Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy blogujące

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamy blogujące

    Witam,
    od 6mies jestem mamą a od niedawna mama blogującą. Zapraszam wszystkie mamy, które piszą bloga o wrzucanie tu swoich blogów oraz ciekawe propozycję blogów, które czytacie i was inspirują.

    Zapraszam na swojego bloga :0 www.happinesiseasy.pl
    notatki młodej matki czyli moje www.happinessiseasy.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Mamy blogujące

    mi sie podoba blogujaca mama jak dziennik

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mamy blogujące

      Ja niedługo po tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży zaczęłam wyszukiwać informacji na temat macieżyństwa, a co ciekawego wynalazłam zapisuję na blogu www.me-and-baby.blogspot.com
      http://www.me-and-baby.blogspot.com

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mamy blogujące

        Polecam mojego bloga:
        http://www.strefarodzinka.pl/blog

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mamy blogujące

          Hej hej, jestem aktualnie w ciąży z drugim robalem, przed nami zmagania z niemowlęciem i 6-cio latką wyruszającą do szkoły Zapraszamy zatem na nasz nowy blog http://kraina-czarow.blog.pl/?p=14&p...ee812605fcd82c dopiero zaczynamy i jeszcze będziemy się zmieniać i dorastać

          Zapraszam serdecznie
          Zuzia




          Skomentuj


            #6
            Odp: Mamy blogujące

            Super blogi Będzie co czytać

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mamy blogujące

              Jutro się za nie zabieram

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mamy blogujące

                Ja jakoś nie mam czasu dużo wole od czasu do czasu z wami się podzielić czymś na forum niż bloga pisać

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mamy blogujące

                  Fajne te wasze blogi - wolę je o wiele bardziej niż artykuły w necie. Tu przynajmniej wiadomo, że ktoś pisze z własnego doświadczenia, a nie kopiuje zasłyszane informacje. No i jnotki przyjemnie się czyta jak są takie osobiste. Na pewno będę zaglądać!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mamy blogujące

                    Napisane przez sysunia789 Pokaż wiadomość
                    Ja jakoś nie mam czasu dużo wole od czasu do czasu z wami się podzielić czymś na forum niż bloga pisać
                    Ale czemu jedno ma szkodzić drugiemu? Ja nie rozumiem na forum można sobie wejść, a prowadząc bloga, to kwestia wygospodarowania sobie 1-2 h w tygodniu, jeśli ktoś to lubi to bez poroblemu można się zająć.
                    A swojego bloga zamieszczę niedługo bo jest w małej przebudowie.
                    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 18:16.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mamy blogujące

                      Ja prowadzę bloga książkowo-filmowego, ale zaniedbuję go ostatnio okropnie przez natłok obowiązków niestety.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mamy blogujące

                        Ciekawa i śmieszna historia:
                        ojcieczdwururka.blogspot.com

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mamy blogujące

                          my z mężem postanowiliśmy zacząć prowadzić bloga jak mała miała dwa miesiące i prowadzimy sobie, ale nie tak jak planowaliśmy. W sumie to nie mamy czasu na bieżąco pisać o nas prywatnie i tym co się dzieje, a taki był zamysł. Ale mamy z tego korzyści, więc prowadzimy bloga na tyle na ile czas nam pozwala i staramy się dążyć do ideału z naszego zamysłu

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mamy blogujące

                            Bardzo lubię bloga Mama trójki. Jest tam humor, porady, diy, ale również prawdziwe życie i cięty język http://www.mama-trojki.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mamy blogujące

                              Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                              my z mężem postanowiliśmy zacząć prowadzić bloga jak mała miała dwa miesiące i prowadzimy sobie, ale nie tak jak planowaliśmy. W sumie to nie mamy czasu na bieżąco pisać o nas prywatnie i tym co się dzieje, a taki był zamysł. Ale mamy z tego korzyści, więc prowadzimy bloga na tyle na ile czas nam pozwala i staramy się dążyć do ideału z naszego zamysłu
                              annaniol nawet nie wiedziałam że bloga prowadzicie Chyba wcześniej o tym nie wspominałaś Może podaj link do swojego bloga z wielką chęcią do niego zajrzę Ja też myslałam o tym ale nic z tego nie wyszło Zresztą nie miałabym czasu jeszcze na prowadzenie bloga

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X