Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam / Kupię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sprzedaje ubranka zapraszam

    Ubranka dla dzieci 0-3 latka

    https://www.facebook.com/groups/1505510043104790/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sprzedam / Kupię

      Ja akurat nie mam córeczki, ale sukieneczki do Chrztu czasami kosztują tyle co dla dorosłej osoby ubranie. Najlepiej kupic używaną,

      Skomentuj


        Odp: Sprzedam / Kupię

        Ja jeszcze lubię wystawiać darmowe ogłoszenia na ***************************** . Zaletą serwisu jest jego wielkość i brak opłat.

        Skomentuj


          Odp: Sprzedam / Kupię

          Sprzedam trzy puszki mleka Bebilon PEPTI DHA 2 w cenie 70 zł. Świeżutkie, zapieczętowane, kupowałam trzy tygodnie temu, data ważnosci puszek 05.09.2017. Tel. 662240864. Dla zainteresowanych mogę sfotografować puszki Marta

          Skomentuj


            Odp: Sprzedam / Kupię

            Ja mam na sprzedaż BEZWYPADKOWY zestaw fotelik samochodowy Avionaut Jet 0-13 kg z bazą ISOFIX oraz adapterami do wózka (z racji posiadania jednego wózka nie jestem w stanie wymienić wszystkich wózkowych marek, z którymi owe adaptery będą kompatybilne). Zestaw był zakupiony w kwietniu 2016 r, użytkowany niecałe pół roku. Instrukcje obsługi w zestawie. Więcej szczegółów tu

            Skomentuj


              Odp: Sprzedam / Kupię

              Hej! Mam sporo rzeczy, których nie noszę a są w dobrym stanie i szkoda mi je wyrzucić. Nie chce mi się bawić w sprzedaż, dlatego mam pytanie: czy ktoś może polecić gdzie można oddać ubrania, żeby komuś się jeszcze przysłużyły np. biednym czy chorym osobom? Słyszałam o akcji www.pomaganieprzezubranie.pl wiecie coś więcej na ten temat, jak wygląda taka pomoc?

              Skomentuj


                Odp: Sprzedam / Kupię

                Fototapety na wymiar i na zamówienie http://grafinia.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sprzedam / Kupię

                  A ja wykonam usługi BHP w firmach, które świadczą usługi z różnych branż.

                  Skomentuj


                    Odp: Sprzedam / Kupię

                    Fopoduszki z dowolnym nadrukiem dla dzieci - GlamKids

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X