Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze emolienty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Najlepsze emolienty

    Mój synek także cierpi na atopowe zapalenie skóry. Jego skóra bardzo często była podrażniona i zaczerwieniona, ale najgorsze objawy tej choroby były widoczne na skórze głowy, na której czasem tworzyły się strupki. Próbowaliśmy wielu różnych szamponów i dopiero emolienty do włosów przyniosły efekt w postaci braku podrażnień, zaczerwienień i strupków. Przed ich zakupem czytałam o nich sporo tutaj http://www.eloderm.pl/eloderm-szampon , żeby nie kupować kota w worku. Polecam, bo to bardzo dobry produkt, który idealnie myje włoski dziecka.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Najlepsze emolienty

      Bardzo dobrym emolientem jest krem Beta-Skin Natural Active Cream, który oparty na beta-glukanie z nawilżeniem dociera do głębszych warstw skóry i utrzymuje wodę w naskórku. Natomiast srebro koloidalne zapewnia ochronę przed bakteriami. Słyszeliście o nim?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Najlepsze emolienty

        A probowalyscie emolientów Allerco? Sa skuteczne w dzialaniu. Emulsja do kapieli dokladnie natluszcza. Skora jest natluszczona, a przy tym zaczerwienienia znikaja. Zamiast zwyklej parafiny ma olej makadamia. Juz po pierwszym uzyciu odczulam na skorze coreczki mniej szorstkosci w strstegicznych miejscach. Mialam tez przyjemnosc wyprobowac Krem ochronny przeciw odparzeniom z tej serii i musze stwierdzic, ze na tle innych kremow z cynkiem wyroznia sie niebywale pozytywnie. Przez zawartosc oleju shea i oleju jojoba jest niesamowicie gladki i swietnie sie rozprowadza. Zawartosc tych olei sprawia, ze pupa nie jest wysuszona po cynku

        Skomentuj


          #49
          Odp: Najlepsze emolienty

          Ja uwielbiam serie Emolium . Kosmetyki nie są takie tanie ale są wydajne tak więc starczają na naprawdę długo ( szczególnie ich emulsje do kąpieli bo wystarczy wlać jedynie odrobinkę ).

          Nie polecam na pewno kupować stacjonarnie bo ceny są dość wysokie Najlepiej poszukajcie zniżek w aptekach internetowych. Sama najczęściej raz na jakiś czas robie wieksze zamówienie w Cefarmie:
          http://www.cefarm24.pl/

          Są tam wszystkie kosmetyki tej marki ale w cenach o wiele niższych.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Najlepsze emolienty

            Allerco jeszcze nie miałam okazji testować, za to przez ten czas sprawdziłyśmy z córką ZiajęMed i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona. Cena bardzo przystępna, ładnie się rozprowadza i wchłania. I naprawdę skóra uległa sporej poprawie. A nawet przez pewien czas córcia miała zupełnie gładką skórę. Jaki wniosek? Drogo nie oznacza, że będzie lepiej.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Najlepsze emolienty

              Co najlepszego na ciemieniuchę u prawie 2,5 latki? jak była malutka nie było problemów a teraz....masakra

              Skomentuj


                #52
                Odp: Najlepsze emolienty

                U nas pomógł szampon Eloderm. Na początku stosowaliśmy codziennie, obecnie raz na jakiś czas. Bardzo sobie chwale, a i cenowo ok. Polecam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

                  Świetny, jakościowy kosmetyk, taki który powinien zrobić dużą różnicę, sami zerknijcie - http://www.*****************************************.pl/...eli-300ml.html A ogólnie znalezienie czegoś naprawdę wysokiej jakości jest trudne. Trzeba jednak trochę się naszukać ;-)

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

                    U nas na ciemieniuszkę sprawdził się krem z Oillan Baby. Kiedyś miał inną nazwę, ale skład taki sam (kilka lat temu również się sprawdził u starszego syna). Emolienty to emolium polecam.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Najlepsze emolienty

                      Bardzo dobre kosmetyki ma np. Hildegard Braukmann. Znacie ich produkty? Kilka testowałam, wiem że dają radę i przynoszą zdecydowanie poprawę, ale żeby to wyglądało jakoś mocno inaczej, potrzebne sporo czasu. U mnie nad dużą zmianą mocno się napracowałam, ale np. cerę mam zupełnie inną, niż wyglądała jakiś czas temu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Najlepsze emolienty

                        Również polecam Emolium. Na ciemieniuchę mają coś takiego:

                        U córki stosowałam i praktycznie w kilka dni się pozbyłam całej ciemieniuchy z główki.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Najlepsze emolienty

                          Od pierwszych dni mojej córki używamy Serii Elodermu i bardzo fajnie się nam sprawdzają mają dobry skład i przystępną cenę.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Najlepsze emolienty

                            ŻEL MYJĄCY WYMARZONA KĄPIEL od HB. Działa, pomaga, robi różnicę, cera wygląda normalnie, nie jest wysuszona, nie podrażnia to oczu dziecka, jest naturalny, bezpieczny, nie zawiera niczego, co szkodliwe. Tak więc śmiało możecie korzystać, bo to naprawdę dobry kosmetyk.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Najlepsze emolienty

                              Osobiście polecam serię emolium. Moim zdaniem najlepsze emolienty, które można kupić dzieckku ( sama również używam ponieważ są o wiele lepiej nawilzające inż jakiekolwiek kosmetyki z drogerii)
                              są wydajne
                              nie pachną
                              mają dobre składy


                              Najlepsza jest chyba emulsja do kąpieli.Córka ma atopowe zapalenie skóry, ale od czasu od kiedy kąpię ją 2 razy w tygodniu w wodzie z dodatkiem emolientów to czuje się o wiele lepiej.
                              Last edited by gagatka; 28-09-2020, 14:47. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Najlepsze emolienty

                                Wydaje mi się że lepszym wyborem była by emulsja do ciała neutrogena której sama używam i sprawdza się bez zarzutu. Dobrze nawilża i ujędrnia skórę, jedna z lepszych emulsji jakie stosowałam.
                                Last edited by gagatka; 28-09-2020, 14:47. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X