Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!



    Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią - wreszcie wiosna! Nadchodzące święta wielkanocne to jedna z okazji by wpuścić trochę radosnego nastroju do domu. Razem ze swoim małym zajączkiem wielkanocnym możecie ozdobić z tej okazji jego pokój, przygotujcie wcześniej koszyczek wielkanocny albo pomalujcie razem kolorowankę związaną z Wielkanocą.

    Pokaż nam swoje wielkanocne przygotowania lub maluszka w wielkanocnym stroju - zajączka czy kurczaczka - i wygrajcie wspaniałe nagrody! Laureatów wybiorą redaktorki Babyonline.pl.
    Będziemy brać pod uwagę oryginalne ujęcie tematu, kompozycję. Każde zdjęcie – nawet to niedoskonałe technicznie – ma szansę wygrać w tym konkursie.
    Mamy do rozdania aż 35 nagród!

    ZASADY KONKURSU
    1. Aby wziąć udział w konkursie "Mój wielkanocny zajączek. Czekamy na święta", należy:
      • mieć konto w systemie babyonline.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu, nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów.
      • zamieścić zdjęcie w specjalnie założonej przez redakcję galerii konkursowej. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

    2. Konkurs będzie trwał od 21 marca do 4 kwietnia 2017 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 7 kwietnia 2017 r.
    3. Laureatami konkursu zostaną osoby, których zdjęcia zostaną wybrane przez jury.


    Jeśli chcesz się zarejestrować na forum, skorzystaj z formularza na babyonline.pl.


    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

    Zajączki Wielkanocne robione samodzielnie przez Kasieńkę.

    Cudowna podstawka pod jajeczko/pisankę, która zagości u nas na Świątecznym stole podczas śniadanka. Cudownie mieć takiego małego pomocnika dbającego o wystrój Wielkanocnego Stołu.

    A wykonanie proste:
    tekturowy środek po papierze toaletowym, klej, trochę zielonej bibułki, flamaster, zajęczy ogonek, pianka różowa, biała lub w kropeczki.

    No i nożyczki !!!

    Cudo, spróbujcie zrobić:-))) Zachęcam.
    Attached Files

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

      Napisane przez kaska2009 Pokaż wiadomość
      Zajączki Wielkanocne robione samodzielnie przez Kasieńkę.

      Cudowna podstawka pod jajeczko/pisankę, która zagości u nas na Świątecznym stole podczas śniadanka. Cudownie mieć takiego małego pomocnika dbającego o wystrój Wielkanocnego Stołu.

      A wykonanie proste:
      tekturowy środek po papierze toaletowym, klej, trochę zielonej bibułki, flamaster, zajęczy ogonek, pianka różowa, biała lub w kropeczki.

      No i nożyczki !!!

      Cudo, spróbujcie zrobić:-))) Zachęcam.
      Proszę zdjęcie zamieścić w specjalnie założonej przez redakcję galerii konkursowej tutaj: http://babyonline.pl/konkurs-wielkanocny.html

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

        Witam
        Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego nie udaje mi się dodać zdjęcia do konkursu??

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

          Napisane przez mamabeksy Pokaż wiadomość
          Witam
          Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego nie udaje mi się dodać zdjęcia do konkursu??
          być może zdjęcie jest za duże iw tym tkwi przyczyna

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

            Kochani,
            mamy dla was konkurs z głosowaniem, który powiązany jest z naszym przyznawaniem nagród za produkty dla mam i dzieci - HIT Mamo, To Ja.
            Więcej informacji, po kliknięciu w ikonkę:

            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

              czy wszystkie zdjęcia zostały już dodane? Nie ma naszego, wysłanego wczoraj

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

                Kochani,
                wybraliśmy laureatów, co wcale nie było łatwym zadaniem - dostaliśmy od was mnóstwo naprawdę pięknych i inspirujących zdjęć! Za wszystkie bardzo, bardzo dziękujemy!

                Listę laureatów znajdziecie tutaj, na specjalnej stronie konkursowej Babyonline.pl
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

                  Gratulacje!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

                    witam, czy wszyscy uczestnicy dostali już nagrody? My wciąż czekamy pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs na Wielkanoc "Mój wielkanocny zajączek" – wygraj jedną z 35 nagród!

                      Prosimy sprawdzić skrzynkę mailową - jeśli nadal nie otrzymała Pani nagrody tzn. że nie otrzymaliśmy zwrotnego maila od Pani.
                      Pozdrawiamy!
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X