Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ktg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ktg

    Napisane przez a_grestowa Pokaż wiadomość
    A są w ogóle jakieś przeciwwskazania? U każdej wyjdzie wynik normalnie?
    Chyba tylko ciąża mnoga jest przeciwwskazaniem.

    A stronę znalazłam np. taką https://imed24.pl/oferta/dla-pacjent...znicza-homektg

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ktg

      Tak, nie można robić w ciąży mnogiej, najlepiej sobie na infolinię zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć bezpośrednio od firmy która to wynajmuje . Szkoda, że za mojej pierwszej ciąży o takim sprzęcie nie słyszałam.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ktg

        Tak, chyba, że masz bliźnięta lub trojaczki
        niedotlenienie przy porodzie
        mózgowe porażenie dziecięce
        błąd medyczny
        porażenie erba
        błąd lekarski

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ktg

          Robić można, ale raczej wątpię, żeby tak skutecznie udało się namierzyć dwa wiercące się serduszka. Mamy już zamówione to ktg i pewnie zaraz po niedzieli dotrze. Strasznie jestem go ciekawa!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ktg

            Napisane przez a_grestowa Pokaż wiadomość
            Robić można, ale raczej wątpię, żeby tak skutecznie udało się namierzyć dwa wiercące się serduszka. Mamy już zamówione to ktg i pewnie zaraz po niedzieli dotrze. Strasznie jestem go ciekawa!
            Podaj, proszę telefon lub stronę gdzie można wypożyczyć to urządzenie. Jestem zainteresowana.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ktg

              Kilka postów wyżej wstawiałam link, są tam szczegóły usługi i gdzie zamówić.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ktg

                @brita nie ma sprawy, zadzwoń sobie tutaj 12 376-31-34.

                Do nas doszło i to jest po prostu nie do opisania, jakie są emocje i jak inaczej odczuwa się kontakt z dzieciątkiem robiąc takie badanie w domu, w ulubionej pozycji z książką w ręku... <3 Tak wygląda urządzenie, jeszcze są takie słuchawki, zapomniałam nazwę co się na brzuch nakłada.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X