Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Propozycje ulepszania forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Propozycje ulepszania forum

    W tym wątku prosimy pisać o tym, co Wam się podoba, a co należałoby zmienić w funkcjonowaniu Forum. Jeśli wymogi systemowe pozwolą nam na dokonanie proponowanych zmian, to bez wątpienia zostaną one wprowadzone.

  •    
       

    #2
    To ja możę zaproponuje aby była możliwość dodać w podpisie suwaczki jako obrazek a nie sam link
    Oraz dwóch może trzech moderatorów którzy by pilnowali porządku na forum np.porządkowali by zdublowane wątki na bieżąco.
    Bądź jeżeli to możliwe , aby każda nowa osoba na forum otrzymywała komunikat aby nie dublowała wątków ?
    Last edited by ColorWomen; 08-09-2009, 21:41.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Mi się wydaje, że te wszystkie konkursy, które są już dawno zakończone
      powinny zostać przeniesione do jakiegoś wątku o nazwie no nie wiem:
      ARCHIWUM KONKURSÓW. Bo jest ich tyle, że nie chce mi się nawet przewijać
      forum do końca i sprawdzać co jest w działach takich jak: plotki
      ze świata czy też dział kulinarny. One też wprowadzają zamieszanie
      zwłaszcza dla nowych użytkowników: czy są nadal aktualne czy też nie.


      Skomentuj


        #4
        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
        Mi się wydaje, że te wszystkie konkursy, które są już dawno zakończone
        powinny zostać przeniesione do jakiegoś wątku o nazwie no nie wiem:
        ARCHIWUM KONKURSÓW. Bo jest ich tyle, że nie chce mi się nawet przewijać
        forum do końca i sprawdzać co jest w działach takich jak: plotki
        ze świata czy też dział kulinarny. One też wprowadzają zamieszanie
        zwłaszcza dla nowych użytkowników: czy są nadal aktualne czy też nie.
        popieram w 100 %!
        ja tez nie przewijam do samego dołu

        ja jeszcze proponuje by mozna było samemu wykasowywac zdjęcia z galerii bo do admina mozna pisac i pisać ....
        pierwsze forum które nie pozwala zarządzać swoją galerią.

        swoją drogą juz kilka dni temu pisałam pw do admina o wykasowanie zdjęć i cisza.... a zdjęcia nadal są.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          popieram pomysł na kasowanie zdjęć samemu

          i z tymi konkursami też by się przydało coś zrobić
          pozdrawiam
          3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez pawimi
            wprowadzenie funkcji moderadora ktory by mial kontrole i mozliwosc nagany osobom bezczelnym i niegrzecznie zachowujacych sie na forum w stosunku do innych uczestnikow.
            POPIERAM
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              #7
              Zgadzam się z Wami dziewczyny w 100%
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                prosze admina o wykasowanie zdjęć z mojej galerii bo juz 2 tygodnie temu prosiłam w wiadomości priv i nadal cisza.
                za to widze że do pawimi szybko się admin odezwał po aferze na wątku o porodzie w wodzie.
                życzymy adminowi aby dokładniej czytał wątki i wysyłał ostrzeżenia osobom które powinny je dostac.
                poza tym skoro królewna innych obraża to nie dziw ze jej odpisuja bo nerwy człowieka niosą


                sorki że tu napisałam ale może w końcu admin zauważy bo ile moge prosic....
                Last edited by pinklady; 16-09-2009, 21:27.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  ja też popieram wszystkie propozycje.
                  Ja np. nie lubię reklamy od której aż oczy bolą. Bo na nią są inne miejsca (mam tu na myśli użytkownika który w pierwszym poście pisze o jakimś super produkcie, przy czym na innym psy wiesza - i tyle go widziano).

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez maldober Pokaż wiadomość
                    ja też popieram wszystkie propozycje.
                    Ja np. nie lubię reklamy od której aż oczy bolą. Bo na nią są inne miejsca (mam tu na myśli użytkownika który w pierwszym poście pisze o jakimś super produkcie, przy czym na innym psy wiesza - i tyle go widziano).
                    ja tez....i jestem ZA tymi wszystkimi uwagami innych koleżanek
                    FROCH

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez admin Pokaż wiadomość
                      Jeśli wymogi systemowe pozwolą nam na dokonanie proponowanych zmian, to bez wątpienia zostaną one wprowadzone.
                      hehe bez wątpienia... czyżby?

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                        popieram w 100 %!
                        ja tez nie przewijam do samego dołu

                        ja jeszcze proponuje by mozna było samemu wykasowywac zdjęcia z galerii bo do admina mozna pisac i pisać ....
                        pierwsze forum które nie pozwala zarządzać swoją galerią.

                        swoją drogą juz kilka dni temu pisałam pw do admina o wykasowanie zdjęć i cisza.... a zdjęcia nadal są.
                        Zdjęcia można usuwać samemu
                        Proszę wejść w wybrane zdjęcie > po prawej górnej stronie wyświetla się zakładka narzędzi graficznych > wybieramy "edytuj zdjęcie" pojawia się informacja "Aby usunąć to zdjęcie, zaznacz pole wyboru po lewej, a następnie kliknij przycisk "Usuń", znajdujący się poniżej".

                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                          Mi się wydaje, że te wszystkie konkursy, które są już dawno zakończone
                          powinny zostać przeniesione do jakiegoś wątku o nazwie no nie wiem:
                          ARCHIWUM KONKURSÓW. Bo jest ich tyle, że nie chce mi się nawet przewijać
                          forum do końca i sprawdzać co jest w działach takich jak: plotki
                          ze świata czy też dział kulinarny. One też wprowadzają zamieszanie
                          zwłaszcza dla nowych użytkowników: czy są nadal aktualne czy też nie.
                          Prace dotyczące porządkowania konkursów trwają
                          Prosimy o cierpliwość

                          Skomentuj


                            #14
                            To super
                            Pozdrawiam


                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez admin Pokaż wiadomość
                              Zdjęcia można usuwać samemu
                              Proszę wejść w wybrane zdjęcie > po prawej górnej stronie wyświetla się zakładka narzędzi graficznych > wybieramy "edytuj zdjęcie" pojawia się informacja "Aby usunąć to zdjęcie, zaznacz pole wyboru po lewej, a następnie kliknij przycisk "Usuń", znajdujący się poniżej".

                              Pozdrawiam
                              tak dziękujemy, bo wcześniej trzeba było pisac o usunięcie więc to rozwiązanie teraz jest niewątpliwie udogodnieniem myślę dla wszystkich.
                              cieszę się że w końcu widać że admin zaczął się interesowac forum.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X