Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ospa wietrzna- czy kąpać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

    U mnie też szybki prysznic tak jak pisałam, ale jednak kąpałam małą


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

      zdecydowalam sie na ten prysznicale to go tylko woda poplukac czy czyms go umyc? zeby tych strupkow nie rozdrapac ale prysznic u nas jest konieczny
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        #18
        Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

        chyba lepiej sama woda
        bo raczej nie dasz rady omijac chrostek

        Skomentuj


          #19
          Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

          Popieram
          Samą wodą


          Skomentuj


            #20
            Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

            moge stwierdzic dzisiaj ze zdecydowanie kapac my jeszcze dodatkowo uzywamy nadmanganian potasu do odkazenia
            dziewczyny a teraz pytanie z innej beczki czym zmyc gencjane z ciala po przebytej ospie
            u nas lekarz zmienil pudroderm na gencjane na spirytusie dziecko cale fioletowe a ja razem z nim.
            macie jakies sprawdzone sposoby na zmycie tego cholerstwa
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              #21
              Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

              Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
              moge stwierdzic dzisiaj ze zdecydowanie kapac my jeszcze dodatkowo uzywamy nadmanganian potasu do odkazenia
              dziewczyny a teraz pytanie z innej beczki czym zmyc gencjane z ciala po przebytej ospie
              u nas lekarz zmienil pudroderm na gencjane na spirytusie dziecko cale fioletowe a ja razem z nim.
              macie jakies sprawdzone sposoby na zmycie tego cholerstwa
              Oj chyba nie ma sposobu.Ale po zaprzestaniu stosowania powinno z czasem zniknąć.


              Skomentuj


                #22
                Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

                ja jestem za prysznicem. Moja JUlka miał 5 lat jak chorowała i często błagała mnie o prysznic po 5-6 razy dziennie bo to jej przynosiło ulgę. Taki maluszek nie powie że chce sie umyć. Ja jeszcze podawałm leki doustne globulki SULFUR 3 u nas zdziałały cuda
                Last edited by majajula; 11-01-2010, 13:04.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

                  nam lekarka powiedziała, żeby zdecydowanie kąpać, ale nie moczyć tylko parę minut i też używamy nadmanganian potasu do wody. Zawsze to dziecku ulży przecież takie wysmarowane jakby miało cały czas leżeć bez kapieli to masakra. Ale powiem wam że jak bratanek męża był chory i szwagier razem z nim to lekarz małego pozwolił kąpać a szwagrowi zabronił, więc może to zależy od przypadku...
                  a gencjana faktycznie schodzi po kilku kąpielach


                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

                    Bo dorośli którzy przechodza ospę a właściwie chyba półpaśca przechodzą ją
                    znaczenie gorzej no i ich skóra już się tak nie regeneruje jak maluszków.
                    Dlatego chyba w ich przypadku najważniejsze to jak najszybsze zasuszenie
                    tych krostek.


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

                      półpasiec a ospa to dwie różne sprawy (mimo że półpasiec jest wirusem ospy) przeczytaj o ospie u dorosłych https://www.stolicazdrowia.pl/1045/o...nia-przyczyny/ to co innego, ale równie uciążliwe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: ospa wietrzna- czy kąpać?

                        Jasne, że kąpać, dziecko nie powinno spędzać tylu dni (czy tam tygodni) bez wizyty w łazience, żeby się umyć. Zwłaszcza, jak jest smarowane brudzącymi preparatami typu Pudroderm. Ja bym chyba umarła, gdybym nie miała choć raz dziennie zmywanej tej białej skorupy, żeby położyć świeżą warstwę. A co do tego, gdzie się robią krosty - mogę potwierdzić z doświadczenia, że mogą być naprawdę wszędzie, nie tylko na skórze głowy, ale też w przełyku, przez co ich leczenie jest znacznie trudniejsze, a o jedzeniu i piciu nie wspomnę.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X