Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samochód dla młodej mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Samochód dla młodej mamy?

    Cześć! Planujemy zakup samochodu dla żony i zastanawiamy się, jaki będzie najlepszy. Na pewno musi być stosunkowo mały i poręczny. Wpadło nam w oko to ogłoszenie: http://moto.gratka.pl/tresc/suzuki-s...4c9c7854d,1?mg Jak uważacie, czy dla młodej mamy sprawdzi się takie autko? Proszę o Wasze doświadczenia z takimi samochodami
  •    
       

    #2
    Odp: Samochód dla młodej mamy?

    Ehh, samochód to worek bez dna A jeśli nie masz dobrego, zaufanego mechanika, to już w ogóle masakra Normalnie nie wiem jak się nie dać oszukać...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Samochód dla młodej mamy?

      Dacia auto ciekawe, ale namawianie kogoś na kredyt to zbrodnia. Odpuśćcie sobie kredyty, proszę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Samochód dla młodej mamy?

        Auto jak auto. Mnie najbardziej trapi inna rzecz: Jak nie dać się oszukać mechanikowi?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Samochód dla młodej mamy?

          Napisane przez violinek90 Pokaż wiadomość
          Auto jak auto. Mnie najbardziej trapi inna rzecz: Jak nie dać się oszukać mechanikowi?
          Cóż, to rzeczywiście duży problem. Ja miałam długi czas znajomego mechanika, któremu mogłam zaufać, ale niestety w tamtym tygodniu zmarł Teraz dostałam polecenie do tego serwisu - mam nadzieję, że się nie zawiodę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Samochód dla młodej mamy?

            mechanicy ogólnie są bardzo mili i starają się o swoich klientów. Wiedzą że w przyszłości znów do nich zawitamy jak wszystko będzie fajnie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Samochód dla młodej mamy?

              Moim zdaniem młoda mama nie powinna się zapożyczać. Da się tanio kupić dobry samochód.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Samochód dla młodej mamy?

                A może popytaj znajomych w tej kwestii? To może być naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy
                Kiedy mowa jest o przeszłości, każdy pisze fikcję

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Samochód dla młodej mamy?

                  W sumie każde auto będzie dobre, to kwestia co ty lubisz, czy większe czy mniejsze. Jeśli już chcesz porady to sugeruję większe auta bo są bezpieczniejsze zazwyczaj np. taie Audi http://noweuzywane.eu/lista/audi-a6-3/ no i warto dodać e komfort jazdy w tego typu samochodach jest nieporównywalny do małych samochodów.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Samochód dla młodej mamy?

                    Napisane przez ddd333
                    Z samochodami naprawdę różnie bywa. Zepsuć się może każdy - i to w najmniej odpowiednim momencie. Mi ostatnio wysiadły łożyska. Na szczęście wszystko można kupić w internecie, na przykład na stronie http://sklep.dormet.pl/.
                    Ja jak jadę do mechanika to on mi kupuje :P

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Samochód dla młodej mamy?

                      W większości przypadków nie mamy możliwości kupienia samochodu za gotówkę. Więc warto wziąć pod uwagę taką opcję jak pożyczka na raty przez internet . Dzięki niej można sfinansować w zasadzie dowolny zakup samochodu.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Samochód dla młodej mamy?

                        Napisane przez nikita29
                        No nie da się ukryć, że taka decyzja to bardzo ważna sprawa.
                        Zastanawiałam się jeszcze nad nową Dacią i tutaj w odróżnieniu od wcześniejszej opcji, myślałam o kredycie. Ale nie takim zwykłym a 4x25http://www.daciafinansowanie.pl/kredyt-4x25. Interesująca sprawa.. Właśnie się przez to wszystko przekopuję przez wszelakie zapisy )
                        Wpłata własna to 25 % ... Co chyba jest do zaakceptowania. Kredyt na dwa lata i oprocentowanie 3%. Chyba się opłaca...
                        Odpuście sobie dacie na to auto nie da się patrzeć a nawet za kwotę 85tys zł po doposażeniu wygląda koszmarnie, lepiej wziąć jakąś większą pożyczkę lub kredyt http://www.epozyczkipozabankowe.pl/ i kupić coś normalniejszego.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Samochód dla młodej mamy?

                          a to mloda mama juz nie moze poszalec wgl? Moze warto zainwestowac w konkretna maszyne i to majaca az dwa kola mniej;D polecam zajrzeć do salonu Moto Hangar na pewno zakochacie sie w tych pieknych maszynach

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Samochód dla młodej mamy?

                            Ja bym się zdecydowała na coś małego. Gdzie łatwo się zmieścić jakaś micra czy corsa. W ostateczności nawet polo brzmi smacznie i bezpiecznie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Samochód dla młodej mamy?

                              Oj, micra zdecydowanie jest za mała. Gdzie tam wózek zmieścić?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X