Wróć   Forum Babyonline.pl > Oceniamy i testujemy! > Testujemy! > BEBILON - oceniamy produkty
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

BEBILON - oceniamy produkty Wasze opinie i sugestie dotyczące mlek i kaszek marki Bebilon.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2015, 14:15
aneciak88 aneciak88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aneciak88.polki.pl

Domyślnie Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

testujemy i my! Izunia ma 1,5 roku, alergię na gluten (dostaje od niego krostek). Dostaliśmy się do testów Bebilon alerlac i to najlepsze,co nas mogło spotkać! cera znacznie się poprawiła,nie występują po kaszce problemy brzuszkowe. Kaszka ma znakomity skład i co najważniejsze- smakuje naszej królewnie! serdecznie polecam rodzicom dzieci z alergią pokarmową i uczuleniami....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2015, 12:14
gwolska gwolska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gwolska.polki.pl

Zdjęcia: 2

Od kilkunastu dni testuję kaszkę ALERLAC i muszę -z niemałą radością -stwierdzić, że kaszka dopasowała się do wymogów mojego wnuczka, który nie jest zwolennikiem kaszek, jedynie smakują mu ryżowe. Kaszka jest bardzo wygodna w przyrządzaniu, świetnie się rozpuszcza i - co najważniejsze- służy mojemu wnuczkowi. Pierwszy posiłek wykonałam z małej jej ilości, aby zaobserwować reakcję wnuczka na jej smak. Okazało się, że wnuczek po zjedzeniu domagał się dodatkowej porcji. Obecnie codziennie modyfikuję posiłki dodając do nich kaszkę ALERLAC / do zupki, deserów, czy nawet ziemniaczków/. Kaszka nie powoduje skutków ubocznych, a wręcz przeciwnie: reguluje pracę żołądka i ułatwia wypróżnienia. Warto też dodać, że jej skład jest doskonale dobrany dla rozwoju dziecka. Bardzo polecam. U mnie kaszka ALERLAC ma już swoje stałe miejsce w pożywieniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2015, 12:47
serce19782 serce19782 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
serce19782.polki.pl

Zdjęcia: 72
Thumbs up Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

Jesteśmy w trakcie testowania Kaszki Alerlac Bebioln.
Bardzo ucieszylismy się,kiedy przesyłka doszła i od razu wzięlismy sie do testowania.
Mój synek uwielbia wszelkie nowości,które mu wprowadzam,więc nie mógł doczekać się kiedy ja wypróbuję Chodź jest malutki,to wiedział,że ta kaszka jest dla niego.
Synek jest bardzo zadowolony,uwielbia jeść ta kaszkę na sniadanie.
Bardzo szybko się ją przyrządza a to dla nas bardzo duży plus.Synek bywa bardzo niecierpliwy i lubi dostawać wszystko natychmiast
Nie zauważyłam u niego żadnych boleści brzuszka ,biegunki czy innych objawów które mogły by świadczyć o alergii. Bardzo wygodne i duże opakowanie.Kasza szybko i łatwo się rozpuszcza.W smaku jest smaczna ,więc od razu mojemu synkowi przypadła do gustu.
Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2015, 13:13
pytalinska91 pytalinska91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pytalinska91.polki.pl

Kaszkę Bebilon Alerlac oceniamy na 6+ ! Rewelacyjny produkt, smaczny o puszystej konsystencji i delikatnym przyjemnym zapachu, sprawdził się u nas w 100%. Nikodem nie miał po niej żadnych rewolucji żołądkowych i zjadł ją ze smakiem bez żadnego marudzenia Jak najbardziej polecamy, kaszka jest wydajna i prosta w przyrzadzeniu, swietnie smakuje rowniez z dodatkiem owocow (co dosc istotne poniewaz po dodaniu owocow niektore kaszki sa tak srasznie slodkie ze nasze malenstwo nie chce ich jesc)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2015, 18:01
szalonakisia_1's Avatar
szalonakisia_1 szalonakisia_1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szalonakisia_1.polki.pl

