Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie pampersy dla noworodka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

    czyli rosmanowskie mogą się nadać dla trochę grubszych,większych dzieci,a dla drobnych raczej z biedronki

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

      Nie jest to regułą,wszystko zależy od skóry dziecka i najlepiej kupić mniejszą paczkę pampersów na spróbowanie czy przypadkiem nie będą jej odparzać.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

        Zdecydowanie stawiam na pieluszki Pampers, na noc zakładam tylko te. W dzień używamy także Dada z Biedronki.
        Dla noworodka kupowałam Pampers premium care- biale opakowanie, ale szczerze mówiąc są droższe niż te zwykłe a nie widziałam różnicy.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

          Ja na początek w szpitala i przez pierwszy miesiąc stosowałam Pampers New Born potem przy rozmiarze 2 nie sprawdzał sie u nas, przeszlismy na Dade Biedrownow a teraz jak musielismy przejsc na rozmiar 5 to Dada u nas odpadla i wybor padł na Babydream Rossman i jestesmy puki co zadowoleni.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

            my pierwsze pieluszki jakie kupilisy to pampers zielone jedną czy dwie paczki potem premium care i niestety małą wysypało, wiec rada to wybrać pieluszki i się tych trzymać, bo czasem zmiany nie wychodzą na dobre;/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

              Pampers to droższy wybór,a można kupić spokojnie Dady z Biedronki które również się sprawdzają,no przynajmniej u nas nie występowały odparzenia,trzeba tylko używać dobrych kosmetyków do pielęgnacji skóry dziecka.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                U nas używaliśmy Dady dopiero po roku, wczesniej małą wysypywało, a koszt kosmetyków i leczenia skóry był droższy niż inwestycja w pieluszki pampers
                Zaznaczam ze kosmetyków nie stosuje się zapobiegawczo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                  Ja znalazłam też informację od żalących się klientów Pampers że Pampersy w tych wielkich opakowaniach- edycje giant box sa dużo gorsze jakości, cieńsze, szybko przemakają od tych w standardowych opakowaniach.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                    Polecam happy new born ślub pampers activ baby new born nie polecam za to dady 1 ani baby dream 1

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                      Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                      Polecam happy new born ślub pampers activ baby new born nie polecam za to dady 1 ani baby dream 1
                      patka nie użyłaś przecinków i w końcu nie wiem co polecasz a co nie
                      piszecie dziewczyny odnośnie uczulania najwięcej , a jak z przesiąkaniem itp ? Pampersy wygrywają ? I jakie najlepiej kupić dla noworodka? Do szpitala? A i jeszcze jedno pytanie lepiej kupić jedno opakowanie rozmiaru 1? a więcej 2? Zamierzam sobie zrobić mały zapasik i stąd moje pytania (oczywiście bez przesady z tymi zapasami ale kupując przez neta bardziej opłaca mi się wziąść od razu kilka sztuk ).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                        Na początek na pewno pampers ale w późniejszym etapie polecam Tots Bots pieluszki wielorazowe EASY FIT (nie uczulają, nie odparzają)
                        Jedyny mankament to wysoka cena, trudno dostępne no i trzeba prac, ale bardzo ekonomiczne

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                          My kupowaliśmy dade z biedronki. Często bywały w promocji po 49,99 zł za karton czyli normalnie takie dwie paczki. A dwie takie paczki na ogół kosztują 59,98 zł.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                            akuriatia ale te pieluszki wielorazowe też mają trochę minusów. Może nie uczulają ale często odparzają , jak dziecko całą noc śpi w mokrej pieluszce. Od kiedy zaczełaś je stosować?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                              Ja pewnie zacznę od jakiś najtańszych New Born, będę obserwować reakcje maluszka i jak coś będę sprawdzać, jakie pieluszki lubi najbardziej. Co do wielorazowych, myślałam o nich, ale jakoś w końcu temat ucichł ze względu na cenę, bo nie kupię przecież jednej i to, że się oszczędza, to sama nie wiem, trzeba to wyprać, woda, prąd też kosztują, chyba na jedno wychodzi...nie wiem, nie używałam, tak gdybam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                                A ja kupię dwa rodzaje , dwóch firm- bo do szpitala też trzeba wziąśc, a dwie marki w razie gdyby któreś uczulały. Myślę że będą to pampersy i biedronkowe bo ludzie chwalą.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X