Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kryzys finansowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kryzys finansowy

    u nas nie ma odpraw bo jest zatrudnionych 20 pracowników i wtedy zakład nie wypłaca odpraw niestety no musze sobie jeszcze poczytać o tym maciezynskim bo wiem ze zus wypłaca tylko właśnie niewiem ile




    Skomentuj


      #17
      Odp: Kryzys finansowy

      Napisane przez Wiktoria114 Pokaż wiadomość
      u nas nie ma odpraw bo jest zatrudnionych 20 pracowników i wtedy zakład nie wypłaca odpraw niestety no musze sobie jeszcze poczytać o tym maciezynskim bo wiem ze zus wypłaca tylko właśnie niewiem ile
      chyba tak bedzie najlepiej ,znalezc u zrodla.Przykro mi ze zaklad nie przewidzial w umowie odpraw.Mysle ze moze jednak nie ulegnie likwidacji a ty bedziesz mogla spokojnie wrocic do pracy po macierzynskim.Pozdrawiam i zycze powodzenia.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kryzys finansowy

        Myślę, że w tak zawikłanych przepisach, jakimi jest prawo pracy niezbędna jest konsultacja z prawnikiem. Możesz też ewentualnie iść na takie szkolenie, aby dowiedzieć się co dokładnie pracodawca może, a czego mu nie wolno.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kryzys finansowy

          Najlepiej chyba jest uzyskać poradę dobrego prawnika, poznasz wtedy wszystkie swoje możliwości. Polecam tego prawnika z Legnicy http://www.adwokatbochynski.pl/

          Skomentuj

                 
          Working...
          X