Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

iść czy nie iść na solarium ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    iść czy nie iść na solarium ?

    czy karmiąc można chodzić na solarium?
  •    
       

    #2
    Odp: iść czy nie iść na solarium ?

    ja też się zastanawiałam i stwierdziłam , ze nie będę ryzykować, taka gwłtowna temperatura moze jednak zaszkodzić

    Skomentuj


      #3
      Odp: iść czy nie iść na solarium ?

      Ja też zdecydowanie odradzam

      Skomentuj


        #4
        Odp: iść czy nie iść na solarium ?

        Osobiście bym nie poszła. Wybrałabym balsam brązujący.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          #5
          Odp: iść czy nie iść na solarium ?

          ja jak karmiłam, to miałam ten dylemat, spytałam się przy okazji ginekologa. powiedział, że nie ma żadnych przeciwwskazań, można chodzić, tylko żeby piersi przysłonić. Przeszłam się po tym raz i nie zauważyłam niczego niepokojącego.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            #6
            Odp: iść czy nie iść na solarium ?

            chodze do solarium odkąd syn skończył 2 miesiące (dzis ma 2 lata)
            piersi zasłaniam i nic się do tej pory nie działo a zaznaczam że syn nadal pije cycusia
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Odp: iść czy nie iść na solarium ?

              Jedyne co musisz zrobić podczas opalania, to dobrze zakryc brodawki a najlepiej całe piersi, ja kładłam sobie pieluche tetrową, albo zakładałam stanik, który krył całe piersi i wkładałam 1-2 wkładki laktacyjne


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: iść czy nie iść na solarium ?

                ja specjalnie w tej sprawie dzwonilam do swojego ginekologa i powiedzial ze nie ma zadnego problemu i mozna chodzic do solarium tylko trzeba przyslonic brodawki(zeby nie poparzyc),i odkad synek skonczyl miesiac chodze

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: iść czy nie iść na solarium ?

                  A ja byłam 3 razy w życiu na solarium- to kompletnie nie dla mnie. Przyznam, że nie sądziłam, że to bezpieczne podczas karmienia. ale z tego co piszecie, to okazuje się, że tak

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: iść czy nie iść na solarium ?

                    Karmienie piersią nie ma nic wspólnego z korzystaniem z solarium.Ja karmię moją córkę już 15 miesięcy,i mimo tego że od czasu do czasu korzystam z solarium,nie zauważyłam by negatywnie wpłynęło ono na laktacje.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: iść czy nie iść na solarium ?

                      Ja również uważam , że można śmiało iść,
                      pierwszy raz poszłam jak mój niunio miał 6 tygodni,
                      przeanalizowałam wcześniej wszystkie za i przeciw i nastawiłam się na ryzyko,
                      i ... nic się nie stało oprócz tego, że jestem pięknie opalona , synek ma 4,5 msca i nadal karmię wyłącznie piersią.
                      !!!Oczywiście cały czas chodzę w grubym staniku!!!
                      Polecam!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: iść czy nie iść na solarium ?

                        Myślę że w tym okresie nie powinno się chodzić na solarium, chyba że są jakieś specjalne osłony na piersi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: iść czy nie iść na solarium ?

                          Witam,
                          Ja po 5 tyg po porodzie byłam juz na solarium.. Jak poszłam do ginekolga do kontroli to powiedział że nie ma przeciwskazań do korzystania z solarium jak sie karmi piersia... Opalam sie raz w tygodniu tylko że troche się boje wystawiać piersi wiec opalam się w staniku.
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: iść czy nie iść na solarium ?

                            Ja karmię i chodzę na solarium od czasu do czasu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: iść czy nie iść na solarium ?

                              Ja chodziłam do solarium od czasu do czasu, najwięcej jak miałam pójść do ślubu, od tamtej pory nie chodzę, czyli mineło już 6 lat. Zastanawiam się czy bycie opaloną tak naprawde pomaga w byciu szczęśliwą i piękniejszą, niektóre dziewczyny wyglądają naprawde źle, są za ciemne, wysuszone. Mi nawet ni przyszło by do głowy opalac się w solarium podczas karmienia piersią, zwłaszcza po tym jak usłyszałam od siostry historię jednej z jej koleżanek. Dziewczyna była nałogową opalaczką, po urodzeniu dziecka, kiedy organizm jest wiadomo wycieńczony ciążą, dziecko zabiera wszyskie witaminy, organizm jest osłabiony, dostała raka skóry, dożyła roczku własnego dziecka i koniec, zmarła. Tyle dała jej piękna opalenizna. Pewnie pare osób będzie tłumaczyło raka inną przyczyną,ale po co ryzykować, mamy dla kogo żyć, dla naszych mężów i naszych maluszków jesteśmy najpiękniejsze, warto być bladym i dożyć 5, 10, 20 urodzin naszych dzieci.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X