Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strach przed drugim porodem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Strach przed drugim porodem

    Mój porod byl chyba normalny, oczywiscie bolesny, bo na znieczulenie sie nie zalapalam (nie bylo anestezjolga na dyzurze...). Ale nie zrazilam sie nim. Tak napawde juz sie zapomina po paru miesiacach o tym. Juz jestem gotowa na kolejny porod. Oby tylko byl naturalny. Bardziej boje sie cesarki niz bólów porodowych.

    Skomentuj


      #92
      Odp: Strach przed drugim porodem

      z racji tego, że pierwszy poród zakończył sie cc, może być zalecenie, alby drugi też się zakończył cesarką.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Strach przed drugim porodem

        Dziewczyny,
        Jakiś czas temu znalazłam klinikę psychomedic dla swojej przyjaciółki która cierpiała na ogromny lęk związany z porodem. W tej klinice lekarze psychiatrzy wypisują zaświadczenia do porodów przez cesarkę. Kompletnie bez problemu się to odbyło, co więcej nawet była lista lekarzy, którzy przy nie zagrożonej ciąży wydają takie zaświadczenia przez wizyty online więc nie trzeba jeździć. Z tego co wiem zaświadczenie wtedy wysyłają pocztą.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Strach przed drugim porodem

          JA to też bym miała strach, bo miała cesarkę i znowu kroić brzuch? Masakra jakaś.
          Świetne kompendium wiedzy o wazektomii - http://kolka-nerkowa.pl/czytelnia/wazekotmia/

          Skomentuj

                 
          Working...
          X