Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a to ja

    [IMG][/IMG]




    Skomentuj

    •    
         

      MONIA B twoja dziecinka wyglada zupelnie jak ty
      shannon

      Skomentuj


        a wszyscy mówią że do taty podobna




        Skomentuj


          hejah, ja tez korzystam z forum dopiero od kilku dni. 23 lata, 164 wzrostu, brunetka. Przed ciaza wazylam ledwo 50 kilo, a teraz 64 (!) mam nadzieje ze po porodzie jakos wroce do dawnej wagi...


          Skomentuj


            to i ja sie wpisze
            jestem Magda
            lat 26
            waga 56 kg
            lubie slodycze i swoje seriale
            dzieci dwoje cora lat 6 syn w maju 2
            po slubie jestesmy 2 latka...
            a to foteczka moja....
            Attached Files
            Zdjecia Hani i Szymka

            Hania ur.06.01.2003
            Szymcio ur.07.05.2007

            Skomentuj


              Napisane przez froch Pokaż wiadomość
              a po co wogóle podajemy swą wage?? może lepiej rozmiar biustonosza??
              n, to jest pytanie, bo wielkosc biustu w ciazy zmienia sie praktycznie z tygodnia na tydzien. Ja na poczatku mialam tak spuchniete piersi, ze nie wiezylam ze to mije. Teraz jakos wydaja mi sie mniejsze... 75 D (chyba)


              Skomentuj


                Dziewczyny chce sie wam pokazac a jakos nie moge dodac zalacznika wiecie moze jak to zrobic?

                Skomentuj

                •    
                     

                  musisz zmniejszyc format zdjecia

                  Skomentuj


                    Witam ,mam na imię ANIA -28 lat ,jestem spod znaku KOZIOROŻCA
                    Jestem niskiego wzrostu (ok. 158 cm) ,mam długie ciemnoblond wlosy i zielone oczy.
                    Mam kochanego męza i dwoje cudownych dzieci -SYLWIA 9 lat i DAMIANEK -11 m-cy.
                    Bardzo lubię czytać książki ,moje hobby to animacja filmowa ,fotografia ,książki ...
                    Dzieci są dla mnie całym swiatem - ja to one a one to ja!!!
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      HeJ!!

                      Witam wszystkich na imię mi Magda niedawno a dokładnie 22.12.2008r. urodziła mi się córeczka- Martynka. Nie rodziłam siłami natury tylko przez cesarkę, ale nie na życzenie- w tamtym momencie było mi wszystko jedno i smutno mi z tym bo wielu rzeczy wciąż nie mogę robić (tak jak w czasie ciąży) a ze szczęścia mogłabym góry przenosić)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                        Hmm a co tu napisac - Natalia,rocznikowo lat 22 (pelne skonczone dopiero 30 listopada), 160cm - wagi nie powiem, bo jeszcze zostalo tydzien do porodu to sie nie liczy hehehe Czarne wloski, zielone oczka. Znaki szczegolne: tatuaz i piercing hehe
                        Ja tez jestem z 30 listopada,tyle,ze jestem od ciebie o 5 lat starsza...mam 7,5 mies. corcie,aniolka i cudownego meza...170cm,53kg,ciemno-brazowe krecone wlosy,ciemno-brazowe oczy...Jestem Serbka (wiec,przepraszam za bledy ortograficzne albo gramatyczne)...

                        Co do rozmiaru biustonosza...hehehe...to chyba nasza cecha narodowa...naszym kobietom/dziewczynom, po szczegolowym przebadaniu z przodu,faceci zaczynaja szukac piersi na plecach...bo gdzies,kurna,musza byc hehehe

                        pozdrawiam
                        Last edited by Jelena; 10-02-2009, 09:35.

                        Skomentuj


                          Oo to ja dodam, ze zodiakalny Strzelec jestem a moje Kochanie to Raczek. Laura nie ma wyjscia i urodzi sie jako Wodniczek

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            JELENA nie martw sie my POLKI tez czesto cierpimy na zanik piersi
                            shannon

                            Skomentuj


                              poza tym mysle ze twoj polski jest bardzo dobry
                              shannon

                              Skomentuj


                                Witam i ja
                                Mam 27 lat i 9 miesiecznego synka, mieszkamy sobie w Stargardzie Szczecinskim,razem z męzem ktory był na emigracji w Szwecji ale z powodu kryzysu wstrzymali mu robote i od świat bozego narodzenia 2008 jest z nami.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X