Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księgowość w firmie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Księgowość w firmie

    We własnym biznesie ważne jest, aby generować oszczędności na każdym kroku. Tylko w ten sposób można przetrwać na rynku. Tutaj xxxx warto sobie zerknąć. Są tam dostępne narzędzia do prowadzenia samodzielnej księgowości. Jest to niedroga usługa. Mamy też dostęp do wielu ekspertów.
    Last edited by disne; 30-06-2020, 18:52. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Księgowość w firmie

      Jeśli firma jest nieduża, księgowością można zająć się samodzielnie. Ja, nie potrafiłabym zlecić jej nikomu innemu. Uważałbym to za stratę pieniędzy. Tym bardziej, że istnieje wiele programów, które ją ułatwiają. Można je znaleźć m.in. w ofercie tej firmy: xxxwfirmaxx
      Last edited by disne; 30-06-2020, 18:52. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Księgowość w firmie

        Ja jednak nadal obstaję przy swoim. Mimo, że płacę za księgowość, to mam większe oszczędności na podatkach chociażby. Doradzili mi, co mogę zrobić, żeby je obniżyć. Gdybym rozliczała się sama, to w życiu bym na to nie wpadła, bo nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi przepisami i ustawami. Majjusia, jak najbardziej tak, to taka sama księgowość jak każda inna, a jeśli obawiasz się tak całkowicie online, to spójrz na ofertę tax care, niby też online, ale zawsze można podjechać do oddziału i spotkać się z księgową face to face.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Księgowość w firmie

          Ja póki co korzystam z księgowej w moim mieście, ale skoro mogę płacić zawsze tyle samo za nielimitowaną ilość faktur to mocno rozważam wybór księgowości internetowej
          Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym meble na wymiar poznań - Phil Bosmans

          Pozdrawiam, Marysia

          Skomentuj


            #50
            Odp: Księgowość w firmie

            Napisane przez kiwi123 Pokaż wiadomość
            Nie wiem czy wiecie, ale tutaj jest fajna opcja. Można mieć sklep internetowy za darmo.

            Łatwo się mówi, ale tworzenie sklepu internetowego to skomplikowana sprawa. Mnie rok zajęło przygotowanie się do otwarcia. Najłatwiej było wybrać ]firmy kurierskie, bo wiedziałam, że oprócz DHL nic innego nie wchodzi w grę.
            Last edited by disne; 30-06-2020, 18:47. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Księgowość w firmie

              Mam zdanie bardzo podobne do tego, o czym pisze Dorota225. I wydaje mi się, że zlecając na zewnątrz księgowość można otrzymać te same korzyści, jakie jest w stanie zaoferować nam księgowa zatrudniona bezpośrednio w firmie. A do tego dochodzi spora oszczędność i inne korzyści z tego rozwiązania. Zwłaszcza, że form takiej współpracy jest naprawdę sporo i jest z czego przebierać. Mnie ostatnio przekonał Payroll (tutaj informacje, jak ktoś nie zna: xxxx). Taki zdrowy kompromis między tym, co wygodne, a tym co opłacalne.
              Last edited by disne; 30-06-2020, 18:49. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Księgowość w firmie

                Teraz wiekszość firm korzysta z outsourcingu, duża oszczędność dla firmy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Księgowość w firmie

                  Ja prowadzę księgowość sama. Mam małą firmę, więc nie ma dużo papierów. Wspomagam się programem afaktury.pl. Jest prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Księgowość w firmie

                    Najwięcej problemów chyba przy dużej firmie i wtedy trzeba pomyśleć o czymś konkretnym.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Księgowość w firmie

                      Poczytaj o usługach doradztwa podatkowego - może znajdziesz coś, co będzie dla Ciebie pomocne. Od siebie mógłbym polecić audyt podatkowy w Poznaniu na doradztwo-podatkowe/audyt-podatkowy
                      Last edited by disne; 30-06-2020, 18:49. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Księgowość w firmie

                        Moim zdaniem do tego najlepiej wynająć biuro rachunkowe. Oni się tym zajmą w fachowy sposób. Nie ma co liczyć na to, że sami temu podołamy. W artykule na stronie: poradnikowy.net/ksiegowosc-i-biura-rachunkowe-na-slasku-przyklady-warte-uwagi znajdziecie kilka biur rachunkowych ze Śląska. Sprawdźcie!
                        Last edited by disne; 30-06-2020, 18:50. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Księgowość w firmie

                          No dobrze, a powiedzcie mi, jak długo trzeba trzymać dokumenty? Mam tu na myśli nie tylko papiery z księgowości, ale np takie które leżą wiele lat w szufladzie typu pity, rachunki za prąd, za telefon i wiele innych. Generalnie stos papierów. Myślałam aby zlecić zniszczenie tych dokumentów w Gorzowie w firmie, która ma do tego porządny sprzęt - i mało tego - gwarantuje pufność danych . Jednak nie chcę się zbytnio spieszyć, żeby potem nie było kłopotów. Może ktoś wie?
                          Last edited by disne; 30-06-2020, 18:50. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Księgowość w firmie

                            Warto mieć namiary na jakąś sprawdzoną księgową.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Księgowość w firmie

                              Teraz wszystko przez internet się robi Księgowość online

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Księgowość w firmie

                                O księgowość w firmie warto zadbać, aby była szybka i skuteczna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X