Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubrania dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ubrania dla ciężarnych

    Będąc w ciąży i kupując ubrania na co bardziej stawiacie: wygodę czy modę?
  •    
       

    #2
    Ja raczej kierowałam się wygodą. Oczywiście worka bym na siebie nie włożyła, ale łazić z brzuchem w czymś niewygodnym, to jak dla mnie byłoby zbytnio męczące.
    Co innego po porodzie... można się poświęcić od czasu do czasu!

    Skomentuj


      #3


      Ja mialam maly brzuch i kupowalam ubrania w zwyklych sklepach tylko wieksze rozmiarowo Wygoda byla najwazniejsza
      pozdrawiam,
      D

      Skomentuj


        #4
        ja donoszę ciuchy ciążowe po mojej siostrze nie wiem czy są modne ale darmowe
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          koniczynka, to że darmowe, to na pewno jest dużym plusem!

          Skomentuj


            #6
            ja stawiałam na wygodę moją i dziecka.
            Moja koleżanka wystroiła się kiedyś w obcisłe body ściskając swój brzuszek...wyglądała fajnie, ale było jej tak nie wygodnie że już nigdy tego nie założyła

            Skomentuj


              #7
              to ja jestem chyba bardzo wymagająca i zależało mi na jednym i na drugim oczywiście wygoda na pierwszym miejscu, ale modne też musiały być
              tzn. głównie spodnie, bo reszta była typowo ciążowa, ale nadająca się dla brzuszka np. modne bluzki z podwyższonym stanem, rozkloszowane na brzuchu, wszelkie tuniczki, dłuższe sweterki, spodnie biodrówki

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja też patrzę na jedno i na drugie...musi być i wygodne i modne
                Masa jest teraz ciuszków odpowiednich dla przyszłych mamusiek i to niekoniecznie w typowych sklepach z odzieżą dla ciężarnych...gdzie przynam, że ceny trochę powalają...Ja typowo ciążowe to kupowałam tylko spodnie, natomiast bluzki, tuniki kupowałam np. w H&M, Cubusie, Orsay itd.

                Teraz mam problem, bo już ledwo się mieszczę w płaszczyk wiosenno-jesienny, który specjalnie kupowałam z myślą o brzuszku...przede mną jeszcze przeszło miesiąc...a w płaszczyk ledwo wchodzę...


                Skomentuj


                  #9
                  Tak sobie poczytałam, to faktycznie z ciuchami ciążowymi może być trochę problemu. Kiedyś weszłam do takiego sklepu dla kobiet w ciąży, to ceny jakieś kosmiczne! Właśnie te ceny, bo wybór był spory i niektóre ciuszki naprawdę ładne.
                  Ale to jest pomysł, żeby kupować luźniejsze rzeczy w sklepach typu H&M itp.

                  Skomentuj


                    #10
                    Jestem jednak bardziej za wygodą. I tak w ciąży różnie się czuję, to wolę mieć chociaż ten komfort jeśli chodzi o wygodne ubranie. Strasznie by mi przeszkadzało coś uciskającego.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez serduszko Pokaż wiadomość
                      Jestem jednak bardziej za wygodą. I tak w ciąży różnie się czuję, to wolę mieć chociaż ten komfort jeśli chodzi o wygodne ubranie. Strasznie by mi przeszkadzało coś uciskającego.
                      Ja też nie wyobrażam sobie wskoczenia w coś co by mnie obciskało, w życiu. Po kilku minutach chyba bym zwariowała. Muszę czuć luz, inaczej zaraz robi mi się źle...

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja zapatrywałam siebie w sklepie " Chataka brzuchatka"
                        miałam 3 pary spodni i tyle samo bluzek. Kupiłam ładne
                        porządne i wystarczyło mi na całą ciąże a potem nadawało się
                        to jeszcze na sprzedaż.
                        Więc moim zdaniem warto zainwestować.
                        A wygląda się ładnie, schludnie a czuje wygodnie no
                        bo wkóncu to ciuchy typowo ciążowe

                        Skomentuj


                          #13
                          ja bylam dzis w sklapach dla ciezarnych i szczerze mowiac sie przestraszylam chcialam kupic kurtke,ale niestety wszystko jest typu _mam 65 lat_a to podobno mial byc sklep dla ciezarnych...
                          Olunia 6 styczen 2009

                          Skomentuj


                            #14
                            moda i wygoda może iść w parze

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja też stawiałam na wygodę, ale w coś totalnie niemodnego bym się nie ubrała. Jest tych różnych ciuchów sporo w sklepach, wcale niekoniecznie z ubraniami dla ciężarnych. Ale fakt, że łatwiej przy zaawansowanej ciąży ubrać się latem niż zimą.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X