Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    Ja uwielbiam kwasy kosmetyczne - u mnie działają cuda Ostatnio namówiłam też mojego męża na oczyszczanie po wakacjach i chyba go przekonałam Więc czeka nas wspólna wizyta w kosmetyczki A na piątkowy wieczór do poduszki polecam Wam ten tekst xxxxxxxxxx - szukałam merytorycznych informacji i znalazłam to miejsce. Dobrze, że jesteś ktoś, kto nie wypisuje kolejnych linijek głupot na tematy urodowe I pamiętajcie- kobietki w ciąży nie mogą używać kwasów!
    Last edited by disne; 20-06-2020, 00:06. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      Jedynym kwasem, który można, aczkolwiek nie poleca się, jest azelainowy. Kwasy wchłaniają się przez skórę, więc lepiej odpuścić. I dalej warto zostawić peelingi chemiczne do czasu odstawienia malucha od piersi. W tym czasie warto stosować manualne metody

      Skomentuj


        #78
        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        Jedyne zabiegi kosmetyczne to wyrywanie brwi i paznokcie. Jednak te bardziej zaawansowane mnie ciekawią jak wypełnianie zmarszczek czy kwasy.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          ja muszę koniecznie wybrać do kosmetyczki bo moja cera woła o pomstę do nieba.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            ja bardzo duzo fajnych trików i wskazówek znalazlam w ksiazce xxxxxxxxx . Bardzo fajnie sie to czyta i mozna duzo sie dowiedziec, polecam
            Last edited by disne; 20-06-2020, 00:06. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              Teraz zabiegi z medycyny estetycznej są tak popularne, że chyba większość z nas z nich korzysta bo ceny są już przystępne nie to co kiedyś i mamy coraz lepsze kliniki chociażby jak taxxxxxxxxxxx gdzie mam zamiar zapisać się usuwanie rozstępów które po ciąży są okropne, bleee.
              Last edited by disne; 20-06-2020, 00:03. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                Ja bym w tym temacie popytał znajomych. To jest jedno z najlepszych rozwiązań. Przynajmniej według mnie.
                To się nazywa przeznaczenie: ze wszystkich sił próbujesz odsunąć od siebie problem, a on podpełza na twój próg, żeby z psim oddaniem spojrzeć ci w oczy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  chociaż miałabym miliony na koncie nigdy bym nie robiła nic takiego
                  pożyczki przez internet
                  pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
                  szybka pożyczka przez internet
                  chwilówka na dowód przez internet
                  porównywarka chwilówek

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    Ja nigdy nie byłam u kosmetyczki,a chętnie wybrałabym się na jakiś zabieg. Czy możecie mi polecić coś dla cery wrażliwej, skłonnej do powstawania niedoskonałości?

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      Ja robię regularnie botoks. Kiedyś nie chodziłam na takie zabiegi, ale niestety czasu zatrzymać nie można. Moim zdaniem większość zabiegów jest bezpieczna – ważne aby wybrać dobrego specjalistę. Ja chodzę do Kliniki Zakrzewski do dr Magdaleny Zakrzewskiej i jestem bardzo zadowolona zawsze jak opuszczam gabinet.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        Z tego co się orientuje to osocze bogatopłytkowe kraków bardzo dobrze działa na zmarszczki. Miałyście już styczność z czymś takim ?

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          Napisane przez Thise Pokaż wiadomość
                          Z tego co się orientuje to osocze bogatopłytkowe kraków bardzo dobrze działa na zmarszczki. Miałyście już styczność z czymś takim ?
                          Tak. Byłam na serii zabiegów z osoczem botatopłytkowym i osobiście jestem zachwycona. Długo się zbierałam bo trochę obawiałam się zabiegu czy będzie to bolało ale nie bolało

                          Polecam CI jeszcze kochana mezoterapię. Najlepiej wybrać się na serię zabiegów w odstępie tygodnia ( kosmetolog powinien doradzić Ci ile zabiegów będzie odpowiednie)
                          xxxxxxxxxxxxx
                          Dzięki temu substancja czynna jest w stanie dotrzeć o wiele głębiej.
                          Last edited by disne; 20-06-2020, 00:04. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            Sporo mam ulubionych zabiegów kosmetycznych, ale najbardziej ostatnio polubiłam masaż czekoladą, a z zabiegów na twarz to zostałam fanką peelingu kawitacyjnego. Masażu czekoladowego chyba nie muszę specjalnie zachwalać, myślę, że wszystkie fanki czekolady mnie zrozumieją W każdym razie w sezonie jesienno-zimowym to dla mnie sama błogość. Co do peelingu to daje on po prostu bardzo dobre rezultaty, efekt jest widoczny gołym okiem, skóra po zabiegu jest oczyszczona, wygładzona, rozjaśniona, fajnie napięta, o to mi chodzi. Z obu zabiegów korzystam w MISI Fizjoterapia & SPA xxxxxxxxx w Gdańsku, to przefajny gabinet fizjoterapeutyczny i kosmetyczny, poznałam ich dlatego, że chodziłam tam najpierw na masaże sportowe. I tak mi się spodobało, że przerzuciłam się potem na inne zabiegi ��
                            Last edited by disne; 20-06-2020, 00:04. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              Ja coraz bardziej zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty zabiegów, którą widziałam tutaj xxxxx . Mam dość duże blizny potrądzikowe i jeszcze sporo zmian trądzikowych, których chciałabym się w końcu pozbyć ijuż przestałam wierzyć, że samymi kosmetykami sobie z nimi poradzę.
                              Last edited by disne; 20-06-2020, 00:04. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                                Sama wreszcie zdecydowałam się na botoks chociaz długo zmagałam sie z myslami czy na niego się wybrać czy moze nie.... W koncu jednak się zdecydowałam i nie załuję!

                                Po pierwsze efekty są bardzo dobre bo twarz jest ożywiona i nie mam brzydkiej lwiej zmarszczki, która powodowała, ze moja twarz wygląda posepnie

                                nie bolało

                                no i efekt jest naturalny. NIe zaburzyło mi mimiki twarzy

                                xxxxxxxxxxx

                                Na tej stronie jest opisane czym jest botoks i jak czesto trzeba go powtarzać.
                                Last edited by disne; 20-06-2020, 00:04. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X