Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modne torebki - wasze ulubione?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

    Lara z dwojkom maluchow to wogole trzeba byc zaaopatrzonym i uzbrojonym, teraz wozimy znacznie mniej rzeczy niz jak Zosiek był malutki - teraz jest z nia znacznie łatwiej

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

      Faktycznie mając dzieci to można tylko pomarzyć o małej torebce

      Skomentuj


        #33
        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

        Chyba każda kobieta ma w swojej kolekcji torebki, które są tymi ulubionymi. Ja osobiście kocham wszystko co ze skóry, a więc kupuję przeważnie właśnie takie. Torebki skórzane kupuję zawsze lepszej jakości. Tych tanich kupowanych w sklepach "wszystko po 5 zł" się nie opłaca, ponieważ skóra się szybko ściera i to wygląda okropnie.
        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:28. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

          Sorry ale za 5zl to nawet obok skóry nie leżało taka torebkę to pewnie można kupić na raz
          Ja ostatnio utrafiłam fajna w deischman materiałowa w letnich kolorach a w dodatku pojemna

          Skomentuj


            #35
            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

            Ja wolę torby o większych rozmiarach: http://www.okazje.info.pl/okazja/odz...a-bag6270.html - mieszczą się w niej nie tylko drobne rzeczy, ale spokojnie można z nią pójść do sklepu lub do szkoły/na uczelnię. Zamiast na markę i materiał zwracam uwagę na funkcjonalność i trwałość.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

              Napisane przez kasiopeia_06 Pokaż wiadomość
              Ja wolę torby o większych rozmiarach: http://www.okazje.info.pl/okazja/odz...a-bag6270.html - mieszczą się w niej nie tylko drobne rzeczy, ale spokojnie można z nią pójść do sklepu lub do szkoły/na uczelnię. Zamiast na markę i materiał zwracam uwagę na funkcjonalność i trwałość.
              A na mniejsze rzeczy wybieram taki model: http://www.okazje.info.pl/okazja/odz...bag7260-1.html

              Skomentuj


                #37
                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                Nie wiem, na ile moje torebki są modne, a na ile po prostu wybrałam takie, bo mi się podobały. Chyba raczej nie kieruję się modą, a tym, żeby dana torebka mi pasowała i była w kolorach, jakie lubię. Uwielbiam brązy, więc właśnie torebki w różnych odcieniach brązu dominują, ale mam także ecru, czarne, granatową. Mój ulubiony ostatnio sklep z torebkami nie drenuje mi tak bardzo kieszeni tym bardziej, że nie muszę mieć torebki za minimum 500 zł, aby się dobrze poczuć. Wolę jednak kupować częściej, aby też częściej zmieniać torebki niż chodzić z jedną kilka lat

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                  Ładne, modne torebki znajdziemy również na: https://depare.pl . Jest tam wiele ciekawych torebek. Małe, duże, średnie na różne wyjścia i okazje. Moim zdaniem każda znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo jak Ci jednak nie spasuje możesz ją wymienić a także do kupić inne ciekawe akcesoria do ubrania w jednym miejscu.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                    Ja ostatnio widziałam ofertę torebek w http://rymarska.pl/torebki i przyznam, że oferta naprawdę ciekawa. Jeśli szukacie pięknych torebek, to z pewnością w tej ofercie znajdziecie również coś dla siebie. Według mnie można wybrać tutaj torebkę na każdą okazję.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                      Ja jakoś nie jestem fanką torebek, mam jedną

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                        Tylko Prada Żartuję Byle była ładna

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                          Mi akurat niewiele torebek prady naprawdę się podoba. W oko wpadł mi kuferek z Monashe, może sobie zamówię w tym miesiącu.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                            Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju torebki i te wielkie i te kopertówki... najbardziej lubie torebki monnari i ostatnio odnalazłam w necie swietna hurtownie wlasnie tej marki - polecm bo tanio i super ladne
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:22. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                              Monnari ma ładne torebki, choć troszkę drogie. Mój wybór ostatecznie padł na torebkę z parfois.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                                ja uwielbiam skórzane torebki i za takądobrą mogłabym się dać pociąć marzy mi się fajna torebka z wittchen biorę też udział w konkursie allani i mam nadzieję, że wygram taki fajny kuferek skórzany
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:23. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X