Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!11
    Widze ze duzo sie u was dzieje

    Katarinko trzymaj sie-wiem co czujesz tez kiedy miałam taki cykl ze 7 dni miesiaczka mi sie spóżniała a zawsze ma regularne no i wtedy byłam rozczarowana-bardzo.nie umiałam sie z tym pogodzic,juz sie cieszyłam a tu ona przyszła i właśnie od tego czasu obiecałam sobie ze dosyc ciągłego myslena i zaczełam nad soba pracowac.Naprawde jest mi barzdo przykro.

    Anet jak dziewczyny tez trzymam kciuki zeby sie udało,chodz z tego co widac juz sie udało jak dwie kreseczki sa-ale tak jak mówisz powtórz jeszcze raz test zeby miec 100% pewosci,Trzymam kciuki.

    A ja dzisiaj przeziebiona cos mnie w nocy złapało-całe gardło mam załatwione i nos-edzia to moze od ciebie jakies wiruski komputerowe. Jak tak to mam nadzieje ze za jakis czas sie od anet wszyskie zarazimy-jak sie okaze najlepsze Teraz mnie maz musi wygrzac bo naprawde sie okropnie czuje
    ja tez jeszcze pare dni do @ ale w tym miesiacu wiem ze nic na pewno bo nawet zesmy nie próbowali z powodu tej szczepionki.Takze u mnie spokojnie bez myslenia.
    Trzymam kciuki dziewczynki i zycze owocnych staranian!!!!!!!!!!!!!!


    Anet - TRZYMAM KCIUKI i daj znac jak najszybciej

    A ty Katarinko pamietaj ze wszyskie tu jestesmy dla ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Dziękuję Wam...


      Carin,ja mam 27lat...
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kaathrina wiem że czujesz ogromny ból i żal, i nic Cię nie pocieszy ale musisz wierzyć, że się uda! Bo się uda napewno!

        anet2202 nie chcę nic mówić ale chyba Ci się udało huraaaaaaaaa!

        Skomentuj


          Carin ja mam 25 lat.
          Anet Tobie chciałabym pogratulować, bo kreseczki mówią same za siebie Zrób jeszcze jeden teścik dla potwierdzenia. Myślę jednak, że już możemy się cieszyć





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            oczekujaca nie no mam nadzieje ze cie nie zaraziłam przez neta Choc fajnie by było zarazic sie ale od anet
            No wygrzewaj sie z meżusiem
            Ja tez zmykam pod kołuderke bo zimno i musi mnie ugrzac
            U mnie znów klucia sie pojawiły po lewej stronie pempka i w lewym jajniku, jutro ide do gina na kontrole to zapytam co to moze byc ?
            buzki kochane

            Skomentuj


              ta choroba mnie wykączy!!!!!!!!!!!!!!

              Normalnie umieram-jak ja nie lubie byc chora.

              Ja mam 25 lat Carin.
              Normalnie ten czas leci tak szybko nawet nie wiem jak to sie stało ze juz 25 roczek no ale jest
              Edzia ja tez jestem z pazdziernika kilka dni przed toba

              Zdrzemnełam sie troche jak to drzemaniem mozna nazwac-skoro człowiek sie budzi co piec minut bo nie umi oddychac-ciezko było,nic ide cos porobic moze tak te chorubsko wykurze z siebie bo juz nie wiem co robic

              Buziole dziewczyny i trzymajcie sie wszyskie


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                oczekujaca hehe no to widze że nie tylko przeziębienie nas połaczyło ale i data urodzin

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Anet jak tam się czujesz?

                  Przepraszam dziewczyny, że się Wam tak ciągle wcinam w rozmowę, ale najchętniej ja też bym już zaczęła staranka o dzidzie. I mąż też . Ale uważam, że najlepiej najpierw odchować choć trochę jedno...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    witajcie Dziewczynki nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie.... dolaczylam do Was niedawno i mnie sporo nie bylo bo mialam problem z netem...
                    podczytalam Was troszke i nadrobilam zaleglosci
                    Anet mysle, ze mozesz sie juz cieszyc i bardzo Ci gratuluje i z calego serduszka zycze szczesliwego finalu
                    Kaathrina wiem co czujesz ja tak mialam w poprzedni cyklu tez podejrzewalam samoistne poronienie.... bo okres m sie spoznial juz pare dni, mialam bole jajnikow ale nie takie jak przed okresem i nagle rano zaczelo sie ze mnie lac jak z wiadra i do tego przerazliwy bol podbrzusza... lzy same lecialy no ale niestety nie mozna sie poddawac
                    w tym miesiacu sie zdystansowalam i juz tak nie wyliczam co do dnia.... chociaz niepokoje sie bo robilam w tym cyklu testy owulacyjne i nie wyszly pozytywnie chociaz uwazam, ze owulacja byla ...zobaczymy okresu powinnam dostac dopiero w przyszla srode takze jeszcze czas.... nie mysle o tym bo wiem, ze to moze opoznic okres...

