Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gra Pokemon Go

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Gra Pokemon Go

    Zgadzam się, było wiele szumu, nagłośniono grę, wiadomo aby ktoś mógł zarobić. Teraz już mniej się o niej mówi. A co do samej gry no cóż gra, jak gra, każdy robi co chce. Dla mnie byłaby to akurat strata czasu ganianie za pokemonami.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Gra Pokemon Go

      Ktoś wymyślił grę zeby wyciągnąć ludzi z domu i udało mu się to, nie przemyślał jednak konsekwencji i niebezpieczeństwa jakie ze sobą niesie bieganie w poszukiwaniu pokemona

      Skomentuj


        #18
        Odp: Gra Pokemon Go

        Ostatnio już ucichło o tej grze nic nie mówią i bardzo dobrze! Co nie zmienia faktu, ze jest trochę niebezpieczna i nikt tego nie przewidział ale to wszystko po czasie wychodzi- jak zwykle
        Mój brat w to grał i mówi że pochłaniała czas na maxa i nie mozna było przestać ;/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Gra Pokemon Go

          Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
          Ostatnio już ucichło o tej grze nic nie mówią i bardzo dobrze! Co nie zmienia faktu, ze jest trochę niebezpieczna i nikt tego nie przewidział ale to wszystko po czasie wychodzi- jak zwykle
          Mój brat w to grał i mówi że pochłaniała czas na maxa i nie mozna było przestać ;/
          Tak, zdecydowanie ucichło, aczkolwiek pytanie czy media ucichły czy zainteresowanie samą grą również spadło. Bo czasami to media robią więcej hałasu niż to warte,...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Gra Pokemon Go

            Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
            Tak, zdecydowanie ucichło, aczkolwiek pytanie czy media ucichły czy zainteresowanie samą grą również spadło. Bo czasami to media robią więcej hałasu niż to warte,...
            Media ucichły, a jeśli chodzi o graczy to pewnie Ci co grali grają dalej, a nowych graczy może już nie przybywa jak na początku

            Skomentuj


              #21
              Odp: Gra Pokemon Go

              Nie jestem i nigdy nie byłam super fanką gier i jak tylko usłyszałam o Pockemon go to było to dla mnie trochę śmieszne choć z drugiej strony są też plusy bo ludzie wyszli z domów

              Skomentuj


                #22
                Odp: Gra Pokemon Go

                Wyszli z domu ze świata wirtualnego w świat wirtualny. Wyjść z domu to pograć w piłkę, pobiegać, czy posiedzieć w parku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Gra Pokemon Go

                  Napisane przez baska0 Pokaż wiadomość
                  Wyszli z domu ze świata wirtualnego w świat wirtualny. Wyjść z domu to pograć w piłkę, pobiegać, czy posiedzieć w parku.
                  Dokładnie jestem tego samego zdania. A jakiś czas temu o mało nie przejechałam takiego jednego, gdy wyszedł mi prosto pod maskę z nosem w komórce... :/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Gra Pokemon Go

                    Napisane przez wanda19 Pokaż wiadomość
                    Dokładnie jestem tego samego zdania. A jakiś czas temu o mało nie przejechałam takiego jednego, gdy wyszedł mi prosto pod maskę z nosem w komórce... :/
                    Całe szczęście wszystko już ucichło. A żeby wpaść z telefonem w ręku pod maskę samochodu to nie trzeba Pokemon Go Byłam świadkiem sytuacji, gdzie rowerzysta! jechał sobie nie trzymając kierownicy, bo zajety był swoim telefonem...

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Gra Pokemon Go

                      Ta gra w lipcu/sierpniu przeżywała oblężenie. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, więc drastycznie spadła liczba graczy. Nowe aktualizacje wychodzą, ale nie ma już tego "podniecenia"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Gra Pokemon Go

                        Moja siostra nigdy nie była wierna jednej grze dłuzej niż przez 2 miesiące Pokemon go też już porzuciła. Jestem na bieząco wiec wiem ze teraz się przerzuca na gry komputerowe, przeszkiwala oferte x kom i powiedziała ze mam jej zamówić na swieta, ona sobie częśc kasy dopłaci za ten prezent. Podała mi już nawet link do strony z tymi grami - http://www.ceneo.pl/;1078-0v - az sama bym kiedyś chciała sprobowac w cos zagrac!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Gra Pokemon Go

                          Podobno ta gra to niezły wyciągacz danych. Normalnie ludzie nie chcą zbyt wielu rzeczy upuliczniać, a wystarczylo wymyslic grę, gdzie sie lata za pokemonami i dzieciaki polecą wszędzie tam, gdzie nie można. I kamerą dostarczają zdjęć, których normalny człowiek nigdy by nie przesłał.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Gra Pokemon Go

                            Już lepiej kupić dziecku motor na akumulator. Wtedy przynajmniej synek będzie spędzał czas na podwórku a nie przed komputerem.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Gra Pokemon Go

                              Takie gry istnieją od dawna... Pokemon Go to przerobiona jakaś starsza gra na telefony.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Gra Pokemon Go

                                Jakie to ma znaczenie? Jest ona zrobiona tak dobrze, że miliony ludzi na całym świecie w nią grają. W http://gameplatform.pl/poradnik-poke...ac-pokeballem/ możesz sobie poczytac o tym, jakie systemy zostały w niej zastosowane. Dla mnie to świetny przykład na to, jak wykorzystać dobry pomysł i istniejącą technikę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X