Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testowanie nowości Bebilon - szukamy chętnych!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testowanie nowości Bebilon - szukamy chętnych!

    Wielki TEST Bebilon Alerlac!

    Wypełnijcie ankietę i wypróbujcie nowy produkt przygotowany przez ekspertów Bebilon - Bebilon Alerlac Bezglutenowy produkt zbożowy dla niemowląt i małych dzieci z alergią na białko mleka krowiego i/lub białko sojowe.

    Wypełnij ankietę
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Testowanie nowości Bebilon - szukamy chętnych!

    Ankieta wypełniona Kiedy Państwo ogłoszą wyniki?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Testowanie nowości Bebilon - szukamy chętnych!

      Napisane przez kamila88_am Pokaż wiadomość
      Ankieta wypełniona Kiedy Państwo ogłoszą wyniki?
      Wyniki ogłosimy do 28.10.
      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: Testowanie nowości Bebilon - szukamy chętnych!

        Droga Redakcjo,

        w wynikach nastąpiły błędy- te same osoby powtarzają się! A zgodnie z regulaminem jeden uczestnik może wziąć udział tylko jeden raz!

        Sytuacja powtarza się już nie pierwszy raz! To jest dość irytujące, bo odebrane zostają szanse innym osobom, a przecież nie do nas użytkowników należy stanie na straży ładu i porządku...

        Proszę o rozwiązanie tej sprawy

        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Testowanie nowości Bebilon - szukamy chętnych!

          Szanowna Pani,
          poprosiłam o wyjaśnienia nasze biuro reklamy (to oni są organizatorami tego testowania). Otrzymałam informację, że nie ma możliwości, by jedna i ta sama osoba została dwa razy zakwalifikowana do testowania (czasem nazwisko jest to samo, ale imiona i dane teleadresowe się różnią!). Otrzymałam też informację, że w tej sprawie już dostała Pani odpowiedź wyjaśniającą od osób zajmujących się konkursem.

          Proszę mi wierzyć, że gdyby to od nas zależało, chętnie zakwalifikowalibyśmy do testów wszystkie osoby, które zgłosiły swoją gotowość. Niestety liczba produktów do testowania jest ograniczona...

          Pozdrawiamy serdecznie
          Redakcja
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Testowanie nowości Bebilon - szukamy chętnych!

            Dziękuję za odpowiedź i sprawdzenie sprawy. Błędy w wynikach pojawiały się już przy okazji innych testów/ konkursów, wiem, bo listy były poprawiane.. Mam nadzieję, że tym razem faktycznie jest tak jak Redakcja pisze..

            P.S

            absolutnie nie otrzymałam wcześniej żadnej wiadomości wyjaśniającej, ani od organizatorów, ani nikogo innego!

            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Testowanie nowości Bebilon - szukamy chętnych!

              Dzień dobry. Nie otrzymałam jeszcze kaszek bebilon do testowania, a drugi raz na e-mail przyszedł mi link do wystawienia opinii. Stasiorowska.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X