                    Skomentuj


                      pytanko


                      Byłam dzis u gina, tak mnie wybadał, że az troche bolała, ale jajniki ok i nie widzi zadnych zmian
                      Skierował mnie na USG żeby zobaczyc co sie tam dzieje, bo on nic nie wybadał, a cykle sie uregulowały. No i jesli na USG nic nie wyjdzie to bedziemy badac nasienie partnera, żeby wiedziec która strone leczymy....
                      Dostałam też DUPHASTON od 16-25dc i mam takie pytanko
                      Wiem że któreś z was go brały i chciałam zapytac czy mam go jeszcze w tym cyklu brac czy w nastepnym, bo mam 15dc i nie wiem co robic a nie dogadałam tego z lekarzem. Bo mnie zszokował tym wszystkim i zapomniałam jezyka w gebie. Prosze pomóżcie!!!
                      Dla przypomnienia brałam CLO od 4-8dc, dziś mam 15dc i przepisał mi ten DUPHASTON i nie wiem czy od jutra mam go juz stosowac czy w nowym cyklu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dalej chora

                        Zwlekłam sie z ledwosciom z łózka bo chciałam zobaczyc co uwzs słychac-na szczescie dzisiaj wolne bo nie ma szans zebym w takim stanie do pracy poszłam.Nawet by mnie tam nie chcieli jak by mnie zobaczyli jak wygladam

                        Edzia moze nas cos jeszcze innego w zyciu połaczy-kto wie - mały skarbik w tym samym czasie

                        Rozumie wasze cierpienie dziewczyny-ale musimy byc silne, Tak jak kiedys Edzia powiedziała-W NAS JEST SIŁA.Nie jestesmy tylko płcia piekna ale i silniejsza
                        Beata A robiłas sobie test po tym krwawieniu-bo to jest nie mozliwe zebys nie miała owuacji jak zawsze miałas wczesniej.Chyba ze wczesniej ci sie zdarzyło ze nie miałas owulacji.Ale ja na twojim miejscu zrobiłabym test(z krwi) najpierw a potem jak najszybciej do lekarza zeby to wyjasnic.W kazdym badz razie wiem co musiałas przejsc tak jak i katarinka teraz. Dlatego musimy sie wspierac.

                        Pozdrawiam wszyskie was dziewczyny.


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Hej Dziewczynki.
                          Do mnie zaczyna docierać, że mogę być w ciąży i zaczynam się cieszyć tak pełną gębą mężuś zresztą też. Martwią mnie tylko dziwne bóle w podbrzuszu, ale takie objawy podobno też bywają.
                          A tak w ogóle to koło piątku zrobię drugi teścik a po niedzieli udam się do ginka żeby na 100% potwierdził naszą fasoleczkę.
                          Buźka Dziewczyny i do usłszenia.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Oczekujacajesli chodzi o owulacje to mysle, ze mialam normalnie tak jak zwykle tylko, ze po prostu testy na mnie nie dzialaja...zreszta sama nie wiem.... w cwzratek ide do lekarza i sie wszystko okaze a co do testu to jeszcze za wczesnie bo tak jak pisalam wczesniej termin @ mam w przyszla srode
                            anetz tego co wiem to na poczatku ciazy mozna miec bole zblizone do okresowych takze cieszcie sie juz fasoleczka

                            Skomentuj


                              dzieki oczekujaca\
                              Beatko mnie testy owulacyjne tez tak wychodziły i juz przestałam je robic. Z reszta mój ginek powiedział, że nie neguje ich, ale on sam by ich nie zalecił. U mnie to w pierwszy dzien @ wydzedł test na owulke pozytywnie - uśmiałąm sie wtedy...

                              Dziewczyny jak byście mogły to prosze o info na temat duphastonu. Czytałam o nim troche i chyba od jutra go zaczne łykac. Bo wychodzi na to ze moje cykle sie uregulowały sa po 28-29dni i owulka wypada w połowie miedzy 14-16dc

                              aha pytałam o te kłucia i powiedział ze jesli w środku cyklu wystepuja to na owulke ale jeśli tuż przed okresem to nie powinno ich byc.
                              Mówiłam mu, że w okolicy pempka tez mnie kuło 3-4 dni i ze to 5dni przed @ było - powiedział, że nie powinno i ide na USG
                              Last edited by edzia7891; 06-10-2009, 14:38.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Edziu dlatego sie nie stresuje tymi testami bo z tego co wiem to nie na wszystkich dzialaja.... zobaczymy w czwartek mam pierwsza wizyte u gina odkad zaczelismy staranki zobaczymy co mi powie a moze juz jestem zafasolkowana, kto wie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X