Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

    Fajne sa takie programy oszczędnościowe, które przy okazji dają rózne premie. Sporo towarzystw ubezpieczeniowych je ma w swojej ofercie.
    Cierpiał. Naprawdę wierzył, że go nikt nie kocha, a taka świadomość niezależnie od tego, kim jesteś, boli

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

      Napisane przez emdzej Pokaż wiadomość
      Fajne sa takie programy oszczędnościowe, które przy okazji dają rózne premie. Sporo towarzystw ubezpieczeniowych je ma w swojej ofercie.
      Czytałam sobie o tych własnie programach oszczędnościowych i nawet zastanawiałam się czy nie otworzyć takiego. Chociaż jest to raczej sprawa do głębszego przemyślenia na przyszłość.
      Z racji tego,że lokaty nie są tak dobrze oprocentowane jak kiedyś proponuję zastanowić się nad otwarciem sobie konta oszczędnościowego. Zerknijcie sobie na to jak przedstawia się konto oszczędnościowe w Nest banku:
      xxx
      Samemu można decydować ile sie oszczędza i duży plus dla nich, że nie traci się premii przy koncu oszczedzania.
      Last edited by gagatka; 24-09-2020, 12:04. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

        O co chodzi z tym nest bankiem? Nagle nie wiadomo skąd się wziął i wszedzie o nim słyszę. i O dziwo już wszyscy go polecają i są zadolowni... coś mi tu brzydko pachnie...

        Skomentuj


          Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

          Ja prowadzę konto oszczednosciowe od kilku lat dla mojego chrześniaka. Co miesiąc po 50 zł i już teraz jest pare tysięcy (nie wiem ile dokładnie bo nie zaglądam tam - traktuje to konto jako zamknietą skrzynię, do której zarztmy za kilkanascie lat).
          Mysle, ze swojemu dziecki tez warto cos takiego zalozyc. I wlasnie 500+ sa idealne do tego, bo jakby nie bylo, są to dodatkowe pieniądze.

          Skomentuj


            Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

            [QUOTE=testolandia;417088]My zawsze oszczędzaliśmy, więc te 500+ jakoś nas nie zmobilizowało. Ale sami zobaczcie odkładając 500 zł co miesiąc mamy 6000 rocznie. Dla mnie całkiem fajna suma

            Myśleliście o możliwości pomnożenia tych pieniędzy ? Oczywiście z gwarancją zwrotu tego co już wpłaciliście ?

            Skomentuj


              Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

              Napisane przez Anka6
              W kopercie pieniądze się marnują. My próbujemy inwestować w fundusze akcji xxxi . Znajomy się na tym zna, więc nam pomaga.
              Fundusze mają to do siebie, że niestety ale można spore pieniądze stracić
              Last edited by disne; 24-09-2020, 22:46. Powód: kink

              Skomentuj


                Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                A mi sie wydaje ze kazda forma odkladanie jakies sumy pieniedzy na przyszlosc napewno moze sie przydac. Niezależnie czy jest to polisa dla dziecka czy konto oszczednosciowe czy lokata w zloto,choc tzasie wojny moze okazac sie jedynym srodkiem platnosci.


                xxx
                Last edited by disne; 24-09-2020, 22:46.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                  Takie oszczędzanie to bardzo dobra sprawa.

                  Skomentuj


                    Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                    To prawda, lecz nie zawsze idzie zaoszczędzić.

                    Skomentuj


                      Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                      Oszczędzanie to podstawa. Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. Lepiej mieć odłożone pieniądze na "wszelki wypadek"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                        Najlepsza inwestycja to w złoto. Mieszkania są dobre na inwestycję w tej chwili, ale ceny mieszkań spadną w ciągu najbliższych 10 lat dość gwałtownie. Dotychczas było więcej ludzi niż mieszkań, w tej chwili zbliżamy się do granicy - ilość mieszkań równej ilości ludzi. W ciągu najbliższych 10 lat będzie więcej mieszkań niż ludzi, więc ich ceny bardzo spadną i inwestycja w nie przestanie być opłacalna w ogóle. Złoto trzyma się od lat najlepiej. Ewentualnie dla zaawansowanych, ale to już naprawdę trzeba się znać inwestycja w waluty. Są waluty, które naprawdę przynoszą dużo zysku. Mąż koleżanki inwestuje też na giełdzie nieduże pieniądze i ma całkiem niezłe sukcesy czasem, ale jak dla mnie to czarna magia, więc nawet nie próbuję zaczynać tego tematu. Już trzeba mieć dużą wiedzę, żeby nie utopić pieniędzy na giełdzie.

                        Skomentuj


                          Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                          Bardzo ciekawe, jednak warto zwrócić uwagę, że niedługo zmienią się zasady i dochód z nieruchomości ma być opodatkowany.

                          Skomentuj


                            Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                            Jeśli o mnie chodzi ta ja wolę uczyć oszczędzania swojego dziecka. Bardzo przydatna cecha xxx
                            Last edited by gagatka; 24-09-2020, 12:04. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                              Jak dla mnie najlepiej od 13 roku życia, założyć mu konto i niech sam oszczędza, uczenie oszczędzania? Nie można przesadzić bo to tylko pieniądze.
                              Szukacie szybkiego dopływu gotówki ? Zajrzyjcie na ofertę pożyczka na start firmy super oferta dla małych i dużych firm !

                              Skomentuj


                                Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                                My oszczędzamy redukując koszty stałe, np opłaty za prąd xxx
                                Last edited by gagatka; 24-09-2020, 12:03. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X