Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zniszczone włosy

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    Ja używam szampony dla dzieci Odżywki to tylko z jajka no i używam serum wygładzające. Ale włosy myje raz na tydzień. Tak nosze wytapirowane jak wiedźma
    rany jak ja bym chciała myć raz na tydzień, ja musze co drugi dzień myć bo inaczej też wyglądam jak wiedźma do tego rano je myje przed pracą, nie nawidzę tego!!!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zniszczone włosy

      ja myje trzy razy w tygodniu ale mam geste wlosy i jest ich trochu i musze je jakos okiełznać, a mycia przed praca tez nie nawidziłam jjmkałącze sie w boju

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zniszczone włosy

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        ja myje trzy razy w tygodniu ale mam geste wlosy i jest ich trochu i musze je jakos okiełznać, a mycia przed praca tez nie nawidziłam jjmkałącze sie w boju
        ja mam bardzo rzadkie włosy więc jak nie umyje co drugi dzień to jest masakra, takie przyklapnięte że nie wyszłabym w takich z domu, czasem nawet musze codziennie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zniszczone włosy

          Ja mam nie dość, że cienkie włosy to do tego przetłuszczające i muszę myć codziennie, bo w przeciwnym wypadku wyglądają dosłownie tak jakbym na nie szklankę oleju wylała. Zazdrosze Wam tego mycia co kilka dni

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zniszczone włosy

            Moje myję co dwa dni, ale kiedyś też musiałam codziennie. Stosowałam różne wcierki i nawet piłam drożdże, ale teraz biorę tabletki z oeparolu piękna skóra, włosy i paznokcie, w składzie ma cenny olej z wiesiołka. Ma fajne działanie. Włosy mi się trochę wzmocniły. Już sam fakt, że myję je co dwa dni dużo mi dał.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zniszczone włosy

              Na pewno warto sięgnąć po odżywki czy maski do włosów - ale koniecznie dopasować je do potrzeb włosów. Może warto też dać włosom trochę odpoczynku - od farbowania, prostowania czy lokowania, bo to też je bardzo niszczy. Czytałam też parę razy, że skuteczne okazują się domowe sposoby, czyli różne maski oraz płukanki. Może warto o czymś takim pomyśleć

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zniszczone włosy

                Napisane przez wroblewskaa Pokaż wiadomość
                Na pewno warto sięgnąć po odżywki czy maski do włosów - ale koniecznie dopasować je do potrzeb włosów. Może warto też dać włosom trochę odpoczynku - od farbowania, prostowania czy lokowania, bo to też je bardzo niszczy. Czytałam też parę razy, że skuteczne okazują się domowe sposoby, czyli różne maski oraz płukanki. Może warto o czymś takim pomyśleć
                ja lubie takie domowe sposby - aby wlosy byly lsniace stosuje maske z awokado i oliwy z oliwek daj fajne efekty , ja farbuje wlosy ale wybieram te bez amoniaku, swojemo czasu uzywalam prostownicy - teraz juz nie uzywam dlugo i wlosy sa o niebo lepsze

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zniszczone włosy

                  Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                  Oj tak ..ja tracę dużo w ciąży i traciłam dużo przed ciążą..nic kurna nie skutkuje :-( chyba niedługo będę łysa :-((((
                  Mi pomógł na wypadanie szampon revita, miała podobny problem, poza tym zaopatrzyłam się też w tabletki quinoral - Pani w aptece mi poleciła i muszę przyznać, ze jest lepiej.
                  Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:46. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zniszczone włosy

                    Blogerki na swoich stronach często podają skuteczne sposoby na zniszczone włosy. Warto śledzić blogi urodowe - szczególnie te polecane przez renomowane portale
                    Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:47. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zniszczone włosy

                      Ja uwielbiam olej arganowy, stosuje tez maseczki, a po kazdym myciu nadkładam vitapil lotion na skore głowy. taka kuracja jest bardzo pomocna jesli mamy swiadomosc ze nie dostarczamy naszemu organizmowi niezbednych witamin.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zniszczone włosy

                        Oprócz olejku arganowego na zniszczone włosy,proponuję także stosować co najmniej 2 razy w tygodniu naftę kosmetyczną która bardzo dobre działa na strukturę zniszczonych włosów,odbudowuje ich cebulki,pomaga.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zniszczone włosy

                          Hmm... A nie lepiej skorzystać z porad specjalisty? Doświadczony Stylista fryzur na pewno udzieli konstruktywnych wskazówek.
                          Jeśli zaś chodzi o same kosmetyki, to na rynku jest ich naprawdę sporo, jednakże bez posiadania odpowiedniej wiedzy możemy sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.
                          Takie jest moje skromne zdanie.
                          Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:48. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zniszczone włosy

                            Najlepiej jak będziesz stosować preparaty na wzmocnienie, które odżywiają włosy. Wyciąg z orzechów makadamii zdobył swoją popularność dzięki swoim właściwościom potęgującym blask i zwiększającym żywotność koloru.
                            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:50. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zniszczone włosy

                              Olejowanie włosów, delikatne szampony i naturalne odżywki. A do tego najwazniejsze - dieta!!!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zniszczone włosy

                                Nieodpowiedni styl życia, dużo stresu, ciąża i fatalne odżywianie są zwykle przyczyną nadmiernego wypadania włosów. W niektórych przypadkach winne są geny lub przebyte choroby.
                                Sposób: skórę głowy przed myciem smaruje się żółtkami, przykrywa ręcznikiem i czeka około godzinę, a następnie spłukuje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X