Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No to akurat jest fajne, ale musze byc zawsze pod telefonem i mam w laptopie wszytskie potrzebne programy do pracy z domu i musze byc zawsze do dyspozycji. Zdarza sie, ze dzwonia mi kierowcy w nocy, bo maja problem na granicy itd. No ale nie narzekam, bo zle nie mam. A tesciowa robi wioche, bo gada i gada jak nakrecona nawet jak ktos jej nie chce sluchac hahaha, ale dobra z niej kobitka

    Mamo KiC prezenciki zamowilam, bo tutaj po slubie daje sie prezenty dla gosci. Nie sa to jakies duze rzeczy, takie bibelotki.
    Ja juz mialam upatrzone takie ramki male na zjdecia, srebrne z bialymi swiecacymi rozyczkami, w srodku bedzie nasza focia i napisane nasze imiona i data slubu, taka mala rzecz zgodnie z tradycja
    Postaram sie zatem wyrobic ciasto recznie
    Last edited by Promesse; 06-05-2010, 15:19.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam dziewczyny...ja na razie walczę z cukrami i jest średnio na jeża...wiadomo,ze w domu to jest inne jedzonko,ale dam radę...
      Klarcia te caneloni-tak bym zjadła aż ślinka mi leci.....no ale trzymam się twardo,czasami to płakać mi się chce,że tyle mszę sobie odmówić....
      Klarcia to bardzo ładna tradycja takie zdjęcie w eleganckiej rameczce...Zapewne zaczynasz czuć atmosferę przed ślubną....?
      A ta pizza Klarcia to już mam ślinę na klawiaturze a mogę tylko jeden z 6 kawałków zjeść ach....

      Moje największe szczęście

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        gizelka biedactwo, wiem co czujesz, mnie tak w szpitalu terroryzowali...
        nic mącznego, ew światecznie, cukru nie wolno, mleka tez nie, najlepieje twarożki mało tłuste i wogóle... no ale sie nei tyje, nie ma zaparc i cera lepiej wyglada, ale fakt raz na jakis czas nie zjeźc cos słodkiego badz pysznego to mordęga - ALE DASZ RADE KOBIETO, dla MICHASIA

        no kacperkowa ja juz mu jedzonko w słoiczki porobiłam jest zaopatrzony tylko pakowanie ciuchów zostło i suchego prowiantu

        rogaliki to teraz żeście przegieły, ja tak uwielbiam, tam w domu to z bracmi robiłam bo trzeba było pół dnia poświecic zeby narobic ilosci które nasza domowa 6os rodzinke zaspokoiły a zwłaszcza 3braci żarłoków ale fajniebyło

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          a ja mam tylko jedną młodszą siostrę, tak mi szkoda, że rodzice się nie zdecydowali żeby mieć jeszcze jedno dziecko, kiedy warunki były. teraz mi kogoś brakuje edzia zazdroszczę dużej rodzinki, ja nie mogę wybrzydzać, albo faworyzować, lubię co mam

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ewcia i co u lekarza?

            Wszystkie na obiadki pozmykały


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ewcia khaatrinka MELDOWAC SIE!!!

              a ja sie nadal fatalnie czuje co jakis czas
              w dodatku teraz sie przyznam, wczoraj po wizycie u gina brałam prysznic wieczorkiem i na reczniku miałam białko jaja kurzego, ale pomyslaąłm ze to żel moze, no lae pojawił sie znów i lekko podbarwiony krwia, a teraz dostałam lekkiego plamienia brązowego. nie wiem co jest grane - chyba nie pościskam sie z M

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edzia to faktycznie dziwne tym bardziej ze mialas niedawno @, a moze masz jakims cudem owulke wlasnie?


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  DOTUS no to na prawde był by cud, bo w piatek 10dc nic nie wyszlo na USG, a wczoraj 14dc też nic... nie wiem mzoe przez ten week cos TEN na gorze zdzialał po ostatnim OPR ode mnie

                  Spadam na pizzze z M , a co gorsza od SCARLETKI nie bede

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Edzia szkoda ze jestes tak daleko bo bym Ci swojego testa owu uzyczyla to bys sie przekonala co w trawie piszczy

                    Pizze tez bym zjadlam mmmmmmm, ale pocieszam sie bo brat pojechal do dziewczyny i upichcili wlasnie TIRAMISU i KARPATKE to jutro cos przywiezie napewno i bedzie do popoludniowej kawki, juz sie slinie na sama mysl


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Bosheeeeee te znowu o żarciu! tym razem karpatka?! a ja nic słodkiego nie mam i jakoś pomysłu co by upichcić tyż nie chyba mi pozostają gotowe babeczki mrożone wrzucić do piekarnika.
                      Wnerwiłam się na m, bo mi smaka na urlop w przyszłym tygodniu zrobił, a po powrocie z pracy stwierdził, że jednak mu na rękę po 20-tym jechać

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        nie no to chyba jednak @ bo troche mocniej plamie, ale nadal to dziwna brazowa wydzielina chyba nici z pozegnania M
                        Albo na prawde Ten na górze sobie znowu żarty robi

                        ide sie chociaz potulic z M

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Potul sie kochana potul, ja strasznie tesknie za tym i brakuje mi tych malych, drobnych codziennych czulosci, ale juz od wakacji bedziemy chyba razem, jupiii

                          Ja sie odmeldowuje na dzis kochane, zbieram sie ide sie myc i lulu bo jutro musze o 6 wstac a bedzie pewnie ciezko buziaczek na dobranoc laseczki moje :********


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            no i chyba jednak na @ sie zanosi
                            M tak przejety ze mu dupy nie w głowie nawet na przytulanie mam szans chyba

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              oj bidulka ale my tutaj zostajemy na nasze tulenie zawsze możesz liczyć

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam was kobitki!
                                EWCIA ja miałam owulkę w 14dc i 3do 5 dni póżniej, bo płód w którym był Adaś był starszy o 3 do 5 dni a Małgośka tak jakby póżniej pękł drugi pęcherzyk. A tak w ogóle to mieszkać w domku jest lepiej, więcej zieleni jest gdzie puścić dzieci,żeby się pobawiły.Ale jest więcej sprzątania.
                                Ja dziś miałam śmierć w oczach bo jechałam z teściową do szpitala na leczenie jodem tarczycy i WARIAT stuknął mi w samochód. Dobrze ,że byłam opanowana i hamowałam ze skrętem to trochę zarysował mi dzwi, a samochód mój obrócił się o 180 stopni.
                                Dziewczyny nie ma się co martwić na zapas ja też brałam tabl anty"logest" od 15 dc do 25 dc aby organizm zareagował i dopiero po ms w nowym cyklu CLO.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X