Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plamienie w planowanym czasie miesiaczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Plamienie w planowanym czasie miesiaczki

    Hej, jestem tu nowa, licze na Waszą pomoc lub wskazowki odnosnie mojego problemu

    Moj problem obrazuje sie nastepujaco. 12 kwietnia byłam na wizycie u ginekologa, w celu zrobienia badania cytologicznego. Jednak gdy doszło do kontroli usg wewnetrznego moj gin zaniepokojony stwierdził u mnie powiekszona endometrie, jak sam powiedzial nic nie widzial( widzial powiekszona endometrie znacznie, byly jajeczka ale zszokowal sie ze miesiaczke powinnam dostac 19 a nie 15), kazał czekać na miesiaczke, generalnie sugerował mi możliwość obecności ciąży. Wprost pytal czy to mozliwe i nic nie wykluczal. Nieźle mnie nastraszył. Jeśli miało by dojść do zapłodnienia to 3go, była taka sposobność. Od paru dni ( pewnie ze stresu) mam uczucie pelnego żoladka, ledwo jem, chodze senna i strasznie nerwowa. Wczoraj doszła dziwna kwasowość w jamie ustnej(nie wiem czy moze miec zwiazek). Dodakowo 2 dni przed okresem bolaly mnie jajniki ( nie męcząco, znośnie) i okolice dołu brzucha. Juz 10go mialam bóle piersi, w szczegolnosci sutki, co lzej ale utrzymuje sie do dzis.
    Moj cykl trwa 31 dni z zegarkiem w ręku. Czyli że zamiesiaczkowac powinnam dokładnie dzis tj 19.04 a dostalam jedynie lekkie plamienie (ktoremu towarzyszyl 1 skrzepik) z ktorym 3 tampony mini ledwo poplamione daly sobie rade. Robilam 3 testy, dwa 14go i jeden wczoraj 18go. Wyszly negatywne. Wiem, ze 3 testy to juz cos, jednak bardzo martwi mnie to plamienie, poniewaz zawsze i bez wyjatku miesiaczka zaczyna sie normalnym krwawieniem, czasami obfitym i dosc duzym bolem. Chcialam jutro robic bete jesli dzis nie dostałabym miesiaczki, ale w tym przypadku nie wiem czy beta ma sens. Wizyte u gina mam za 3 tygodnie. Może nie jestem pierwsza z takim problemem, ktoś może sie podzielic swoja opinia i moze cos doradzic ?

    #2
    Odp: Plamienie w planowanym czasie miesiaczki

    a wydarzyli sie w twoim zyciu cos stresujacego ostatnio? bierzesz jakies hormony? jesli tak to od jak dawna i jakie?

    Skomentuj

           
    Working...
    X