Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki na wypadanie włosów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    kiedyś jeszcz pamiętam o stosowaniu olejku który kupowało się w aptece + zółtko, rany... miałam włosy do pasa i takiego specyfiku nei dało się spłukać włosy były mega tłuste jak bym głowy ze 2 tyg nie myła

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

      O nie, jajka bym sobie nie naciapała na głowę,. Nie cierpię takiego jakoby zapachu surowego jajka Już bym wolała zrobić sobie płukankę z piwa Też słyszałam że to skuteczne

      Skomentuj


        #18
        Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

        Mi właśnie zaczęły wypadać i to graściami. Synek ma prawie 3 miesiące i karmię piersią.
        Mówili, że co ma wypaść to i tak wypadnie, i że nic nie działa na to jak się karmi piersią. : (

        Skomentuj


          #19
          Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

          Napisane przez en_natii Pokaż wiadomość
          Mi właśnie zaczęły wypadać i to graściami. Synek ma prawie 3 miesiące i karmię piersią.
          Mówili, że co ma wypaść to i tak wypadnie, i że nic nie działa na to jak się karmi piersią. : (
          A przyjmujesz witaminy ?
          W moim przypadku włosy wypadały garściami, ale to bardziej poprzez eliminację niektórych produktów, gdyż u małej było podejrzenie alergii, straciłam dużo na wadze no i na włosach też sie odbiło, na głowie miałam prawie ze łysiny, możesz zawsze zrobić badania czy wszystko jest aby na pewno ok.

          Skomentuj


            #20
            Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

            Kobiety w ciąży mają mocne i lśniące włosy, które nie wypadają. Po ok 3 miesiącach od porodu gospodarka hormonalna się zmienia i tracimy włosy, które nie wypadły nam w trakcie ciąży.
            Fajny artykuł o włosach na .poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/wlosy-po-porodzie-jak-je-wzmocnic-i-pielegnowac
            Last edited by disne; 02-07-2020, 00:59. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

              Ja osobiście polecam olej kokosowy, włosy są po nim cudowne! Sama kupuję przez internet, ale może w jakichś sklepach stacjonarnych też da się go znaleźć koniecznie wypróbujcie, dziewczyny!

              Skomentuj


                #22
                Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                Napisane przez mamaonline Pokaż wiadomość
                Ja osobiście polecam olej kokosowy, włosy są po nim cudowne! Sama kupuję przez internet, ale może w jakichś sklepach stacjonarnych też da się go znaleźć koniecznie wypróbujcie, dziewczyny!
                A w jaki sposób się go stosuje? Wciera, płucze włosy? Możesz napisać coś więcej. Ja już od kilku lat walczę z wypadającymi włosami i jak dotąd nie znalazłam złotego środka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                  Ja używam kosmetyków bez SLES, SLS (szampony) a odzywkę używam z Kallosa, zielona taka, Placenta, nigdy się z nią nie rozstaje, jest mega
                  Olejuje też często włosy różnymi olejkami, kokosowym, Bambino i innymi.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                    Polecam też robienie zabiegów z jajkiem . Tzn wsmarowanie żółtka jajka we włosy po czym po 10 minutach zmycie. Ogólnie takie coś wzmacnia włosy. Sama czasem stosuję i nie mam szczególnych problemów z włosami.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                      Jajko to sposób naszych mam właśnie, ocet, piwo Moja siostra swojej córce jajko tak wmasowywuje w głowę, bo dziewczynka ma straszne łysienie...ma zakola od czoła do czubka głowy ale nic nie pomaga...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                        A ile to dziecko ma ? Może dopiero włoski urosną ? Moja ma 6 miesięcy i jest łysa, ale z czasem dziecku włoski wyrastają, sama wiem że miałam bardzo późno .

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                          No córcia siostry ma już 8 lat, także już chyba nic się nie da zrobić?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                            Dobre na wypadanie włosów ma firma Dermena- całą gamę- szampon, odżywkę, cena w miarę przystępna i efekty też są. Kiedyś używałam serii na wypadanie włosów z pharmaceris i też byłam zadowolona.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                              Dobre na wypadanie włosów ma firma Dermena- całą gamę- szampon, odżywkę, cena w miarę przystępna i efekty też są. Kiedyś używałam serii na wypadanie włosów z pharmaceris i też byłam zadowolona.
                              Już podsyłam siostrze notkę, dziękuje.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                                Lady bzyk tylko przekaż też że warto poza kosmetykami dodać do diety tochę jajek, awokado, i sporo warzyw i owoców. Wtedy kosmetyki działają z większą siłą.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X