Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dzieczyny
    dzis zrobilam test. wyszedl pozytywnie. dwie kreski. jedna nieco jasniejsza ale dwie!!!
    jutro bede robic termin do lekarza. ciesze sie choc sie zastanawiam czy nie zrobic jeszcze jednego testi. moze ten klamal a ja sie nakrecam??
    pozdrowienia dla was wszystkich

    Skomentuj

    •    
         

      lepiej umów się do lekarza,wyszly dwie,to pewnie jesteś- Gratulacje
      po co wydawać znów kasę skoro to pewnie oczywiste

      Skomentuj


        sluchajcie bylam dzisiaj i zrobilam sobie termin do lekarza. niestety dopiero na 25 maja. ale jakos wytrzymam!!
        no ale nie wytrzymalam i dla pewnosci zrobilam jeszcze jeden test i znowu pozytywny. jak sie ciesze. nareszcie!!
        pozdrawiam papa

        Skomentuj


          HUURAAA

          Skomentuj


            Gratulacje
            Zajrzyj Starania-Ciąża-Dziecko
            Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety. Jak zostać mamą i nie zwariować w ciągu pierwszych kilku miesięcy?

            Skomentuj


              Gratuluje Kasiu Trzymam kciuki

              Skomentuj


                Napisane przez kasia1_1985 Pokaż wiadomość
                sluchajcie bylam dzisiaj i zrobilam sobie termin do lekarza. niestety dopiero na 25 maja. ale jakos wytrzymam!!
                no ale nie wytrzymalam i dla pewnosci zrobilam jeszcze jeden test i znowu pozytywny. jak sie ciesze. nareszcie!!
                pozdrawiam papa
                No i sie udało! Gratuluje! Dbajcie teraz o siebie .

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny jestem nowa na tym forum. znalazlam go przypadkowo, ale mysle ze czesciej bede je odwiedzac.
                  ja z moim mezem staralam sie 3 miesiace od dzidzie. i mam nadzieje ze cos sie udalo, bo od 2 tygodni nie mam @, test ciazowy wyszedl pozytywnie, a jutro mam wizyte u lekarza, ktory mam nadzieje potwierdzi moje oczekiwania. tak wiec trzymajcie kciuki.pozdrawiam i trzymam kciuki za was
                  pa

                  Skomentuj


                    Witam wszystkie staraczki i zafasolkowane Jestem nowa na tym forum. Tez staram sie do niedawna o dzidziusia. Staranka byly w dni plodne. Strasznie mam bolace piersi, jakby mi mialy eksplodowac ,bol rwacy i przy dotykaniu tez, na okres mi tak mocno nie bolaly. Boje sie robic test , zeby nie rozczarowac sie. Mozna podobno zrobic wczesniej test , POzdrawiam Was

                    Skomentuj


                      Napisane przez acha83 Pokaż wiadomość
                      Witam wszystkie staraczki i zafasolkowane Jestem nowa na tym forum. Tez staram sie do niedawna o dzidziusia. Staranka byly w dni plodne. Strasznie mam bolace piersi, jakby mi mialy eksplodowac ,bol rwacy i przy dotykaniu tez, na okres mi tak mocno nie bolaly. Boje sie robic test , zeby nie rozczarowac sie. Mozna podobno zrobic wczesniej test , POzdrawiam Was
                      Mozna... Ale nie zawsze pokaze prawde, moze byc tak, ze wyjdzie negatywny, ty sie zmartwisz, a dzidzia juz tam bedzie. Lepiej poczekac na pierwszy dzien potencjalnej miesiaczki . Dbaj o siebie. Zycze powodzenia!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez kati85 Pokaż wiadomość
                        hej dziewczyny jestem nowa na tym forum. znalazlam go przypadkowo, ale mysle ze czesciej bede je odwiedzac.
                        ja z moim mezem staralam sie 3 miesiace od dzidzie. i mam nadzieje ze cos sie udalo, bo od 2 tygodni nie mam @, test ciazowy wyszedl pozytywnie, a jutro mam wizyte u lekarza, ktory mam nadzieje potwierdzi moje oczekiwania. tak wiec trzymajcie kciuki.pozdrawiam i trzymam kciuki za was
                        pa
                        OOo to bardzo prawdopodobne! GRATULACJE.

                        Skomentuj


                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Mozna... Ale nie zawsze pokaze prawde, moze byc tak, ze wyjdzie negatywny, ty sie zmartwisz, a dzidzia juz tam bedzie. Lepiej poczekac na pierwszy dzien potencjalnej miesiaczki . Dbaj o siebie. Zycze powodzenia!
                          Najgorsze jest te czekanie no coz.. Cykl zazwyczaj mam 30dniowy , dzis mam 27 dzien cyklu , staram sie juz drugi miesiac o dzidziusia. Wiem ,ze kazdy organizm kobiecy inaczej reaguje na ciaze tj. objawy itd. Nic mi nie dolega oprocz piersi, ktore pobolewaja sto razy gorzej niz przed okresem. I niedawno mi sie snila dziewczynka i usg Gratuluje zafasolkowanym, a Wy dziewuszki kiedy sie dowiedzialyscie,ze jestescie w ciazy, mialyscie te przeczucie??? Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Napisane przez acha83 Pokaż wiadomość
                            Najgorsze jest te czekanie no coz.. Cykl zazwyczaj mam 30dniowy , dzis mam 27 dzien cyklu , staram sie juz drugi miesiac o dzidziusia. Wiem ,ze kazdy organizm kobiecy inaczej reaguje na ciaze tj. objawy itd. Nic mi nie dolega oprocz piersi, ktore pobolewaja sto razy gorzej niz przed okresem. I niedawno mi sie snila dziewczynka i usg Gratuluje zafasolkowanym, a Wy dziewuszki kiedy sie dowiedzialyscie,ze jestescie w ciazy, mialyscie te przeczucie??? Pozdrawiam
                            Ja dopiero w 8/9 tyg. A tak pozno, bo dostalam okres jak byłam juz w ciazy . Zrobiłam test jak spóźniała mi się @ o 12 dni . No i udało się za pierwszym razem, akurat mieliśmy to szczęście...

                            Skomentuj


                              Witam!

                              Staramy się z mężem od 10 miesięcy o dzidzie, w tym miesiącu wszystko jest jakieś inne. Okres spóźnia mi się już 3 dzień, moje piersi są większe ale nie bolą i od prawie dwóch tygodni mam zaczerwienione i bardzo stojące sutki. Od czasu do czasu bóle w prawym boku. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. Nie wiem co mam o tym myśleć
                              Pozdrawiam i gratuluje wszystkim którym się już udało

                              Skomentuj


                                Lella , nie przejmuj się tak .My z mężem staramy się od 1,5 roku i nici , ostatnio stwierdziliśmy że dajemy sobie z tym spokuj co będzie to będzie , zrobimy tylko reszte badań i zajmiemy się założeniem firmy . Od myślenia głowa boli . My kobiety mamy tak że czasem każdy objaw traktujemy a może jednak jestem a może nie , a może zrobie test a co jeśli będzie negatywny itd . Najlepiej wyluzuj troszkę , a jeśli chcesz mieć większą pewność co się dzieje to idź rano do przychodni i zrób sobie beta hcg , to rozwieje twoje wątpliwości . Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X