
                      A ja wiele rzeczy zamawiam onlinowo ostatnio nawet kurtkę Softshell ponieważ uwielbiam górskie wycieczki. W ogóle wtym sklepie napieszo.pl można zamawiać wiele rzeczy: ciuchy, obuwie oraz akcesoria do trekkingu
                      A nie obawiasz się że ubrania przyjdą inne niż pokazano na zdjęciu lub rozmiar będzie zawyżony/zaniżony? Ja jakoś nigdy nie mogłam dobrze utrafić no i wolę dotknąć przed zakupem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zakupy

                        Zakupy online to zdecydowanie najlepsza forma i opcja,ponieważ niemal każdą rzecz znajdziemy w niższej cenie,a wybór mamy naprawdę szeroki.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zakupy

                          My ostatnio sobie kupiliśmy skrzynki lokatorskie Oczywiście nie sami, tylko jako cała kamienica Bo stare już się rozpadały :/

                          http://metal-laser.pl/skrzynki-poczt...i-lokatorskie/

                          Coś takiego:

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zakupy

                            Zdecydowanie sklepy internetowe gdzie większość rzeczy kupimy taniej,a wybór mamy szeroki i dotyczy on także artykułów dla naszych pociech,pamiętajmy o tym

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zakupy

                              Ja chyba też wolę przez internet, nie mam czasu na podróże do sklepów tym bardziej jak nie mam prawka i jestem skazana na podróże autobusem.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zakupy

                                Też preferuje przez internet zakupy (gdy wychodzi zakup taniej niż w stacjonarnym sklepie), ale czasem fajnie wyjść z domu właśnie na zakupy, podotykać kocyki, pozastanawiać się, to też jest fajne:P)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X