Miasto: Wojnicz
Zdjęcia: 128

Dla mojego małego alergika kaszka spisuje się na medal. Dziecko polubiło nowy smak i je ją z miłą chęcią. Czasem do kaszki dodam owoc, by jej urozmaicić dietę i było smacznie i zdrowo. Kaszkę Bebilon Alerlac polecam wszystkim mamom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2015, 19:41
justine49 justine49 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justine49.polki.pl

Smile Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

Kaszka marki Bebilion sprawdziła się idealnie dla mojego dziecka. Od teraz kupujemy ją stałe. Zagościła w naszym domu. Smakujemy się jej smakiem. Najważniejsze jest to że jestem zadowolona oraz moje dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2015, 21:14
daria0210 daria0210 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
daria0210.polki.pl

Zdjęcia: 8
Thumbs up Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

U nas przy alergii synka (na białko mleka krowiego) Bebilon Alerlac sprawdził się rewelacyjnie, synkowi bardzo zasmakował, je z przyjemnością. Jak widzi tylko opakowanie od razu się cieszy a ja razem z nim. Ciesze się ze ją je i nic mu po niej nie wyskakuje na buzi. Więc jak dla nas świetny produkt zbożowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2015, 10:02
magdalenab3's Avatar
magdalenab3 magdalenab3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdalenab3.polki.pl

Zdjęcia: 139

Witam wszystkie Mamy małych alergików. Mój synek ma 6 miesięcy i od dwóch tyg jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Bebilona Alerlac a że rozszerzamy właśnie dietę to dla nas idealne urozmaicenie. Przed tym zanim trafił do Nas alerlac próbowaliśmy różnego rodzaju kaszek smakowych bądź tez zwykłych ryżowych lub kleików i niestety synek nie tolerował ich z bardzo, nigdy nie dojadał całych porcji a z moich obserwacji wynikało że po prostu mu nie smakowały. Z Alerlc jest zupełnie inaczej od samego początku zjada całe porcję, ma przyjemny neutralny zapach, konsystencja odpowiednia bez grudek Nasz numer jeden na śniadanko. Często również podaje go jako deserek z owocami np. winogronem lub jabłkiem i mimo że jest z owocami nie jest zbyt słodki ani mglący. Jak tylko skończę testowanie na pewno poszukam go na sklepowej półce i chętnie również podzielę się pozytywnym doświadczeniem z młodymi mamami wśród swoich znajomych. Warto również wspomnieć ze nie powoduje zaparć, jest dobrze tolerowany i przyswajany przez organizm. POLECAMY
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2015, 10:16
mozo12ka mozo12ka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mozo12ka.polki.pl

Zdjęcia: 6

Moja córka bardzo chętnie przyjęła nową kaszkę i jadła ją ze smakiem. Sama otwierała buzię po więcej. Kaszka ma poręczne opakowanie, super że w kartoniku. Można je otwierać i zamykać, bez rozsypywania się produktu. Rozpuszcza się idealnie, brudek nie ma, co ułatwia i przyśpiesza przygotowanie posiłku. Bebilon Alerlac testujemny już od tygodnia i nie zauważyłam żadnych oznak alergii, wysypki czy zaczerwienienia, gdzie przy innych kaszkach zdarzały się wpadki nietolerancji. Zdecydowanie polecam innym mamom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2015, 11:14
andzia10293 andzia10293 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
andzia10293.polki.pl

Domyślnie Testowanie Bebilon Alerlac

Mój 11 miesieczny synek po zjedzeniu pierwszej porcji nie mial zadnych problemow. Smak bardzo przyzwoity nawet sama sprobowalam i stwierdzam ze Bebilon Alerlac jest bardzo smaczny to strzal w dziesiatke, napewno nie zrezygnujemy ze smacznych śniadań z Bebilonem Alerlac.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania