Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Czy wejście w coś takiego ma sens? Nie tyle pod siebie, co bardziej na zarabianie na nieruchomości. Jak to oceniacie?
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:44. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      Ja uwielbiam Władysławowo , szczególnie jak jedzie się z dzieckiem
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:44. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        Przyznam szczerze, ze bylam tylko na tzw. romantycznym weekendzie w spa, ale wiem, ze znajoma jezdzi tam z dzieciakami - zreszta sama polecila mi to miejsce. Mowa o hotelu Lubicz w Ustce. Bardzo fajne miejsce. Ja skorzystalam z pakietow, ktore maja na stronie i na prawde weekend w takim miejscu nie kosztowal wiele. Sprawdzcie sobie ich stronke hotel-lubicz.pl i tam zakladka pakiety - planujac walentynki widzialam, ze maja tam teraz pakiet dla rodzin na ferie

        Skomentuj


          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Nie wiem, czy wakacje na polskim morzem to dobry pomysł, ceny są wysokie, atrakcji niewiele, a z pogodą bywa różnie. Zaletą jest jednak to, że jest blisko, nie trzeba więc męczyć się w długiej podróży. Jeśli na wakacje wybieracie się autem i macie problem z pomieszczeniem bagaży, to pomocne będą torby dedykowane, takie dopasowane pod konkretne auta, na widziałam takie - można dzięki nim zabrać ze sobą znacznie więcej bagaży.
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:45. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            WIele razy wypoczywałam nad polskim morzem.Jak byliśmy sami we dwoje to najczęsciej wynajmowaliśmy sobie hotel. Teraz jak mamy dzieciaki to lepiej jest wynająć sobie mieszkanie. Głownie z racji tego,ze ma się do dyspozycji kuchnię. Tak więc mozna coś dzieciom przygotować do jedzenia
            Możecie sobie zerknać jak kształtują się ceny mieszkań do wynajęcia w różnych miejscowościach nadmorskich .Wcale nie jest drożej niż hotel
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:45. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              Ja bym chciała pojechać w tym roku nad morze. Myślałam o Gdańsku. Możecie polecić jakiś nocleg, koniecznie, żeby była restauracja na miejscu. Zastanawiam się nad Q Hotel Gdańsk, w którym jest Restauracja Grand Cru. Spodobał mi się i hotel, i restauracja w jego piwniczce. Byłyście może tam?

              Skomentuj


                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Łeba moim zdaniem jest godna sprawdzenia Łeba noclegi
                [/URL] - baza noclegowa zacna, ceny super, tłumów nie ma )
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:46. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  Ja na wakacje polecam Darłówko, jest tam pełno atrakcji i bardzo cicha miejscowość. Apartamenty nie są drogie, nie ma gwaru za to jest spokój, szeroka plaża i wiele miejsc dla dzieci, takich jak Aquapark, park linowy, tramwaj wodny, rejsy zabytkowym statkiem i inne
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:48. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    Ja Wam moge polecić pokoje zacisze.mielno. Bardzo ładna okolica, niedaleko do morza. Cena też przystępne, polecam
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:53. Powód: link
                    W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                    Skomentuj


                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      W tym roku zdecydowałem się na wyjazd w Karkonosze. Karpacz, górzyste tereny, bliskość natury. Generalnie jest gdzie aktywnie spędzać czas. Bliskość Śnieżki to dodatkowy atut, można iść pieszo albo wjechać wyciągiem.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:49. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        Wybierając się z dzieckiem na wakacje dokładnie sprawdzałam każde miejsce, a tutaj masz wszystko w jednym miejscu
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:50. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          Zależy nad jakim morzem Wiem, że wiele osób wybiera się do Grecji, gdzie czarterują jachty i w ten sposób spędzają kilka dni z bliskimi.
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:54. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            A może gdzieś za granicą, czyli np. na Korfu?
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:51. Powód: link
                            Im więcej się wie, tym częściej się milczy.

                            Skomentuj


                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              Ostatnio odkryłem interesującą miejscowość nad morzem. Jest to Grzybowo niedaleko Kołobrzegu. Pokoje Grzybowo Miejsce ciche, spokojne. Można dobrze wypocząć. Są atrakcje dla dzieci. Bardzo polecam.
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:55. Powód: link
                              Noclegi Grzybowo

                              Skomentuj


                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                Mi się w zeszłym roku strasznie spodobała Ibiza - nie wiem czy już tam byliście - letnia stolica imprez w Europie A 3 lata temu byliśmy w Dubaju - miasto moich marzeń, mógłbym tam się przeprowadzić. Gorąco zachęcam do zwiedzenia
                                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:56. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X