Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

    Płacz z niewiadomego powodu, ciągłe zmęczenie, bezradność w obliczu wielu sytuacji... Chodzę po domu i lzy mi lecą. Nie chce mi się nawet wstawac, piszę na laptopie lezac na lozku. Cos strasznego! Nigdy wczesniej sie tak nie czulam, czy ktoras z was tez tak moze miala?
  •    
       

    #2
    Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

    Cześć! Ja miałam podobne problemy i długo szukałam skutecznego rozwiązania na moją kieszeń. Niestety tradycyjna wizyta u psychologa jest bardzo droga, a należy brać pod uwagę, że jedna taka sesja nie wystarczy. Wtedy natknęłam się na serwis SpokójDucha.pl. Zrobiłam test, otrzymałam darmową poradę w formie wideo! Polecili mi też lekturę dla osób o podobnym problemie do mojego, naprawdę niedrogiego specjalistę z mojego województwa oraz e-kurs, dzięki któremu zupełnie zmieniłam moje nastawienie do spraw, które mnie dręczyły Polecam wszystkim serdecznie!

    "Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość."

    Skomentuj


      #3
      Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

      Moim zdaniem powinnaś się w takiej sytuacji wybrać do psychologa. Możesz też zrobić komplet badań, ponieważ może to mieć jakieś zdrowotne przyczyny. Przykładowo, przy anemii byłam wiecznie zmęczona i byle co powodowało u mnie płacz.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

        Ja też myślę, że w takiej sytuacji należałoby zaczerpnąć porady specjalisty, szczególnie jeżeli ten smutek nie jest spowodowany jakimś konkretnym zdarzeniem.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

          No raczej poszukałabym pomocy, bo samemu trudno zebrać się do kupy. Mam nadzieje, ze wszystko jakoś pomału się ułoży i kryzys, jaki cię dotknął jest chwilowy. Pozdrawiam i życzę szczęścia

          Skomentuj


            #6
            Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

            Depresja to nie jest taka łatwa sprawa, żeby poradzić sobie z nią samej. Przynajmniej mnie ten temat całkowicie zaczął przerastać, dlatego zdecydowałam się na pomoc specjalisty. Niespodziewane wybuchy płaczu, nadmierna wrażliwość, brak apetytu - tak się to u mnie objawiało. Jednak praca nad sobą i nad własnymi emocjami jest równie ważna, jak profesjonalne wsparcie. Dlatego zachęcam do poznania ciekawej metody, która nazywa się Emocjonalną Drogą - http://odkasi.blogspot.com/2016/11/j...oczuc-sie.html.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

              Oczywiście, że nie jest to łatwa sprawa. Trzeba iść do specjalisty.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                nie wolno lekceważyć takich objawów, może to wynik jakiś wahań hormonalnych a może depresja

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                  Znajdź sobie jakiś cel do którego będziesz dążyć, zmień sposób myślenia na pozytywny i motywuj się codziennie! Ta ostatnia rzecz jest najtrudniejsza dlatego czytaj artykuły motywacyjne np. http://bb-mdi.pl/ gdzie jest mnóstwo ciekawej wiedzy. Ja tam zapisałam się na kurs "Droga do sukcesu" bo też byłam w takim stanie i dzisiaj wszystko się zmienia, jestem zmotywowana do działania codziennie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                    To może być depresja ale również zwykłe zmęczenie i przygnębienie. Może wystarczy, że wypoczniesz.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                      Czasem wystarcyz po prostu wrzucić na luz i odpocząć

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                        Ja czuję się tak co roku podczas tzw przesilenia. Cóż, brak ruchu, słońca, czystego powietrza robi swoje. Ale ostatnio zaczęliśmy z mężem.... wędkować Kupiliśmy sobie takie wędki, ubranie i każdą wolną chwilę spędzamy nad jeziorem

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                          Wg mnie trzeba też pamiętać o tym, że czasem obniżenie nastroju, stany lękowe itd. związane są z niedoborem określonych minerałów, np. magnezu. On odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i właśnie stany depresyjne mogą być objawem jego niedoboru. Warto brać systematycznie magnez, np. http://www.magvit.com.pl/ .

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                            Dobrze byłoby zbadać poziom hormonów. Zresztą zazwyczaj jest to wymagane przed diagnozą depresji.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                              Mozliwe że to już początki, warto sprawdzić to u specjalisty. Ja w Psychomedic https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa znalazłam taka pomoc, jaka była mi potrzebna. Do tego, co jest duzym plusem, możliwa jest rejestracja online 7dni w tygodniu. Jeśli macie jakiś problem, nie zwlekajcie, zadzwońcie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X