Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    no no czyli upojny weekend cie czeka




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
      Powiedzcie mi czy któraś z Was kupowała głośniki do samochodu? Zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać, czy są jakieś wymiary do odpowiednich marek?
      Ola, zapytałam męża. Głośniki maja różne wymiary, samochody różne otwory. Ale sprzedawca w sklepie powinien Cie zapytać o o markę, model i rocznik samochodu (ewentualnie o typ: kombi, sedan itd.) i sprawdzi jakie głośniki będą pasowały. Mają odpowiednie programy, można to tez w necie sprawdzić na stronach producentów. A najlepiej umów się ze sprzedawcą co do ewentualnej wymiany, jakby mąż nie był zadowolony.

      Ira, my też mielismy taki moment, że Łukasz tylko słoiki chciał jeść, nic mojego. Na szczęście, również dla portfela, dość szybko mu przeszło. A teraz to juz na bunt dwulatka zwalam jego fochy z jedzeniem.

      Agata, ze zdrowiem u nas lepiej. Zdusiliśmy w zarodku wredne mikroby. Tylko Łukasz jeszcze ma mały katar. Ale dziś poszliśmy na bilans i przy okazji lekarka osłuchała i obejrzała gardło. Czysto.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
        Olka ty w kartonach wprawiona chyba cie na pomoc wezwe- płace kawa
        No baaaa..... jestem za a nawet przeciw buhahahahaha
        Juz na pomoc leci twoja olcia -fasolcia SZYKUJ KARTONY I DOBRĄ KAWKE hahahahaha

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Coś się cicho tu zrobiło... Dziewczyny co słychać?

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            jak wynika z powyzszych postów, dziewczyny chyba się kartonują

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Jak ładnie to ujęłaś

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                a jak sie Ola czujesz?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  pusto wszedzie nie tylko tu. A to prawda u mnie kartony w ruch ida. Powiem wam ze dla mnie remont kuchni i łazienki to juz coś a jak bym sie miała przeprowadzac to totalna maskara. że też człowiek tyle rzeczy gromadzi...

                  Olka A pewnie ze tak , a co z fachowej siły trzeba korzystac hahhaha

                  AMELCIA ur. 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ira bardzo dziękuję. Czuję się dobrze, oby nie było gorzej Tylko kondycja kiepska, ciągle kolka mnie łapie. Staram się chodzić na jakieś spacerki, żeby całkiem nie zgnuśnieć, w końcu brzuszek będzie coraz większy i kilo coraz więcej do noszenia

                    My przeprowadzaliśmy się pół roku temu, z kawalerki, którą wynajmowaliśmy też trochę ponad pół roku i byliśmy przerażeni ile mamy rzeczy, jak już wszystko spakowaliśmy. A jak do tego miałyby dojść jeszcze rzeczy dla dziecka to już w ogóle masakra...

                    Dominika a co robisz w kuchni i łazience? Totalny remont wszystkiego czy tylko jakieś malowanko? Nas w grudniu czeka remont pokoju dla dziecka, łazienki i wc. Ale raczej taki skromny: malowanie (niestety ze skrobaniem ścian ze starej farby) no i może odświeżenie fug między kafelkami. A najgorsze to jest to, że ja lubię malować, a nie bardzo będę mogła w tym uczestniczyć. Na pewno mąż będzie mnie wyganiał, więc nie wiem czym się zajmę A potem będzie można po mału urządzać pokoik dla dziecka. Nie mogę się doczekać...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      hejka
                      ale tu kolorowo

                      Natalka ur 3wrzesnia 2009 o 16,25 waga 3,190 57długa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        aha nie przedstawiłąm się . Mam na imie Monika mam 27lat i mieszkam w Kole niedaleko Konina , a teraz mykam do wyrka Dobranoc

                        Natalka ur 3wrzesnia 2009 o 16,25 waga 3,190 57długa

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Ola- robimy remont łazinki i kuchni. tzna w łazience tylko szafki zelw i tapeta na jednej scianie, cała kuchnia nowa i podłoga w salonoie bo jest polaczony z kuchnia. tak ze jest niezły sajgon.

                          Kurka.. ile ci ,,fachowcy" sobie spiewaja za każda głupote..

                          AMELCIA ur. 08.02.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Hej dziewczynki,

                            Ale mnie dawno nie było, i weekend tak szybko przeleciał , w sobote na zakupach byłam a w niedziele na imieninach u teścia, a teraz w pracy to najcięższy miesiąc się zaczyna ale aby do świąt

                            Ola- ja pamiętam że bardzo przezywałam jak byłam w ciąży i chciałam jak najszybciej urządzić pokoik malutkiej a jak się urodziła to i tak przeniosłam kołyske i ubranka do naszej sypialni- tak było wygodniej,a teraz spi u siebie.

                            A jak tam swięta u Was dziewczynki?, ja musze kupić z 10 prezentów dla rodzinki, na początku się wkurzam że tyle musze kupować ale w sumie jest to miłe. Pozdrawiam i życze miłego poniedziałku


                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              monika czemu kolorowo?? i witamy w naszym gronie
                              Atusia i jak tam weekend z mezusiem?
                              czacza co tam??
                              Asia zyjesz??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Odżyłam po weekendzie. Mąż zrobił nam niespodziankę i przyjechał w piątek. Ale ja się za nim stęskniłam. Miś z resztą też, non stop chciała przy tacie. A jak się odzywał to się śmiała jak nie wiem (zwłaszcza wieczorem jak miała iść spać).

                                Witaj Monika wśród nas. Miło, że kolejna mama dołączyła

                                A reszta gdzie?
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X