Wróć   Forum Babyonline.pl > Oceniamy i testujemy! > Testujemy! > BEBILON - oceniamy produkty
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

BEBILON - oceniamy produkty Wasze opinie i sugestie dotyczące mlek i kaszek marki Bebilon.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-11-2015, 15:52
litkamonia litkamonia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
litkamonia.polki.pl

Wink Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

Bebilon jako bezglutenowy produkt zbożowy świetnie sprawdził się u mojego smyka. Jest on alergikiem po tatusiu. Synkowi dopisuje apetyt przy spożywaniu kaszki, a akurat jesteśmy na etapie rozszerzania diety. Nie mam żadnych obaw przy jej podawaniu. Dobra konsystencja, przyjemny zapach, ekonomiczne opakowanie. Dobra jakość w dobrej cenie ! Polecamy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2015, 17:54
melisame melisame jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
melisame.polki.pl

Domyślnie Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

Jesteśmy z Synkiem bardzo zadowoleni z kaszki Alerlac.
Jest smaczna, przede wszystkim nie zaobserwowałam po niej niczego niepokojącego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2015, 10:44
romsta91 romsta91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
romsta91.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Zdjęcia: 26

Na kaszki Bebilon Alerlac czekaliśmy z niecierpliwością. Szły długo ponieważ został pomylony adres. Jednak od momentu reklamacji do ich przyjścia minęło jeden dzień. także pełen szacunek za to! Jak już wspomniałam czekaliśmy niecierpliwie bo miał być to pierwszy stały posiłek podany córce. Wcześniej jadła tylko mleko. Ze względu na nietolerancje laktozy bałam się podjąć decyzji o stałym karmieniu. Test Bebilon Alerlac pomógł mi podjąć tą decyzję. Córka początkowo była zdziwiona. Nie wiedziała jak to zjeść. Jadła jednak ze smakiem, a że była chyba bardzo głodna to zjadła dużo domagając się co chwilę więcej i więcej. Konsystencja i smak są w porządku. Produkt zbożowy Bebilon Alerlac jest naprawdę dobry i warty swojej ceny. Córce smakuje, a to jest najważniejsze. Opakowanie jest wydajne, skład i data przydatności są czytelne. W dodatku jest to produkt dostępny w wielu sklepach. Mój pięcioletni syn też zasmakował i również on jest zadowolony. Nie zauważyłam u córki żadnych skutków niepożądanych typu biegunka, zatwierdzenie itp. Moja ogólna ocena to 10/10. Polecam z czystym sumieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-01-2016, 18:27
mona77 mona77 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mona77.polki.pl

Zdjęcia: 4
Smile Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

witam,po użyciu dwóch opakowań moge stwierdzić,że Maja zjada kaszke ze smakiem,zarówno na śniadanko jak i deserek. nie ma żadnych problemów brzuszkowych. Dla mnie kaszka jest zbyt mdła,ale dziecku smakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2016, 21:16
justysqa12 justysqa12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justysqa12.polki.pl

Dostałam do przetestowania i jestem mile zaskoczona, mojemu maluszkowi bardzo smakowała, nic się nie działo, nie uczulała, tylko szkoda że tak mało jej było ale to tylko motywuje do zakupu polecam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2016, 08:49
alak12 alak12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alak12.polki.pl

Bardzo dobry produkt, u nas świetnie się sprawdził, dzieci nie miały kłopotu z wypróżnianiem, ani też z kolkami, naprawdę polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania