Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zakupy w internecie

    Warto zainwestować w luksusowe urządzenia sanitarne. Ceny w sklepie aquaroom.pl są konkurencyjne, a urządzenia są solidne i wysokojakościowe. Ja zainwestowałam w wannę z hydromasażem na zamówienie i jestem zachwycona realizacją mojego zamówienia. Zdecydowanie polecam, bo oferta jest naprawdę godna sprawdzenia.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zakupy w internecie

      Ja w internecie kupuję perfumy i akcesoria typu skarpety, kapcie, zabawki dla dzieci czasem.
      Mam dwa zaufane sklepy, które mogę polecić:
      Skarpeto.pl
      profumo.pl

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zakupy w internecie

        Zastanawiam się jakie rzeczy kupuję przez internet, i właściwie łatwiej byłoby napiać, czego nie kupuję , ostatnio nawet klika razy zrobiłam spozywcze zakupy przez internet. Może nie bvęde wymieniać wszytskich sklepów, ale ograniczę się do największego pozytywu : sizeer.com , szybka dostawa, i co ważne wyczerpując i ekspresowe odpowiedzi na moje upierdliwe pytania odnośnioe produktu, polecam gorąco. A teraz największa porażka: top-secret.pl, zamawiałam dwa razy i za każdym razem nie dostałam wszytstkich zamówieonych ciuchów - strona sklepu nie jest chyba skorelowana z magazynem, to zdecydowanie utrudnia zakupy.
        Skoro już jestem przy głosie , to warto też dodać jakieś info dla tych którzy mają tych zakupów za dużo, wszystkie niepotrzebne już ciuchy, czy buty sprzedaję przez bezpłatne ogłoszenia, a zarobione dodatkowe pieniadze przeznaczam - wiadomo na co
        Dodam, że najlepiej sprzedają się ciuszki po dzieciakach, a mojej garderoby rzeczy jak kurtki i płaszcze.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zakupy w internecie

          Słuchajcie znalazłam ostatnio super butik z ciuszkami dla dzieci.
          www.ubrankakielce.pl
          Mają bardzo tanie ubranka z USA i na dodatek bardzo tanio..... Naprawde polecam

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zakupy w internecie

            Ja z braku kompletnie czasu bo pracuje a po pracy biegnę po dzieciarnie do przedszkola i żłobka i spacerek i zrobienie obiadu itd. robię zakupy spożywczo/chemiczno/różne w leclerku. NIe wiem jak w innych miastach ale w wawie mam blisko oddzial i przywoza zakupy do domu jest wszystko a jak czegoś brak to obsługa dzwoni i można wymienić na coś innego albo dodać jak się o czymś zapomni. No mówie wam dziewczyny że to mi ratuje życie. Są jeszcze alma i bomi ale wiadomo że cenowo dużo drożej a i asortyment nie zawsze ejst np. pampersy 4+ to nie ma ani w jednym ani w drugim a wleclerku są i czesto w promocji. Jeśli chodzi o ciuchy dla dzieci to mamitati.pl i czasami na allegro. To tyle, ściskam i lece do roboty.


            Skomentuj


              #36
              Odp: Zakupy w internecie

              Jasne że robimy! W sklepach on-line można nie tylko kupić taniej co przy ubrankach dla dzieciaczków bardziej się opłaca bo przecież wiadomo że teraz ceny są kosmiczne. Dodatkowo ja na przykład znalazłam ostatnio fajny sklep na przykład : http://www.meblik.pl/ - miły kontakt - fajne propozycje i dobre ceny! Uważam że wybór jest korzystniejszy niż w takich sklepach stacjonarnych.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zakupy w internecie

                Ja kupuję wiele rzeczy i jeszcze nie zdarzyło mi się, że coś było nie tak.
                Pochodzę z niewielkiej miejscowości i kupowanie przez Internet weszło mi wręcz w nawyk. Zakupy przez internet to rozwiązanie idealne - oszczędzają czas i pieniądze. Sklepów które mogę polecić jest wiele ale moim ulubionym jest
                http://www.753.pl/ z biżuterią srebrną.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zakupy w internecie

                  Ja robię zakupy na portalach grupowych i łapie okazję. Sprawdźcie same klikając na link. Naprawdę można dużo zaoszczędzić.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zakupy w internecie

                    Napisane przez goodeye Pokaż wiadomość
                    Ja robię zakupy na portalach grupowych i łapie okazję.
                    Mnie ostatnio też to dopadło ale raczej poluję na usługi (fryzjer, ostatnio wybielanie zębów) niż przedmioty.

                    Dużo rzeczy dla siebie zamawiam standardowo na allegro ale nie mam ulubionych sprzedawcow bo zamawiam z roznych kategorii, dla małej natomiast wole sprawdzone, bez obawy o podróbki więc zamawiam w juz sprawdzonym Pierwszym Uśmiechu. Ciuszki natomiast kupuje stacjonarnie bo bawic sie w odsylanie np body za 20 zł chyba by mnie do grobu doprowadzilo

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zakupy w internecie

                      Trafiłam ostatnio na świetny sklep z dywanami http://www.dywany.net/
                      Kupiłam 2 w świetniej cenie, przesyłka dostarczona ekspresowo.
                      Dywany piękne i bardzo dobrej jakości. Gorąco polecam sklep i produkt.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zakupy w internecie

                        Ja ostatnio natrafiłam na ciekawą promocję wyrzutni Nerf w sklepie internetowym Smyk http://www.smyk.com/marka/nerf Może komuś się przyda:-)

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zakupy w internecie

                          Z tego co widziałam w aktualnych ofertach Złotych Wyprzedaży można teraz znaleźć całkiem fajne ciuszki dla dzieci z firmy GF5, a także różne bajeranckie zabawki i akcesoria z oferty innych marek. Żeby je obejrzeć trzeba się wprawdzie zalogować, ale może ktoś z Was już ma tam konto i może je sobie bezproblemowo zobaczyć. Jest w czym wybierać, w każdym razie, ale nie pokazujcie tego maluchom, bo pójdziecie z torbami . Ja niestety popełniłam ten błąd

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zakupy w internecie

                            ja w końcu się zdecydowałam i kupiłam jeździk w tym sklepie: http://puchatkolandia.pl z zakupu jestem zadowolona miła obsługa, wysyłka szybka, a sam jeździk sprawił wielką frajdę

                            Skomentuj


                              #44
                              Sklepy internetowe a promocje

                              %Korzystacie?Gdzie szukacie na ten temat inforamji?Jakie sklepy możecie polecić?

                              Ostatnio, 28 listopada, skorzystałam z mega rabatów(50 %) w sklepie internetowym Smyk. O promocji dowiedziałam się jednak zbyt późno i większość interesujących mnie przedmiotów było po prostu wykupione. Ale i tak zrobiłam zakupy na kwotę 400 zł, za które zapłaciłam 200 zł. Dodatkowo wysyłka gratis

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Sklepy internetowe a promocje

                                Lubimy takie promocje
                                Polecamy naszą zakładkę z promocjami i pracujemy nad jej udoskonaleniem: http://babyonline.pl/zakupy_jedzenie...l?galg_id=2637
                                pozdrawiamy,
                                Redakcja MamoToJa.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X