Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Zakupy w USA

    Polecam zakupy w USA bez pośredników, więc taniej niż na alegro. Zobacz obszerną listę amerykańskich sklepów internetowych wg kategorii produktów --- Kupigo.com

    Komputery, laptopy i notebooki
    Odzież markowa i bielizna
    Elektronika i telewizory
    Biżuteria i markowe zegarki
    Palmtopy, ipod, iphone, komórki
    Samochody, motocykle i inne pojazdy
    Zdrowie i medycyna
    Sprzęt budowlany i narzędzia
    Sprzęt muzyczny, instrumenty
    Aparaty fotograficzne, kamery i projektory
    Gazety, czasopisma i ksiązki
    Perfumy i kosmetyki
    Łodzie, jet ski i skutery
    Dla domu, sprzęt AGD
    Programy i informatyka
    Sprzęt sportowy i turystyczny, rowery
    Buty i torebki
    Dla dzieci, zabawki, ubranka
    Dla zwierząt
    Młodzieżowe
    Sprzęt drukarski, druk, plotery
    Kontenery i paczki z USA
    Samoloty, helikoptery, awionetki
    Militaria, mundury wojskowe US Army
    Sex, gadżety i erotyka
    Sztuka, antyki, dekoracje
    Prezenty, alkohole, hobby, golf

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      kupuj w usa

      ale tylko przez kupsam.com, niziutka prowizja, szybka wysylka, polecam
      Last edited by gagatka; 14-07-2020, 15:36. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        sklepy internetowe

        Witam, ja czasem robiłam zakupy przez internet, aktualnie sama oferuję takie usługi. Mamy już 2 córeczki i fakt, że czasem robiliśmy dla nich zakupy w internecie spowodował że sami postanowiliśmy stworzyć sklep, który z czasem będzie oferował wszystkie produkty, które są najlepsze dla Naszych pociech.
        Zapraszamy do zakupów i dodawania opinii, które pomogą nam szybciej sprostać wszystkim potrzebom.

        Skomentuj


          #19
          większzość kupuje na allegro bo taniej. Ze sklepów internetowych to polecam baby-maxx.mają tak niskie ceny że szok!
          Krzesełko Chicco najtaniej w necie było za 350 zł (normalnie na stronie Chicco499), a u nich kupiłam za 299zł! muzyczny ogródek Little tikes kupiłam u nich za 79 (normalnie 165),a wanna fisher price 79 a normalnie 150! polecam ich , są na allegro!
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            Ja kupuję wiele rzeczy przez internet, nie tylko na allegro. Niektóre rzeczy można kupić o wiele taniej niż w sklepie. Kupuję głównie na allegro, ale także w sklepach i aptekach internetowych. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się , żeby ktoś mnie oszukał (no może raz na allegro, ale w rezultacie odzyskałam pieniądze).

            Skomentuj


              #21
              Kupuje na ebayu amerykanskim.Na allegro kupilam wozek i rodzina przeslala mi do Stanow.Osobiscie polecam zakupy przez internet jest o wiele taniej. Kupilam dla dziecka fotelik Maxi cosi w slepie internetowym duzo taniej niz w zwyklym sklepie.Kupuje perfumy,synkowi kupilam buty ecco o 50% taniej jak w sklepie.Wszystko z metkami,ewentualnie na gwarancji.Ja jestem zadowolona.

              Skomentuj


                #22
                hej!
                my też dużo rzeczy kupiliśmy przez internet, korzystamy głównie z allegro, bo tam zwykle najtaniej chyba pół domu mamy z allegro, łącznie z kilkoma meblami, wózkiem, w pełni wyposażonym łóżeczkiem i fotelikiem samochodowym

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja Oferuje Kosmetyki Avon Na Allegro Po 20-35% Taniej Niż W Katalogach. Jęsli Czegos Potrzebujecie Na Gwiazdkę Zapraszam Na Allegro Mój Nick To Sampo21, Lub Piszcie Na Sp.
                  Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                  http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                  Dziękuję

                  Skomentuj


                    #24
                    ja rowniez kupuje duzo na allegro, a od niedawna sprzedaje artykuly firmy babyono, wczesniej maz tylko wystawial swoj asortument nasz nick to raceshape

                    Skomentuj


                      #25
                      ja 3/4 rzeczy dla dziecka mam z allegro. taniej, nie muszę tego nosić(przywożą pod dom)mam na myśli rzeczy nowe,czasem kupie cos uzywanego,o wiele taniej.
                      lepiej sprawdzić sobie cenę w sklepie a później na allegro. np. piesek szczeniaczek- uczniaczek z fisher kosztuje w smyku 199zł a na allegro ok.120-130zł(łącznie z przesyłką)rowież inne zabawki dla dzieci markowych firm są o wiele wiele tańsze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        świeca Korony w świeczniku ze Swarovskim

                        Kupiłam na http://www.candles4you.pl/, dzisiaj przyszło. Jak zobaczyłam to cudo, to kazałam mężowi kupić takie dla siebie - to ma być prezent dla teściowej (chociaż na takie cacko z całą pewnością nie zasłużyła). Nie wiem jak pachnie jak się pali, ale w świeczniku wygląda bosko.

                        Polecam

                        Skomentuj


                          #27
                          Przywiązałam się do jednego sklepu, juz tak mam, ze jak cos mi sie spodoba, nie ma problemu to pozostaje wiernym klientem, chodzi o sklep http://www.szipszop.pl Szukalam tanich ubran, tak zeby wyszlo taniej niz w zwyklym sklepie i znalazlam, no i fajnie jest wszystko dostawac szybko, a w szipszopie maja szybka wysylke, wiec juz zostalam u nich i jetsem zadowolona, polecam!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zakupy w internecie

                            Zakupy pzrez internet to już raczej standard, niekór rzeczy po prosty nie oplaca się kupować gdzie indziej. Internetowe zakupy mahją jeszcze jedm]ną ogromną zaletę, mozna kupić fajne rzeczy z drugiej reki, na których obejrzenie nie miałybyśmy sznas bez netu. Zobaczcie ile mam teraz kupuje używane ciuszki dla dzieci , czy inne rzeczy a najbardziej chodliwe są chyba używane wózki - wystraczy spojrzeć na ilośc ogłoszeń o takim sprzęcie. I za to własnie najbardziej cenię internetowe zakupy

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zakupy w internecie

                              Po pierwsze fajny wątek, bo dobry sprzedawca to skarb, zwłaszcza że tylu oszustów, szkoda też że na allegro coraz więcej jeżeli chodzi o sprawdzony adres to mogę polecić http://www.pierwszyusmiech.com.pl/ kupiłam wózek, kupiłam dużo z rzeczy dla moich dzieci (przyszlych i obecnych) i wszystko było bardzo bezproblemowo. Generalnie dobre miejsce, trochę ciekawostek, promocje i wózki od producenta. Jak dla mnie miejsce warte polecenia!


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zakupy w internecie

                                są fajne ale maja to do siebie że bardzo wciągają, a z pieniędzmi to tak jak w życiu albo są albo nie
                                przez internet zazwyczaj lubię kupować, na allegro, ale mam dwa sklepy ulubione w których kupuje, http://karnisz.net/ mąż jak zobaczył jakie firanki zamówiłam i za ile mało zawału nie dostał) i zakupy zabawki dla synka
                                http://zakupy.linkbaby.pl/
                                macierzyństwo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X