Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chłopiec czy dziewczynka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A ja tam mogę mieć i dwóch chłopaków. Jakoś specjalnie nigdy nie nastawiałam się na konkretną płeć, bo czekałam na dziecko a nie na syna czy córkę Specjalnie nawet nie byłam ciekawa kto tam w brzuniu mieszka.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      A JA drugiego nie bede chciała znać,bo wiem,że to będzie chłopak

      Skomentuj


        Napisane przez froch Pokaż wiadomość
        A JA drugiego nie bede chciała znać,bo wiem,że to będzie chłopak
        Dzisiaj dostałam od koleżanki śliczne ubranko na mojej "córeczki " która ma przyjść na świat w listopadzie jest to różowy polarek (cudny)! Płeć mojego dziecka nie jest jeszcze potwierdzona ale obie stwierdziłyśmy że na pewno dziewucha!! Więc jeżeli urodzi się chłopiec to trudno będzie nosił różowego polara...
        Natalii

        Skomentuj


          a my jakoś instynktownie wybraliśmy tylko imię dla dziewczynki (dla chłopca narazie żadne nie przypadło nam do gustu), co prawda jeszcze nie wiemy kto mieszka w brzuszku (ukrywa się jak może) ale mi już nie zależy żeby się dowiedzieć za to mój mąż bardzo chce wiedzieć.
          będzie Weronika

          Skomentuj


            A ja nie ukrywam, że chciałabym poznać płeć. Przy pierwszej ciaży ta ciekawość była połowiczna...ale teraz chciałabym wiedzieć dla kogo będzie bratem mój synek
            Znalazłam na necie fajną zabawę. Test. Jak chcecie możecie się sprawdzić :P... A może już to zrobiłyście ))
            http://noworodek.pl/index.php?sm=1
            pozdrawiam Kasia

            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
            poematem niezliczonych słów
            mą radością, miłości promieniem,
            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

            Skomentuj


              Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
              właśnie jestem tu nowa witam
              ja jestem w 12 tyg. i jeszcze na usg nic nie widac ale slyszalam ze jak sie ma ladna cere, malutki brzuszek i nie wymiotuje sie to prawdopodobnie bedzie chlopak(to wlasnie mnie dotyczy) znacie tez jakies takie przyklady?? jak bylo u was? pozdrawiam wszystkie mamcie
              hmm...ja to slyszalam ze jak sie nie wymiotuje to corka bedzie,przy chlopcu podobno wymiotuje sie non stop, a poza tym jezeli ma sie ochote na slodycze albo owoce to znaczy ze coreczka, a jak na pikantne rzeczy to synek. a co najsmieszniejsze u mnie sie to sprawdza, lekarz wypatrzyl u mnie coreczke,
              a i jeszcze slyszalam, ze jak po depilacji wloski odrastaja szybciej to synek i ze nawet moze sie wtedy pojawic meszek nad gorna warga
              podobno ma to zwiazek z synkowymi hormonami, ktore przedostaja sie do organizmu matki. ale tak naprawde to chyba nie do konca trzeba w to wszystko wierzyc. najwazniejsze zeby Dzidzius byl zdrowy

              Skomentuj


                hhaaha przesądy... ja się czułam fantastycznie w ciąży, wszystko mogłam jeść i wąchać było poprostu super i mam synka słyszałam też kiedyś że jak sie ma zgagi to włoski rosną taaa moja kuzynka miała przez całą ciąże a synka urodziła łysego jak kolano tak więc nie wierzcie w te bzdury dziewczyny nie sprawdzają się
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  U nas będzie dziewczynka Dowiedzieliśmy się w 20 tyg. ciązy Jak myślicie jakie imię wybrać Nastusia czy Lenka?
                  Czekamy na naszą córcię
                  Anastazja/Lena 27.09.2009

                  Skomentuj


                    Napisane przez AnastazjaLena Pokaż wiadomość
                    U nas będzie dziewczynka Dowiedzieliśmy się w 20 tyg. ciązy Jak myślicie jakie imię wybrać Nastusia czy Lenka?
                    Lenka ładniejsze moim zdaniem .

                    Skomentuj


                      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                      Lenka ładniejsze moim zdaniem .
                      Ja też jestem skłonna bardziej do LENKI ,ale mój mąż to tak średnio..hm....kobiecie,a w szczególności żonie w ciąży chyba niczego nie można odmówić
                      Czekamy na naszą córcię
                      Anastazja/Lena 27.09.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: chłopiec czy dziewczynka?

                        ja wolałam wiedzieć, mąż nie chciał wiedzieć próbował mnie przekonać, ale się nie dałam, byłam zbyt ciekawa, oczekiwałam córki i miałam córkę.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X