Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zimowe wyprzedaże

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zimowe wyprzedaże

    Ja często buszuje po wyprzedażach, bo naprawdę można wiele zaoszczędzić. Ale zakupy robie rozsądnie i nie kupuję tylko to co wiem, ze się przyda.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zimowe wyprzedaże

      A propos promocji, co sądzicie o takim rozwiązaniu jak obrazy canvas? Teraz właśnie w tym sklepie: http://inoutprint.com/variant/obrazy...s-bawelna-360g - jest na nie niezła wyprzedaż.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zimowe wyprzedaże

        Niedługo przed nami nie tyle zimowe ile wiosenne wyprzedaże,zresztą już teraz można spotkać cały szereg wielu ciekawych promocji i rabatów w sklepach online na wybrane artykuły. Wystarczy jedynie poszukać

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zimowe wyprzedaże

          teraz na wiosnę jest sporo przecen

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zimowe wyprzedaże

            Jeśli dopiero zauważyłyście, że zimowe puchowe kurteczki Waszych maluchów są o parę centymetrów za krótkie, rękawiczki straciły swoje drugie połówki, a z czapek zwisają smętne niteczki, to znak, że najwyższy czas na zakupy zanim przyjdą pierwsze poważne mrozy. Teraz jest dużo wyprzedaży m.in. w moim ulubionym sklepie dla maluchów 5.10.15 http://blip.pl/sklep/5-10-15/. Przymałe kurteczki posłużą więc dzieciom mojej młodszej siostry, a do rękawiczek bez pary przyszyjemy guziki i zrobimy z nich pacynki

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zimowe wyprzedaże

              Dziewczyny jakie zegarki są obecnie na topie?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zimowe wyprzedaże

                Ja raczej nie noszę zegarków. Lubię mieć coś na ręce ale raczej bransoletki

                Co do wyprzedaży to ja już nie mogę doczekać się zimowych wyprzedaży w smyku, tam zawsze się obkupię bo na prawdę mocno obniżają ceny

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zimowe wyprzedaże

                  Przede wszystkim kwestia zdrowego podejścia do tematu. Merg ma dobre stawki i ogólnie wygodniej jest mi kupować przez internet. Można trafić świetne okazje, coś solidnego dopasować, a mnie się zawsze udaje online trafić coś solidnego. A Wam?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zimowe wyprzedaże

                    Mi także. Zwłaszcza, że nie mam za bardzo czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych. Obuwie, swetry, marynarki i sukienki przeglądam na stronach takich jak Domodi.pl. Tam mi najwygodniej wyszukać to, co najbardziej mi się przyda i spodoba. Zamawiam i czekam na przesyłkę.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zimowe wyprzedaże

                      Ja bardzo dużo fajnych ciuchów kupuję w sklepach internetowych bo wybór jest tam ogromny.Jest sporo fajnych sklepów internetowych do których warto zajrzeć. Ja ostatnio bardzo polubiłam sklep goodlookin.pl ze względu na bardzo duży i ciekawy asortyment. Plusem jest też bardzo szybka wysyłka i przystępne ceny. Myślę, że i ty znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zimowe wyprzedaże

                        Napisane przez myszunia11 Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny jakie zegarki są obecnie na topie?
                        Na pewno smartwatche jeśli chodzi o facetów Mężowi na electro.pl zamówiłam na gwiazdkę bo jęczał już o nim od dawna

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zimowe wyprzedaże

                          Ja po świętach będą polować na wyprzedażach. Wtedy są najlepsze obniżki.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zimowe wyprzedaże

                            ohh żebyśmy wcześniej wiedzieli, że poszukiwane są tu zimowe wyprzedaże... Bo działo się u nas, ale może sprawdźcie. Jeszcze mamy bardzo obszerną zakładkę SALE, tyle, że pewnie ciężej będzie dopasować dobry rozmiar.
                            Aha i niestety w modzie damskiej Paniom nie pomożemy, ale możemy ubrać mężów i chłopaków D i to całkiem fajnie, za nieduże pieniądze.
                            Zresztą musiałybyście ocenić same, wiadomo --> www.j.mp/Ombre__PL

                            W razie czego - pytajcie!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zimowe wyprzedaże

                              Zimowe wyprzedaże już za nami i teraz warto moim zdaniem poszukać nowych, ciekawych wiosennych kolekcji, szczególnie że z okazji świąt Wielkanocnych znajdziemy szereg promocji i rabatów.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zimowe wyprzedaże

                                hehehe ja mam wyprzedaże cały rok :*********ed: co jakiś czas robię poszukiwaniach nowych tanich sklepów i nie muszę czekać na promocje :P szukałam butów na lato i zamówiłam sobie za 39,99 zł super sandały z multu.pl a koleżanki dalej czekają na wyprzedaże w stacjonarnych sklepach. ciekawe czy się doczekają

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X