Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niania a ukryta kamera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Niania a ukryta kamera

    Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
    gdybym miała zatrudnić nianię to na bank zainstalowałabym kamery, nie mam zaufania do ludzi. Nie widzę też w tym nic złego - jedyną kwestią do przemyślenia jest dla mnie fakt powiadomienia lub nie niani o nagrywaniu jej pracy. Myślę, że jeśli osoba jest spokojna, zrównoważona i pewna swoich zachowań to nie będzie sprawiała oporów do nagrywania. Choć z drugiej strony za pewne gdybym była tą nianią, czuła bym się jakoś skrępowana faktem, że ktoś mi patrzy na rękę - pewnie z czasem praca stałaby się dla mnie powodem do stresów niż przyjemnością
    Wychodzę z założenia, że to dla dobra dziecka i nie zaprzątam tym sobie głowy
    "Mężczyzn możesz analizować, kobiety tylko podziwiać." - Oscar Wilde

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Niania a ukryta kamera

      w wielu zakładach pracy są kamery i pracownicy nie maja z tym problemu. Dla niani przeciez nasze domy to jest zakład pracy, więc dobra, profesjonalna i mądra niania nie powinna mieć z tym problemu. Gdybym musiała kożystac z tej formy opieka nad dziećmi to na pewno bym korzystała też z kamery, ale oczywiście niania była by o tym poinformowana.


      Skomentuj


        #18
        Odp: Niania a ukryta kamera

        Nasze dziecko w przyszłości będzie tak obyte z kamerami, że będzie mogło pracować w telewizji. Najpierw używaliśmy czegoś w stylu elektroniczna niania video kiedy córka była jeszcze malutka i kładliśmy ją spać i szliśmy do innego pokoju. A teraz założyliśmy kamerkę, żeby widzieć co robi niania którą zatrudniliśmy. Też o tym powiedzieliśmy, ale nie miała z tym problemu. Więc czasem sobie oglądamy co ta niania robi, ale nie mamy czego jej zarzucić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Niania a ukryta kamera

          Ja się zdecydowałam i nie żałuję, bo mogę w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się u mojego dziecka. Szczególnie fajne są te kamerki, które nagrywają dane w chmurze (np. ta kamera na nianie), czyli mamy do nich dostęp z każdego miejsca i z różnych urządzeń. Mimo to powiedziałam niani, że jest filmowana, bo wydaje mi się, że tak bez uprzedzenia to trochę naruszenie czyjejś prywaty?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Niania a ukryta kamera

            Każda mama co zakłada taką kamerkę ma na myśli tylko dobro dziecka przecież Teraz takie rzeczy się wyprawia na świecie że nigdy nie wiadomo na kogo się trafi :/ Więc pewnie sama bym tak zrobiła aby być spokojniejsza

            Skomentuj


              #21
              Odp: Niania a ukryta kamera

              mysle ze to nic złego sprawdzić osobe która zajmować się będzie naszym dzieckiem przecież nigdy nie wiemy kogo pod dach sprowadzimy

              Skomentuj


                #22
                Odp: Niania a ukryta kamera

                Nigdy nie wiadomo bo nawet polecane Nianie mogą być Niemiłe w stosunku do dziecka Lepiej mieć pewność

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Niania a ukryta kamera

                  Miał ktoś z was sytuacje, że po oglądnięciu nagrań wyszły na jaw jakieś przykre sceny i musieliście odrzucić nianię?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Niania a ukryta kamera

                    w sumie z tą ukryta kamerą to wcale nie taki głupi pomysł, tym bardziej że dużo teraz się słuszy jakie one są , jak się zachowują w stosunku do dziecka. Kurcze jednak strach zostawiać dziecko pod opieką obcej osoby.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Niania a ukryta kamera

                      Ja mam kumpelę, która miała kamerkę i nagrała jak jej opiekunka okrada ją ze złota, jednak nie było to takie proste żeby skradzione rzeczy odzyskać...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Niania a ukryta kamera

                        O kurcze :/ To już przegięcie :/ Dowód dowodem, ale odzyskanie to druga kwestia... ciekawe jak to się skończy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Niania a ukryta kamera

                          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                          Ja mam kumpelę, która miała kamerkę i nagrała jak jej opiekunka okrada ją ze złota, jednak nie było to takie proste żeby skradzione rzeczy odzyskać...
                          O rety to i takie rzeczy Jak dowód kradzieży był i nie było tak łatwo odzyskać Dlaczego ???

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Niania a ukryta kamera

                            jestem zdania ze trzeba mieć do siebie zaufanie ja niani nie kamerowałam ale miałam babeczkę z polecenia wiec to inna sprawa

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Niania a ukryta kamera

                              sama byłam kiedyś nianią i mi osobiście nie przeszkadzało by gdyby rodzice tego dziecka mieli w domu założone kamery. Dobrze wykonywałam swoje obowiązki, opiekowałam się małym jak najlepiej i nie miałam nic na sumieniu. W takim przypadku rodzice by tylko byli bardziej upewnieni w swej decyzji

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Niania a ukryta kamera

                                ja tez bylam swojego czasu niania rodzice wprawdzie nie mieli w domku kamery (nic mi otym nie bylo wiadomo ) choc jesli by mili mi by to nieprzeszkadzal kompletnie, w zakladach pracy, w biurach, hotelach tak gdzie pracujemy czesto a nawet bardzo czesto sa kamery i dla mnie praca niani to poprostu praca tylko ze z dzieckiem - najwazniejsza istota dla rodzicow i rozumiem rdzicow ktorzy zakladaja kamierki i dla mnie to nic dziwnego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X