Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kremy na rozstępy w czasie ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kremy na rozstępy w czasie ciąży

    Zna ktoś jakieś dobre kremy na rozstępy, a przede wszystkim skuteczne, do stosowania jeszcze przed rozwiązaniem? Konkretnie chodzi mi tu o firme i namiar na sklepy.
  •    
       

    #2
    Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

    Ja stosowałam krem firmy Dax Cosmetics i mi jak najbardziej służył. Nie jest zbyt drogi, a jest skuteczny, polecam! Możesz porównać ceny i zamówić przez np. cenkowo.pl
    Last edited by olapomir; 06-04-2011, 14:00.

    Skomentuj


      #3
      Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

      Witam
      Ja gorąco polecam balsamy firmy Ziaji. Balsam Oliwkowy i inne nie koniecznie napisane że na rozstępy, ale są super. Bardzo dobrze natłuszczają skórę. Ja nie mam ani jednego rozstępu. Naprawdę polecam. Mogę doradzić jeszcze coś trzeba smarować się przynajmniej 2 razy,żeby skóra była tłusta i nawiliżona przez cały czas.
      Balsamy można dostać w Rossmanie i innych drogeriach a cena jest bardzo przystępna.




      url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

      Skomentuj


        #4
        Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

        W aptece można kupić krem Mustela, stosowałam i jest skuteczny. Ma też bardzo dobrą opinię, ale jest drogi, bo kosztuje 120-130 zł. W walce z rozstępami ważne jest jednak nie czym, a jak często się smarować: JAK NAJCZĘŚCIEJ. Dobry krem nawilżający to podstawa, oliwki też. Skóra musi być stale nawilżona. Nie tylko od zewnątrz, ale najważniejsze od środka, dlatego trzeba pić duuuuuużo wody.

        Skomentuj


          #5
          Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

          Ja polecam oliwke z migdalow firmy Planter's. Super nawilza i skora jest elastyczna, uzywam jej do calego ciala rano i wieczorem po kapieli. Co dla mnie wazne - nie ma zapachu i szybko sie wchlania nie plamiac ubran. Zapachy innych kosmetykow, ktorych dotychczas uzywalam przyprawiaja mnie o mdlosci.

          Anna_31 czy Mustela ma zapach?


          Skomentuj


            #6
            Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

            Tak, Mustela pachnie. Osobiście polecam też bo sprawdziłam na sobie balsamy aloe vera. Nie wiem jakie są dostępne w Polsce, bo mieszkam poza granicami kraju. Pamiętać też trzeba, że skóra "chce pić", a oliwką się nie opije. Trzeba więc przede wszystkim nawilżać, a potem natłuszczać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

              ja stosowałam tylko zwykłą oliwkę dla dzieci Bambino i rozstępów na brzuchu zero.jest tłusta ale super.




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                Ja bardzo polecam Revitol Stretch Mark. Kosztuje ponad 100zł ale jest wart swojej ceny. Używam od miesiąca, właśnie skończyłam pierwszą tubkę (pojemność 118ml), ale widać naprawdę poprawę. A rozstępów miałam niestety dużo na pupie, udach, łydkach i piersiach. Teraz widzę że schodzą w bardzo szybkim tempie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                  w stanach najpopularniejszy krem to MADERMA,przeznaczona specjalnie dla kobiet w ciazy, jest dosyc drogi ale od 5 miesiaca inwestuje do tej pory uzywalam "kp this works stretch mark oil" ponoc rownie skuteczny, mysle ze oba mozna kupic na allegro, tylko uwaga na podrobki! tu oryginal maderma 150g okolo 40$, faktem jest ze dzialaja, potwierdzam na sobie . Mam duuuuza sklonnosc do rozstepow a zauwazylam ze te stare zanikaja

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                    HEJKA ja uzywałam Pharmaceris i na chwile obecna nie mam ani jednego rozstepika

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                      Ja odkąd się dowiedziała, że jestem w ciąży smaruje się olejkiem przeciw rozstępom Mamamil - doradził mi go farmaceuta. Już od jakiegoś czasu kosmetyki kupuje tylko w aptece. Smaruję sie codziennie, staram sie wyrobić w sobie nawyk tej antyrozstępowej pielęgnacji Po ciąży będzie już za późno!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                        ja nie uzywałam żadnych kremów na rozstępy, jedynie codziennie po kąpieli smarowałam brzuszek oliwką bambino, po 2 porodach mam zaledwie po 2 rozstępy po obu stronach brzucha, teraz już niewidoczne prawie Cieszę się z tego powodu,ale wiem że nie kazda skóra jest taka sama.Jednym wystarczy oliwka, drugim nie pomogą nawet najmocniejsze kremy przeciw rozstepom.
                        Doriaś ur.17.03.2008




                        Tristaś ur. 11.03.2010

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                          Ja używam od 5 miesiąca Mustelle i bardzo sobie ją chwalę. Nawet skóra na brzuchu przestała swędzieć (pod wpływem rozrastania się) i jest bardziej elastyczna. Moim zdaniem nie pachnie intensywnie, więc jest dobry dla pań, których męczą mdłości



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                            A ja używałam kremu Le'Maadr i też nie mam ani jednego rozstępu... Ładnie pachnie, szybko się wchłania, dobra cena.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                              oczywiście że ziajka dla mam jest rewelacyjna już od bodajże 4 miesiąca

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X