Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dentysta dla dzieci

    Ostatnio byłem w Szczecinie, z polecenia któregoś forumowicza w gabinecie . I dziękuje mu za to, fantastycznie wykonana robota
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:39. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dentysta dla dzieci

      od siebie mogę polecić sprawdzonego dentystę dla dzieci joko-dent.pl. Chodzę tam z moimi dziećmi i jestem zadowolona.

      Skomentuj


        Odp: Dentysta dla dzieci

        sa tacy dentysci typowo dla malych dzieci mają rózne zabawki w gabinecie i dziecko naprawde nie zauważa ze cos sie dzieje

        Skomentuj


          Odp: Dentysta dla dzieci

          Ja miałem wielki problem z leczeniem dzieci, ale ostatnio u mnie w miejscowości w Niepołomicach otworzył się nowy gabinet, i polecam go każdemu, mają super podejście do dzieci Stomatolog Niepołomice
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:33. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Dentysta dla dzieci

            Jak trafisz z małym do dobrego, cierpliwego i miłego stomatologa, to pójdzie jak po maśle. My chodizmy dr-gajda.pl w Szczecinie i zarowno ja i mój maluch jesteśmy zadowoleni. Bez płaczu, bez krzyku.
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:33. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Dentysta dla dzieci

              Dentysta dobry dla dzieci to estefill.pl ja polecam ich bo to bardzo fajny miły zespół lekarzy stomatologów. Bardzo dobrą mają opinię. Moje dziecko wcale się nie boi iść na leczenie ząbków. Polecamy serdecznie.
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:32. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X