Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

    Bliskość mamy to nie jest znak równości z noszeniem na rękach, można leżeć, przytulać się, bawić się razem, kontakt z mamą to nie tylko noszenie na rękach.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
      Bliskość mamy to nie jest znak równości z noszeniem na rękach, można leżeć, przytulać się, bawić się razem, kontakt z mamą to nie tylko noszenie na rękach.
      Oczywiście, ze nie ale najbliższy kontakt z matka tylko w taki sposób można okazać takiemu maluszkowi, uwielbiam nościć mojego maluszka na rękach. Nie bedzie to trwało wiecznie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Oczywiście, ze nie ale najbliższy kontakt z matka tylko w taki sposób można okazać takiemu maluszkowi, uwielbiam nościć mojego maluszka na rękach. Nie bedzie to trwało wiecznie.
        Ja też noszę, ale tylko przy usypianiu na sen nocny i drzemki, w ciągu dnia staram się dużo tego nie robić. Zależy też o jakim maluszku mówimy, bo moje szczęście to już trochę waży

        Skomentuj


          #19
          Odp: Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

          Moje szczęście jeszcze tak duzo nie waży - moze faktycznie później zmienię danie Mama dla dziecka jest po prostu nie zastąpiona, chociażby przez to karmienie piersią, jakie to jest przywiązanie dla dziecka.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

            Mój niespełna 3-letni synek waży już ponad 20 kg, młodszy 1,5 roczny waży ponad 16 kg. Staram się ograniczać noszenie na rękach bo mój kręgosłup już i tak ledwo żyje


            Skomentuj


              #21
              Odp: Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

              Ja nosiłam od poczatku,bo dziecko było ze mną nieodłączne przez całą ciążę i po ciąży też potrzebowało tego kontaktu i tej potrzeby bycia razem. Teraz jest już trochę starszy i ciężko nosić te 12 kg cały dzień,ale gdy tego potrzebuje to go biorę. Jednak zdarza się to rzadko już,bardziej woli usiąśc mi na kolanach i się potulac

              Skomentuj


                #22
                Odp: Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

                Warto okazywać dziecku uczucia, niezależnie od tego ile ma lat, oczywiście bez przesady.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Naturalna potrzeba kontaktu z mamą

                  trzeba znależć w tym wszystkim równowagę, za duza emocionalnosc tez nie jest dobra
                  Czy warto skorzystać z Notariusz Szczecin, czynności notarialne, opłaty.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X