Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kredyt na samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Kredyt na samochód

    a nie lepiej zamiast brać kredyt i spłacać nie wiadomo ile lat, pojechać na skup aut[ i zobaczyć co tam da się kupić.
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:29. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Kredyt na samochód

      Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, szukałam bankowa pożyczka dla firm. Aasa Dla Biznesu xxx bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, to firma która oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach, dyskrecji, bo możemy wysłać czek Giro tak, że komornik nie wie... ! To największe zalety Aasa a jeszcze bym trochę ich wyciągnęła !
      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:29. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Kredyt na samochód

        Nie jestem zwolenniczką samochodów branych w leasing, wolę mieć swoje auto, z resztą jak tutaj widać xxx wielu polaków woli kupować nadal używane auta niż nowe.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Kredyt na samochód

          Akurat z taką inwestycją bym sie nie spieszył. Pamiętaj, że w przypadku zakupu samochodu pośpiech nie jest wskazany. Musisz wszystko dokładnie przejrzeć i przemyśleć. Na blogu masz wskazówki, na co warto zwrócić uwagę podczas oglądania auta. Uwierz, że lepiej poświęcić temu więcej czasu, niż kupić samochód z ukrytą wadą, której naprawa może kosztować Cię krocie.
          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:31. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Kredyt na samochód

            Najlepiej jest iść z tym do banku i tam zapytać się o możliwości kredytowe.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Kredyt na samochód

              Auto w leasing teraz jest opłacalne !

              Skomentuj


                #52
                Odp: Kredyt na samochód

                Zamiast kredytu lepiej wziąć leasing. W Toyota Banku masz za naprawdę niską kwotę bardzo korzystny leasing samochodowy - szybko można dostać nowiutki samochód, którym aż chce się jeździć. Warto poszukać i dopasować do siebie ofertę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Kredyt na samochód

                  dużo szybciej i łatwiej jest wziąć samochód w leasing po pierwsze dlatego że nie masz ukrytych kosztów, po drugie dlatego że wniosek możesz złożyć online choćby na platformie finansowej i czekasz potem tylko na odzew konsultanta

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Kredyt na samochód

                    Chciałabym wziąć kredyt na samochód i kupić w końcu coś lepszego od 15letnich gratów. Mam trochę odłożonych pieniędzy i będę chciała je przeznaczyć na dodatki takie jak np. bagażnik rowerowy, bo przyda się na wakacjach.Planuje kupić sobie skodę fabię, ale z tych nowszych. Nie wiem jednak jaki bagażnik zamówić.
                    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:26. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Kredyt na samochód

                      teraz jak jest akcja wyprzedaż rocznika w peugeot to nie trzeba brać w ogóle kredytu na auto. Można mieć nowoczesny samochód w atrakcyjnej cenie i cieszyć się z kadej chwili spędzonej za kółkiem. Ja właśnie myślę nad zmianą auta i bardzo wpadł mi w oko stylowy model 208 od peugeot

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Kredyt na samochód

                        A może któraś z tych ofert byłaby ok xxx ? Moim zdaniem to jest dość dobra opcja
                        Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:27. Powód: link
                        Jeśli wynajdą samochód napędzany na głupie dowcipy, to daleko zajdziesz

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Kredyt na samochód

                          Kredyt na samochód trzeba przemysleć jak każdy inny. Jeżeli Cie na niego nie stać, poprostu nie dstaniesz kredyty. Tylko nie ma się co pakowac w chwilówki, bo popłyniecie. Zarówno w bankach, jak i parabankach można dostrzec, iż czym wyższa kwota zaciąganego zobowiązania, tym oprocentowanie automatycznie wzrasta.
                          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 13:27. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Kredyt na samochód

                            kredyt to kredyt niestety i czasami lepiej dobrze zastanowić się nad taką decyzją. Razem z mężem długo zastanawialiśmy się czy wziąć kredyt czy może sprzedać stare autko,coś odłożyć i ewentualnie wtedy kupić coś nowego. I kochana szczerze Ci powiem z ręką na sercu że o wiele lepiej mi się żyje z myślą że no jednak nie mam tego kredytu tylko trzeba było przez ten rok trochę więcej pracować no i jakoś się uskładało mąż wybierał samochód (wiadomo faceci!!!) ale szczerze powiem też mi się podoba :P akurat trafiliśmy na wyprzedaże w Peugeotcie. Mamy 2008 no jak dla mnie fajne autko do codziennej jazdy nie narzekam

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Kredyt na samochód

                              Podobno w InBanku mają niskie marżę na kredyty samochodowe

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Kredyt na samochód

                                W takim celu najlepiej wziąć szybką chwilówkę. W naszej firmie istnieje możliwość wzięcia takiej pożyczki od zaraz. Jedynym warunkiem aby otrzymać pieniądze jest mieszczenie się w przedziale wiekowym od 20 do 75 lat. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji na ten temat.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X